Тлумачення сну «Повінь»

Сонник Цветкова

При повені вода була чистою - справи загальмуються через якихось тимчасових перешкод;

Каламутною, брудною, що захлеснула вас - це сон до того, що ви опинитеся в дивному становищі в дивному місці.

Якщо уві сні ви були оточені водою, наяву будете жити в оточенні розкоші.

Езотеричний сонник

Бачити повінь — такий сон означає, що вами оволодіють паніка, безвихідь. Виявилися у сні в населеному пункті, постраждалому від повені, - значить, є ризик стати жертвою паніки, масового психозу, але вам не можна піддаватися цьому почуттю.

Сонник Міс Хассе

До вигідному підприємству, багатству.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви стали жертвою повені, це видає у вас людину, часто що здається на милість інстинктам, що змушує страждати і ваших близьких, і вас самих. Вам необхідно намагатися не зосереджуватися на тому, що продиктовано вашими низинними інстинктами, не піддаватися їх стихійної мощі. Намагайтеся спрямовувати енергію в більш мирне і безпечне для всіх русло. Довелося бачити повінь з боку - значить, якесь масштабне подія увійде у ваше життя вже в недалекому майбутньому, змінивши існуючий уклад і всі принципи, якими ви керувалися досі.

Англійський сонник

Для мореплавців і джентльменів, що займаються морськими перевезеннями, бачити уві сні повінь - хороший знак, що обіцяє успішну торгівлю і благополучне плавання;

Але для всіх інших, що не відносяться до цих категорій - це поганий сон, що передвіщає хвороби, програний судовий процес, а також злісні дії.

Якщо у Вас є кохана людина - суперник може як скажений потік вирвати раптово з Ваших обіймів предмет Вашого обожнювання.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося повінь, це означає, що вам доведеться пережити ряд неприємних подій, нещасть.

Якщо у снах вода підступить близько до ваших ніг, то неприємностей вам не обійти. Стосуватися вони будуть, швидше за все, нерухомості.

Якщо у вашому сновидінні повінь настільки сильне, що вода досягла вашої квартири або будинку і заливає його, то вашому сімейному кораблю загрожують серйозні випробування. Врятувати шлюб вам вдасться тільки в тому випадку, якщо ви кинете на його порятунок всі свої сили.

Якщо ви вільні, то вам потрібно пильніше вдивитися в вашого супутника життя:

У ваших стосунках може бути щось не так.

Каламутна вода повені сниться до неприємностей, які торкнуться інтимної сторони вашого життя.

Якщо на поверхні каламутної води повно всякого сміття, то сон попереджає про те, що ваше ім'я намагаються очорнити.

Сновидіння з повінню, в якому ви борсався у воді, вказує на те, що ваше здоров'я знаходиться під загрозою і вам потрібно терміново зайнятися їм, так як в противному випадку хвороби не уникнути.

Якщо сниться, що врятуватися від води вам так і не вдалося, то вам доведеться пити ліки досить довго. Такий же сон може сповіщати, що ваш бізнес вперто скочується вниз, і у вас немає можливості поправити його.

Крім того, повінь сниться з довгої і завзятої боротьби за стабільність свого матеріального становища.

Якщо вам приснилося, що велика вода забирає живих людей, то в теперішньому вас очікують настільки важкі втрати, що життя здасться вам безнадійної.

У ніч на п'ятницю повінь сниться до того, що ваша боротьба позитивних результатів не дасть, тому що воюєте ви з вітряками. Таке ж сновидіння на суботу вказує, що ваші партнери спробують натиснути на вас і вам доведеться піднатужитися, щоб дати їм гідну відсіч.

Якщо повінь снилося на неділю, то вас намагаються попередити про те, що слід негайно зайнятися профілактикою захворювань, інакше серйозної хвороби не уникнути.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися величезні землі, залиті чистою водою, - подібний сон про потоп повідомляє, що ви довго боролися зі своїми бідами і вважали цю битву програною, проте незабаром у ваше життя прийдуть спокій і забезпеченість. Ви мчали разом з бурхливою водою розлилася річки, з уламками предметів - захворієте, ваші справи можуть призупинитися.

Побачити потоп, потоки темних вод, поглинаючих селище, - такий сон пророкує катастрофу, а за нею - масу величезних лих.

Приснилося , що повінь відносило людей, - значить, ви понесете важкі втрати, які зроблять ваше життя сумної, марною і безнадійної.

Сонник Симона Кананіта

ПовіньБачити - до панічних настроїв, безвиході. Потрапити на повінь - вас може захлеснути паніка, груповий психоз. Не піддавайтеся!

Сонник Азара

Благополуччя, несподіване багатство.

Вода чиста — тимчасова відстрочка справ, тимчасові перешкоди;

Каламутна і захлеснула - дивне положення в дивному місці;

Оточений водоюбути в розкоші.

Бачити — до панічних настроїв, безвиході. Потрапити на повінь - вас може захлеснути паніка, груповий психоз. Не піддавайтеся!

Якщо у сні Ви бачите місто чи село, затоплювані темними вируючими водами, - це означає катастрофу, яка потягне за собою великі нещастя.

Побачити людей, що буря повінню, передвіщає важкі втрати й глибоку безнадійність, що роблять життя сумною і марною.

Побачити величезні простори, затоплювані чистою водою, обіцяє достаток і спокій, знайдені після гаданої безнадійної боротьби з долею.

Якщо Вам сниться, що бурхлива вода розлилася річки несе Вас разом з уламками, - це передвісник захворювання або призупинення для Вас справи.

Бачити місто або село, затоплювані темними вируючими водами - катастрофа, яка потягне за собою великі нещастя;

Бачити людей, що буря повінню - важкі втрати, глибока безнадія, які роблять життя сумною і марною;

Бачити величезні простори, затоплювані чистою водою - достаток і спокій, знайдені після гаданої безнадійної боротьби з долею;

Бурхлива вода розлилася річки несе Вас разом з уламками - захворювання або призупинення справи.

Також Див. Вода.

Вода чиста — тимчасова відстрочка справ, тимчасові перешкоди;

Каламутна і захлеснула - дивне положення в дуже дивному місці;

Оточений водоюбути в розкоші;

Бути Віднесені хвилями і звільнитися - каяття в минулому.

Сонник Фен-шуй

Повінь — до матеріального благополуччя. Велика повінь до хвороб або негараздам.

Якщо заручена дівчина побачила уві сні повінь - це віщує позитивну відповідь батьків на її союз з хлопцем.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Вас переповнюють почуття.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Повінь як би здалеку спостерігати - застереження від нав'язливого людини. Воно загрожує твоєму житті, і ти від нього рятуєшся - заново народити абсолютно новий хід життя чи думок / сновідческіе образ хрещення і пов'язаного з моментом «переродження» страху / сподіваєшся уникнути відповідальності.

Новий сімейний сонник

Побачені уві сні місто або село, затоплені водою, віщують катастрофу. Сон, в якому величезні простори затоплені чистою водою, обіцяє достаток і спокій. Люди, що буря повінню, сняться до важких втрат, печалі і відчуття безнадійності.

Якщо вам приснилося, що бурхливий потік води несе вас разом з уламками, остерігайтеся якого-небудь захворювання або призупинення важливого для вас справи.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Для мореплавців і джентльменів, що займаються морськими перевезеннями, бачити уві сні повінь - хороший знак, що обіцяє успішну торгівлю і благополучне плавання;

Але для всіх інших, що не відносяться до цих категорій, - це поганий сон, що передвіщає хвороби, програний судовий процес, а також злісні.

Якщо у Вас є кохана людина, суперник може як скажений потік вирвати раптово з Ваших обіймів предмет Вашого обожнювання.

Східний жіночий сонник

Якщо ти бачиш, як вода розливається і покриває все більше і більше суші, - готуйся до примх долі. Особливо погано, якщо потік води змиває і тебе - подібний сон може передвіщати хворобу, фінансові втрати, сімейні негаразди.

Ведичний сонник Шивананда

Для торговців такий сон пророкує вдалу торгівлю і безпечну подорож. Однак, звичайним людям він обіцяє слабке здоров'я і складні обставини.

Сонник Данилової

Побачити в сні повінь обіцяє зміну звичного сексуального образу життя, яка пов'язана з появою нового сексуального партнера. Є загроза зміни орієнтації, але тільки в тому випадку, якщо вас щось підштовхне до такого рішення, наприклад якщо на вас покладе око представник сексуальних меншин.

Азбука тлумачення снів

Повіньпопередження про безконтрольних емоціях, які переповнюють і захльостують.

Бачити повінь здалеку - попередження про небезпечну зв'язку, поганому знайомстві.

Загрозливе життя сновидца повінь - страждання, втрати, зміна способу життя.

Американський сонник

Повінь — вас переповнюють почуття.

Східний сонник

Якщо ти бачиш, як вода розливається і покриває все більше і більше суші - готуйся до примх долі.

Особливо погано, якщо потік води змиває і тебе - подібний сон може передвіщати хворобу, фінансові втрати, сімейні негаразди.

Дитячий сонник

Якщо ти бачиш заливає землю воду - це позначає, що твоє життя піде все краще і краще, в ній буде спостерігатися певний прогрес, удача повернеться до тебе обличчям.

Якщо ж вода прибуває дуже швидко і викликає в тобі страх - значить, тобі нелегко буде пристосуватися до швидко мінливих умов твоєму житті, ти будеш перебувати в розгубленості якийсь час. Не варто втрачати часу на роздуми, а брати справи у свої руки, інакше можна упустити щасливий шанс.

Малий сонник Велесів

Повіньподорож, вигідна справа, багатство / розорення;

Чиста водаперешкоди;

Каламутна — погано справу.

Новітній сонник

Якщо вода чиста - до грошей вітчизняного походження;

Каламутна — до валюти.

Повінь бурхливий — несподівана хвороба, псування, пристріт. Лікуватися слід у цьому випадку у досвідченого знахаря.

Новий сонник 1918 р

Повінь (вода чиста) - тимчасова відстрочка справ, тимчасові перешкоди;

Каламутна і захлеснула - дивне положення в дуже дивному місці;

Оточений водоюбути в розкоші;

Бути Віднесені хвилями і звільнитися - каяття в минулому.

Снотолкователь

Якщо у сні Ви бачите місто чи село, затоплювані темними вируючими водами - це означає катастрофу, яка потягне за собою, великі нещастя.

Побачити людей, що буря повінню, передвіщає важкі втрати й глибоку безнадійність. - Роблять життя сумною і марною.

Побачити величезні простори, затоплювані чистою водою, обіцяє достаток і спокій, знайдені після гаданої безнадійної боротьби з долею.

Якщо Вам сниться, що бурхлива вода розлилася річки несе Вас разом з уламками - це передвісник захворювання або призупинення важливого для Вас справи.

Сонник XXI століття

Бути уві сні Віднесені хвилями і звільнитися - випробувати розкаяння в минулому;

Віднесені з постіллю - до щасливу знахідку або непередбаченого щастя.

Спостерігати повінь здалеку - застереження про нав'язливому людині, повінь до вікон - на щастя, удачі.

Сонник Білого мага

Постраждати уві сні від повені - у реальному житті вас досить часто охоплюють первинні інстинкти, що приносять чимало горя вам і вашим близьким. Наша вам порада:

Постарайтеся не зосереджуватися на тому, що диктують вам ваші низинні інстинкти, ні в якому разі не піддаватися їх стихійної силі. Спробуйте направити свою енергію в більш мирний і невинне для оточуючих русло.

Спостерігати за повінню з боку - сон означає, що скоро у вашому житті відбудеться щось глобальне, що переверне колишній порядок і зруйнує всі ваші принципи.

Сонник майбутнього

Повінь — вигідне підприємство, багатство;

Якщо вас відносить хвилями - це до непередбаченого щастя або вдалою знахідку;

Але якщо вода темна і вируюча - це означає катастрофу і нещастя.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні повінь - до різних несприятливих подій.

Якщо уві сні ви бачите, що вода підступає до ваших ніг - наяву вас очікують неприємності, пов'язані з нерухомістю.

Якщо ви бачите, що повінь заливає ваш будинок - значить в сімейному житті у вас великі проблеми, становище настільки серйозне, що вам потрібно думати насамперед про свій шлюб.

Якщо ж ви не замужем - вам потрібно переглянути відносини зі своїм шанувальником.

Якщо вам сниться, що при повені вода дуже мутна - це вказує на неприємності, пов'язані з інтимним життям.

Якщо ж вам сниться, що ви тонете під час повені - це попередження про те, що вам потрібно серйозно зайнятися своїм здоров'ям, так як вас очікує хвороба. А якщо вам сниться, що ви тонете в каламутній воді, то хвороба буде тривалою і важкою.

Якщо ви бачите уві сні, що повінь підбирається до вашого будинку - наяву вас чекають труднощі і випробування.

Якщо ж ви бачите уві сні, що повінь забирає людей - це віщує вам важкі втрати і безнадія.

Якщо вам сниться, що трапилася повінь і каламутна вода несе різне сміття - це знак того, що вас намагаються оббрехати.

Якщо ж вам сниться, що ви тонете під час повені - це вказує на те, що справи ваші засмучені і ви не бачите виходу із ситуації.

Якщо ви бачите, що тонете в каламутній воді - це попередження про важкої виснажливої хвороби.

Якщо ви бачите повінь у сні з четверга на п'ятницю - це говорить про те, що ви даремно втрачаєте час на безплідну боротьбу.

Якщо ж вам сниться повінь з п'ятниці на суботу - значить вам належить докласти багато зусиль, щоб подолати тиск з боку ділових партнерів.

Якщо ж ви бачите повінь з суботи на неділю - це є передвістям захворювання і про здоров'я слід подбати.

Сонник для стерви

Повінь — вигідні справи, багатство і процвітання.

Побачити затоплені луки і поля - спокій і мир у родині, достаток і благополуччя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Повінь у сні - означає сильні почуття, які можуть раптово нахлинути на вас. Бути може, якісь події призведуть до того, що ваші емоції вийдуть з-під контролю, завдавши вам шкоду. Після такого сну вам не слід давати волі почуттям. Постарайтеся в будь-якій ситуації зберігати спокійний розум.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Повінь — до грошей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні повінь - до виходу з берегів річки.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні повінь - до розгулу стихії.

Сонник від А до Я

Бачити сон, в якому весняний паводок обернувся згубним повінню і вийшла з берегів річка затопила ваше місто, - це віщує вигідне підприємство, яке принесе великий прибуток.

Опинитися оточеній з усіх боків водою, не маючи можливості покинути свій притулок, яке стає небезпечним, - такий сон означає наступ подій, які зруйнують всі ваші плани.

Якщо уві сні вода залила ваш будинок і швидко піднімається - значить, наяву вам належить завзята боротьба за своє благополуччя.

Якщо бачите, що вода почала поступово спадати, - піддастеся дурному впливу.

Якщо вода забрала вас прямо з ліжком - це віщує щасливу знахідку або непередбачене щастя.

Плисти в холодній воді при повені означає каяття і визнання своїх помилок.

Бачити буря повінню людей - до важких втрат і безрадісною перспективі.

Бачити паводок, залівшій величезні простори прибережних угідь, віщує добробут і спокій, знайдені після довгих поневірянь і митарств.

Бачити себе серед рятувальників під час сильної повені - передвістя серйозної хвороби, через яку не зможете завершити важливу справу.

Якщо виявляєте потонули під час повені людей і виловлювати їх трупи - вас чекає смуга невдач буквально у всьому.

Сонник Мандрівника

Повінь (каламутна, брудна вода) - тяжке положення, сильні негативні переживання, безвихідна ситуація.

Чиста водаблаго, велике придбання.

Вода забралавеликі зміни (виходячи з контексту сну). Потопати (але не потонути!) До багатства.

Сонник Фрейда

Повіньє символом вагітності або пологів.

Якщо жінці сниться повінь або затоплені місця - у неї чи у когось з її близьких скоро наступить вагітність або відбудуться пологи.

Якщо чоловік їде по річці під час повені - він відчуває потяг до вагітним жінкам.

Якщо він спостерігає за повінню - він хоче мати дітей.

Тлумачний словник сновидінь

Бути Віднесені хвилями і звільнитися - каяття в минулому;

Із постіллю — щаслива знахідка чи непередбачене щастя.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, як людей забирає час повені, це означає, що вас чекають втрати і втрати. Можливо, ви відчуєте самотність і відчуженість.

Теткінскій сонник-2012

Повіньвідображення емоційного хаосу. Відображення хвилювання при руйнуванні старих стереотипів, поглядів.

Спокійна вода після повені - відображення тимчасового застою в духовному зростанні (після «бурі»).

 
Відноситься до тем: