Тлумачення сну «Посмішка»

Езотеричний сонник

На обличчі незнайомого - вас чекає небезпека, що виходить від людей:

Водіїв транспорту, робочих на будівництві і т. (Нещасний випадок).

Посмішка знайомого - ви перед цією людиною в чомусь провинилися. Він може затаїти образу і коли-небудь помститися вам. Краще прийміть заходи заздалегідь. Ви самі посміхаєтеся - уві сні не обіцяє добра наяву.

Побачена у сні посмішка є сприятливим знаком.

Побачена у сні посмішка дитини обіцяє Вам безтурботне щастя.

Якщо Вам приснилося, що Ви не можете стримати посмішку в той час, коли від Вас потрібна гранична серйозність, то в реальному житті у Вас починається період невизначеності, невпорядкованості й занепокоєння.

Сонник Лонго

Посмішка здатна прикрасити будь-яку людину наяву, ну а уві сні вона робить його просто чарівним. Але що може означати посмішка уві сні? Дурний це або, навпаки, добрий знак?

Якщо ви самі посміхаєтеся, то ваше задоволення життям досягло апогею. Нічого поганого в цьому, звичайно, немає, але якщо ви розслабитеся і перестанете реально оцінювати ситуацію, перебуваючи в ейфорії від колишніх успіхів, то можете втратити все. Будьте пильні.

Якщо вам у сні хтось посміхається, це можна розцінювати як попередження - ця людина не до кінця щирий, і довіряти йому не варто.

Якщо ви не звернете уваги на цей знак і не зміните свої взаємини з цією людиною, то великих неприємностей вам не уникнути.

Якщо вам посміхається хтось із близьких, це означає наступне:

Ви настільки занурені у справи, що не приділяєте належної уваги самим близьким людям, а їх це ображає. Постарайтеся хоч трохи часу присвятити родині, щоб дорогі вам люди не відчували себе обділеними. Зовсім не обов'язково спілкуватися з ними з ранку до ночі - просто не забувайте надавати їм хоча б невеликі знаки уваги, тим самим ви дасте їм зрозуміти, що любите їх, цінуйте і завжди думаєте про них.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви посміхаєтеся, то найближчим часом вам належить багато сміятися. Щоб цей час тривало довше, протягом тижня носите при собі будь листок фіалки. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що вам посміхаються, хтось із близьких потребує вашої допомоги, але боїться про неї попросити. Щоб людина змогла попросити вас про допомогу, намалюйте на спині посмішку і носіть протягом тижня обгорнуту навколо лівого зап'ястя червону стрічку.

Східний жіночий сонник

Сприятливий знак.

Посмішка дитини обіцяє безтурботне щастя.

Якщо наснилося, що ти не можеш стримати посмішку в той час, коли від тебе вимагається гранична серйозність, значить, у тебе починається період невизначеності, невпорядкованості й занепокоєння.

Сучасний сонник

Побачена у сні посмішка є сприятливим знаком. Побачена у сні посмішка дитини обіцяє Вам безтурботне щастя.

Якщо Вам приснилося, що Ви не можете стримати посмішку в той час, коли від Вас потрібна гранична серйозність, то в реальному житті у Вас починається період невизначеності, невпорядкованості й занепокоєння.

Сонник Данилової

Чоловік, що бачить у сні усміхнену людину, в реальності буде зацікавлений чарівною дівчиною, яка дозволить йому себе спокусити. В її очах ви зумієте постати в найбільш вигідному світлі, що зародить у її серці серйозні почуття. Втім, ваша зв'язок буде нетривалою, і до речі, з вашої вини.

Якщо усміхнений чоловік приснився молодій дівчині, це означає, що в найближчому майбутньому в неї з'явиться гідний шанувальник, зв'язок з яким відкриє прекрасні перспективи щасливого заміжжя.

Якщо подібний сон побачила заміжня жінка - чекайте фатальної зустрічі, яка підірве вашу спокійне, розмірене життя.

Східний сонник

Усмішка — сприятливий знак.

Посмішка дитини — обіцяє безтурботне щастя.

Якщо наснилося, що ти не можеш стримати посмішку в той час, коли від тебе вимагається гранична серйозність - значить, у тебе починається період невизначеності, невпорядкованості й занепокоєння.

Сонник Білого мага

Усмішка — здатна прикрасити будь-яку людину наяву, ну а уві сні вона робить його просто чарівним. Але що може означати посмішка уві сні?

Якщо ви самі посміхаєтеся - ваше задоволення життям досягло апогею. Нічого поганого в цьому, звичайно, немає, але якщо ви розслабитеся і перестанете реально оцінювати ситуацію, перебуваючи в ейфорії від колишніх успіхів, то можете втратити все. Будьте пильні.

Якщо вам у сні хтось посміхається - це можна розцінювати як попередження, ця людина не до кінця щирий, і довіряти йому не варто.

Якщо ви не звернете уваги на цей знак і не зміните свої взаємини з цією людиною - великих неприємностей вам не уникнути.

Якщо вам посміхається хтось із близьких - це означає наступне:

Ви настільки занурені у справи, що не приділяєте належної уваги самим близьким людям, а їх це ображає. Постарайтеся хоч трохи часу присвятити родині, щоб дорогі вам люди не відчували себе обділеними.

Зовсім не обов'язково спілкуватися з ними з ранку до ночі - просто не забувайте надавати їм хоча б невеликі знаки уваги, тим самим ви дасте їм зрозуміти, що любите їх, цінуйте і завжди думаєте про них.

Сонник Фрейда

Посмішка в сновидінні - символізує сексуальний досвід і розкутість у відносинах.

Загальний сонник

Бачити чиєсь постійно усміхнене обличчя - знак, що чиїсь насмішки принесуть вам неприємності. Відчувати у сні посмішку на своєму обличчі - на щастя;

Бачити її на обличчях друзів - до приємного проведення часу, на обличчі недруга - до небезпеки.

Теткінскій сонник-2012

Усмішкавідображення дружелюбності, радості і веселощів. Необхідність наповнити себе радістю. Нагадування про те, що похмурість позбавляє Сили, а посмішка навпаки.