Сонник «Постіль»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася чиста і біла постіль, це говорить про те, що всі ваші клопоти, турботи і тривоги підуть з життя, немов самі по собі, без будь-яких потрясінь.

Застеляти постіль — жінці такий сон говорить про появу нового кавалера, їй належить займатися чимось приємним.

Побачити себе відданих у ліжку в незнайомій кімнаті - такий сон означає, що до вас несподівано прийдуть друзі.

Для хворої людини побачити себе в ліжку - такого роду сон попереджає, що його хвороба знову дасть про себе знати новими ускладненнями.

Спати в ліжку, але на відкритому повітрі - сон говорить про те, що вас чекають якісь чудові заняття;

Для поліпшення становища у вас з'являться нові можливості.

Друг лежав у ліжку і виглядав дуже блідим - значить, ваші друзі відчують на собі вплив дивних обставин і будуть цим стурбовані.

Якщо мати побачила в сновидінні, що, лежачи в ліжку, її дитина обмочена, це говорить про те, що їй належить турбуватися з якихось не зовсім звичайним причин;

Вона буде доглядати за хворими, яким належить одужати ще нескоро.

Самому опісятись в ліжку - це до хвороби або трагічного події, яка змінить хід вашого життя.

Сонник Міс Хассе

Бачити когось у своїй постелі з собою - незгода в подружжі зі шторами постіль - шлюб виставлену на сонці - благополуччя в домі бачити порожню - смерть лежати в ліжку - збільшує брудну - хвороба в родині розкішну - щастя в шлюбі добре застелену - впевненість і спокій.

Якщо уві сні ви побачили, як застилаєте ліжко, то чекайте появи нового коханого і приємних розваг.

Постіль чиста і біла - означає мирне припинення тривог і турбот.

Для жінки бачити в сні, що вона застеляє постіль, - передвістя появи нового сердечного дружка і приємні заняття.

Бачити в сні себе в постелі в незнайомій кімнаті - означає, що Вас несподівано відвідають друзі.

Якщо хворий бачить себе в ліжку - потрібно чекати нових ускладнень його захворювання.

Бачити у сні, що Ви спите в ліжку на відкритому повітрі, - передвіщає Вам чудові заняття і відкриваються можливості поліпшити своє положення.

Бачити друга лежачим в ліжку і дуже блідим - означає, що дивні обставини вплинуть на Ваших друзів, приносячи незадоволеність.

Для матері побачити уві сні, що її дитина описав в ліжку, віщує незвичайне занепокоєння, турботу про хворих, які не скоро поправляться. Той, хто бачить у сні, що він описав в ліжку, повинен, очікувати хвороби або трагічної події, яка зламає звичний хід життя.

Постіль чиста і біла - мирне припинення тривог і турбот;

Для жінки — застилати постіль - поява нового серцевого дружка і приємні заняття;

Бачити себе в ліжку в незнайомій кімнаті - Вас несподівано відвідають друзі;

Для хворогобачити себе в ліжку - нові ускладнення Вашого захворювання;

Спати в ліжку на відкритому повітрі - чудові заняття, відкриваються можливості поліпшити своє становище;

Бачити друга лежачим в ліжку і дуже блідим - дивні обставини вплинуть на Ваших друзів, приносячи незадоволеність;

Для матерібачити, що Ваша дитина описав в ліжку - незвичайне занепокоєння, турботу про хворих, які не скоро поправляться;

Опісятись в ліжку - хвороба чи трагічна подія, яка зламає звичний хід життя.

Також Див. Кімната, Ліжко, Друг, Дитина, Коханець, Сон.

Постільхвороба. Біла постіль уві сні означає любов. Біла постіль у лікарні - хвороба.

Французький сонник

Якщо ви лежали в ліжку, такий сон говорить про те, що вам буде загрожувати якась небезпека.

Приснилося прибрана постіль означає, що ніщо не загрожує вашому миру і спокою.

Постіль виявилася в безладді - значить, охороняєтся вами таємниця стане надбанням громадськості.

Любовний сонник

Якщо уві сні ви побачили, як застилаєте ліжко - чекайте появи нового коханого і приємних розваг.

Український сонник

Постільхвороба.

Біла постіль уві сні - означає любов.

Біла постіль у лікарні - хвороба.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Простирадла бачити:

Брудніхвороба;

Чистілист. Пелюшки - потомство. Ганчір'я, клапті - наклеп. Брудну ганчірку - великі витрати. Хустка носової чистий - багатство. Брудний - сумна подія, втрата. Рушник - дорога, радість. Його на себе надягати - радість від одного. Чисте, їм витиратися - ласка. Брудним витиратися - низинне пригода, нечистота.

Постільсимвол шлюбу, дружніх відносин, любові, хвороби. Прибрана постіль - шлюб, багатство, діти. Дуже широка - велике сімейне щастя. Висока постіль - шлюб принесе честь, допоможе зробити кар'єру. Під балдахіном - якась особлива честь. Прибирати ліжко - сімейне щастя. Прикрашати свою постіль - хвороба. Розбирати постіль - живити грунтовні надії на благополуччя. Спати на широкому ліжку з чоловіком - несподівана прикрість. Перекинута постіль - небезпека для життя, смерть.

Постіль на підлозі стелити - вступити в ганебну зв'язок, яка не принесе честі чи закінчиться шлюбом. Погано прибрана постіль - твою грішну »таємницю дізнаються.

Постіль в безладді - невдача у коханні труднощі в сімейних відносинах, невірність - одного.

Новий сімейний сонник

Чистий і біла постіль сниться до припинення тривог і турбот. У жінки, застеляли уві сні постіль, з'явиться новий серцевий друг.

Приснилося , що ви спите в ліжку на відкритому повітрі, - попереду цікаві заняття й прекрасні перспективи. Побачили себе в ліжку в незнайомій кімнаті - приготуйтеся до візиту друзів.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивогонь, земля. Стихії - спека, вологість. Емоції - радість, задума. Органи - серце, селезінка. Планети Марс, Сатурн. На ліжку люди сплять, а сон - це і спокій, розслаблення, відмова від своєї денний волі, тобто перехід в зовсім іншу реальність духовну.

Постіль уві сні бачити - бачити символ/фізична уособлення сну і розслаблення:

Постіль, сон, розслаблення, відмова від життєвих проблем - все інертні стану інь. Відбувається переразвитие інь (земля), а активність і бадьорість ян пригнічується і пригнічується, життєвий баланс між ян і інь виявляється перед загрозою розпаду, спотворюються і горизонтальні і вертикальні канали-меридіани течії емоцій в організмі, що призводить до некоординованою роботі організму, наслідком чого є порушення його гомеостазу (цілісності) і неадекватне сприйняття реальності дійсності. Ліжко (інь-інертне стан) уві сні бачити/лежати в ліжку/прибирати її - сон інь і постіль інь. стан - відмова від дійсності.

Бачити уві сні нерухомі, не натхненні дією людини предмети побуту - значить бачити своє безсилля.

Бачити конкретну ліжко - бачити початок розвитку хвороби, стан інь-безсилля, тривоги і страху.

Сон попереджає, що слід перевірити селезінку і серце в першу чергу. Деякі зокрема сюжету сну несуть додаткову інформацію.

Бачити себе в ліжку - сам той сновидець нездоровий і неадекватний реальності. Кого іншого бачити в ліжку-ця людина нездоровий. Брудна, зім'ята ліжко - ще більш несприятливий тлумачення:

Хвороба, невдачі:

Ламана ліжко/постіль передбачає позбавлення сну (безсоння) або тривалий стан вікопомної втоми. Винна в втоми або безсоння, або хвора селезінка, яку слід лікувати. Початкова емоційна причина хвороби:

Недовірливість, невпевненість у своїх силах. Прибирати ліжко-бажати позбутися від безсилля і змінити неактивну лінію поведінки в житті, але увага при цьому звернено більше на зовнішні форми, що не принесе успіху, якщо не зайнятися корекцією свого світогляду. Вставати з ліжка - найсприятливіший варіант сну, що означає, що якісь внутрішні сили для змін знайдені. Особливо сприятливо, встав з ліжка, вийти в сад, розгорнути вікно і побачити сонце і так далі.

Сонник Лоффа

Часом бачити себе в ліжку - це результат люцідную сновидіння. Ви усвідомлюєте, що спите, і ваша свідомість приймає обмеження стану сну. Однак ліжко часто асоціюється з лінню, хворобою, смертю чи сексуальним досвідом.

Якщо для вас ліжко втілює один з вищеперелічених символів, то сам сон, швидше за все, відображає, ваше сприйняття самого себе.

Фрейд інтерпретував ліжко як символ утроби матері. У самому справі, якщо прохолодним осіннім ранком з головою сховатися під ковдру - ліжко стане утопічним уособленням раю, який надійно захистить від негараздів навколишнього світу.

Імператорський сонник

На ліжку люди сплять, а сон це і спокій, розслаблення, відмова від своєї денний волі, тобто перехід в зовсім іншу реальність духовну.

Постіль уві сні бачити - символ/фізична уособлення сну і розслаблення:

Постіль, сон, розслаблення, відмова від життєвих проблем всі інертні стану інь. Відбувається переразвитие інь (земля), а активність і бадьорість ян пригнічується і пригнічується, життєвий баланс між ян і інь виявляється перед загрозою розпаду, спотворюються і горизонтальні і вертикальні канали-меридіани течії емоцій в організмі, що призводить до некоординованою роботі організму, наслідком чого є порушення його гомеостазу (цілісності) і неадекватне сприйняття реальності дійсності.

Бачити конкретну ліжко - початок розвитку хвороби, стан інь-безсилля, тривоги і страху.

Сон попереджає, що слід перевірити селезінку і серце в першу чергу. Деякі зокрема сюжету сну несуть додаткову інформацію.

Бачити себе в ліжку - сам той сновидець нездоровий і неадекватний реальності.

Кого іншого бачити в ліжку - ця людина нездоровий.

Брудна, зім'ята ліжко - ще більш несприятливий тлумачення:

Хвороба, невдачі:

Ламана ліжко/постіль передбачає позбавлення сну (безсоння) або тривалий стан вікопомної втоми. Винна в втоми або безсоння, або хвора селезінка, яку слід лікувати. Початкова емоційна причина хвороби:

Недовірливість, невпевненість у своїх силах.

Прибирати ліжко — бажати позбутися від безсилля і змінити неактивну лінію поведінки в житті, але увага при цьому звернено більше на зовнішні форми, що не принесе успіху, якщо не зайнятися корекцією свого світогляду.

Вставати з ліжка - найсприятливіший варіант сну, що означає, що якісь внутрішні сили для змін знайдені. Особливо сприятливо, встав з ліжка, вийти в сад, розгорнути вікно і побачити сонце і так далі.

Малий сонник Велесів

Постільнездоров'я, дорога;

Прибранавесілля, багатство;

Великаприбуток;

Лягатихвороба, біда;

Лежатиуспіх / небезпека;

Горитьсмерть;

Бруднанещастя;

Порожнясмерть знайомого;

Стелитипереїзд (чоловікові), любов (.

Сучасний сонник

Чиста біла постіль, побачена у сні - означає мирне вирішення клопоту і хвилювань.

Якщо жінці сниться, що вона стелить постіль - це пророкує нового коханого і приємні заняття.

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте в ліжку в незнайомій кімнаті - наяву Вас несподівано відвідають друзі.

Хворому бачити себе уві сні в ліжку - знак того, що його чекає нове ускладнення хвороби або смерть.

Сон, в якому Ви спите в ліжку на відкритому повітрі - пророкує, що у Вас будуть чудові можливості поліпшити свою долю.

Бачити у сні лежачого на ліжку блідого одного - передвіщає, що зловісні неприємності будуть переслідувати Ваших друзів, приносячи Вам невдоволення.

Якщо матері сниться, що її дитина мочиться в ліжко - сон пророкує, що її очікує незвичайне хвилювання, а хворим не слід сподіватися на швидке одужання.

Бачити у сні, що у Вас мокра постіль - означає, що хвороба або нещастя завадять Вашим щоденним справам.

Сонник для стерви

Постіль — тривоги і занепокоєння пройдуть, і настане мир і спокій.

Застеляти постіль уві сні - приємні клопоти, нові знайомства.

Велика, красива ліжко з розкішним по-тільних білизною - новий, чарівний коханець.

Спати на широкому ліжку - несподівані гості.

Спати уві сні вдень або на свіжому повітрі - цікаві захоплення, які згодом послужать хорошим джерелом доходу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні розібрану постіль з чистим білим білизною - передвіщає вам відпочинок і розслаблення. Іноді такі сни говорять про те, що якесь легке нездужання дозволить вам влаштувати собі зайві вихідні.

Кольорова білизна на ліжку - знак чуттєвих задоволень.

Зім'ята постіль у вашому сновидінні - означає, що ви занадто розслабилися в якомусь питанні, через що ваше життя може прийти в безлад.

Брудна постіль — попереджає про те, що якийсь конфлікт позбавить вас спокою.

Умочіть у ліжку - знак безсилля. Такі сни говорять про те, що якісь труднощі можуть надовго позбавити вас сил.

Хворому сон про постелі - передвіщає, що його хвороба затягнеться.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити себе в сні в ліжку хворим - бути здоровим.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Заправляти уві сні постіль - щось приховувати від рідних.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Постіль — до хвороби.

Бачити в ліжку безсовісні дії з незнайомою людиною - до приниження.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви виявляєте у своїй постелі стороннього чоловіка, - знак розбратів між подружжям.

Якщо ви самі затягли в ліжко коханця - такий сон говорить про те, що свято у вашому будинку обернеться сумом.

Якщо уві сні ви встаєте з ліжка, збираючись на роботу, - це передвіщає хворобу для здорових і одужання для хворих.

Якщо вивалюєтесь в ліжку мало не до полудня - це передвістя чиєїсь смерті.

Якщо уві сні ви паралізовані і не можете підвестися з ліжка - це до нещастя в результаті аварії. Впасти з ліжка - переживете смертельний страх.

Розкиданому постіль віщує відвідування вашої квартири злодіями-домушника. Описана, мокра хоч викрути постіль означає, що вам доведеться позалицятися за старим, немічним людиною. Чиста постіль зі свеженакрахмаленним білизною говорить про те, що проти вас щось замишляє з боку чоловічої половини вашого трудового колективу.

Застилати постіль покривалом - допустите ряд помилок під впливом тих, хто в цьому вкрай зацікавлений. Розбирати постіль, готуючись відійти до сну, - належить брати участь в обговоренні якогось питання, при якому так і не буде досягнуто консенсусу. Лягати в ліжко - поганий знак, що передвіщає великі неприємності в будинку або нещастя з кимось із близьких. Лежати в ліжку голяка - до радості.

Снотолкователь

Постіль чиста і біла - означає мирне припинення тривог і турбот.

Для жінки бачити в сні, що вона застеляє постіль - передвісник появи нового сердечного дружка і приємні заняття.

Бачити в сні себе в постелі в незнайомій кімнаті - означає, що Вас несподівано відвідають друзі.

Якщо хворий бачить себе в ліжку - потрібно чекати нових ускладнень його захворювання.

Бачити у сні, що Ви спите в ліжку на відкритому повітрі - передвіщає Вам чудові заняття і відкриваються можливості поліпшити своє положення.

Бачити одного лежачим в ліжку і дуже блідим - означає, що дивні обставини вплинуть на Ваших друзів, приносячи незадоволеність.

Для матері побачити уві сні, що її дитина описав в ліжку, віщує незвичайне занепокоєння, турботу про хворих, які не скоро поправляться.

Той, хто бачить у сні, що він описав в ліжку, повинен очікувати хвороби або трагічної події, яка зламає звичний хід життя.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині або жінці сниться, що вона застеляє постіль, це віщує поява нового шанувальника, з яким вона приємно проведе час.

Якщо вам сниться, що ваш улюблений лежить на ліжку і обличчя в нього незвичайно бліде, це означає, що у ваших стосунках буде недомовленість. Можливо, вас не задовольняє стан справ.

 
Відноситься до тем: