Тлумачення сну «Правитель»

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі ви знаєте цього представника влади (цілком достатньо знати його заочно), то весь день вам будуть допомагати духи. Щоб їх задобрити, запаліть в центрі самої великої кімнати більшу ароматичну свічку, капніть в її полум'я крапельку своєї крові, поруч поставте тарілку з різаними фруктами, солодощами і шматочком сирого м'яса. Як свічка догорить, викинете вміст тарілки у відкрите вікно. Погане значеніеЕслі ви не знаєте цієї людини, то сьогодні вам загрожують проблеми з силовими структурами. Щоб уникнути цього, покладіть в документ, що засвідчує особу, невеликий квітка.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Правитель, Імператор зі своєю свитою виступає у військовий похід. - Віщує велике, несподіване щастя. Імператор запрошує на аудієнцію. - Буде несподівана радість. Імператриця або дружина правителя викликає тебе і пропонує питво. -Буде хвороба. Тебе запрошує спадкоємець престолу. - Буде велика радість, щастя і удача. Син Неба, законний правитель дарує тобі дозвіл сісти в його присутності. - Буде багатство і щастя.

Правитель сидить разом зі своїми сподвижниками. - Віщує велике щастя, вигоду. Бачиш, як приходить знатний чоловік. - Нещастя мине тебе. Вклоняєшся і висловлюєш повагу старшому. - Віщує щастя. На імператорської аудієнції вклоняєшся Імператору. - Віщує багатство й знатність.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Образ владного правителя уві сні - є відображенням вашого почуття відповідальності. Нерідко також цей образ символізує якесь важливе для вас справу, яку ви вважаєте головним у своєму житті.

Строгий правитель — віддзеркалення вашого жалю про те, що ви не можете виконати якийсь свій борг або забули про нього.

Якщо уві сні правитель жартує з вами - це ознака того, що справа, яку ви вважаєте значним, швидше за все, не таке вже й важливе.

Самому бути правителем у сні - передвіщає клопоти і труднощі з реалізацією власних планів.