Тлумачення сну «Прогулянка»

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви прийдете до своєї мети неквапливим, але впевненим кроком.

Новий сімейний сонник

Зробивши уві сні прогулянку по сільській місцевості, ви будете сумувати через розлуку з друзями. А ось дівчині подібний сон може принести затишний милий будинок. Цікава тривала прогулянка сниться до участі в якомусь престижному підприємстві.

Якщо при цьому ви оточені людьми, то у вас можуть з'явитися сильні конкуренти.

Сонник Міллера

Прогулюватися по сільській місцевості - розлука з друзями;

Для дівчини — подібний сон - затишне суп-ружеское гніздечко, але щастя Ваше буде затьмарено передчасної втратою;

Тривала екскурсія — участь у важливих дослідженнях дослід-вательскій характеру;

Бути чле-ном екскурсійної групи - у Вас будуть сильні конкуренти.

Якщо у сні Ви вийшли на пішу прогулянку, то наяву Ви робитимете справами, які принесуть Вам прибуток.

Якщо Вам приснилося, що Ви робите прогулянку верхи або на велосипеді, то, можливо, Ваші справи підуть не так, як Вам би того хотілося. Часто за таким сном слід хвороба.

Швидка прогулянка означає багатство, отримане при ризикованих обставинах. Повільна прогулянка сниться до незадовільних результатів у Ваших починаннях.

Бачити у сні, як прогулюються інші, означає, що Вам слід остерігатися можливих конкурентів.

Сонник Лоффа

Можливо, ви намагаєтесь сповільнити темп життя або вам не вистачає коштів, щоб забезпечити собі стійкий прогрес. Піша прогулянка є дихотомічний символом, т. уві сні пішу прогулянку можна сприймати і як розбудовуються, і як розслаблюючий заняття. Піша прогулянка являє собою ПОДОРОЖ набагато більш націлене на відкриття, ніж їзда на автомобілі, ПОЛІТ або інші способи переміщення. Під час пішої прогулянки ви змушені відчувати своє оточення з великою кількістю подробиць, оскільки переміщаєтеся в ньому повільно. Йти пішки уві сні, особливо, якщо місце призначення знаходиться досить далеко, - це свідчення того, що ви не доотримувати в житті задоволень, оскільки концентруєтеся на місці призначення, а не на мандрівці. Щоб зрозуміти цінність пішої прогулянки для тлумачення, слід визначити, чому ходьба пішки є кращим способом переміщення. Чи беруть участь інші персонажі сну в ходьбі, маршировкою або пішій прогулянці?

Американський сонник

Прогулянка — ви прийдете до своєї мети неквапливим, але впевненим кроком.

Новітній сонник

Прогулянка — вам необхідний пасивний відпочинок з романтичним партнером.

Сонник від А до Я

Здійснювати прогулянку в складі екскурсійної групи - означає, що ви будете засмучені розлукою з друзями, але ваші близькі зроблять все, аби ви були радісні.

Якщо уві сні ви прогулюється по вулицях міста, загачений натовпами радісних людей, під час великого свята - це означає, що в реальному житті ви будете не задоволені результатами своєї роботи.

Прогулянка в повній самоті по пустельних нічних вулицях - до радісним і щасливим подіям, проте якщо під час такої прогулянки ви стаєте жертвою розбійного нападу - такий сон віщує витрати і суперечка через спадщину.

Сон, де ви здійснюєте прогулянку на лоні природи, споглядаючи мальовничі ландшафти - означає, що в реальності цілком можете здійснити своє бажання стати незалежною і вільною від обридлих домашніх обов'язків.

Якщо прогулюючись ви, замріяно, ледве не потрапляєте під машину - досягнувши успіху, будете тим більш обережні і уважні, що дістанеться він вам дорогою ціною.

Прогулянка в парку разом з родиною - передвістя щасливих змін будинку.

Якщо прогулюєтеся в саду серед пахучих, квітучих дерев - це віщує успішне ведення справ і успішний результат хвороби.

Якщо уві сні ви прогулюється по цвинтарі, відшукуючи чиюсь могилу - значить, в цілях поліпшення матеріального становища вам доведеться на якийсь час відправитися в далеку поїздку.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій сниться, що вона здійснює прогулянку, буде щаслива в своєму будинку з коханою людиною. Однак такий сон може передвіщати і втрату коханого.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви робите прогулянку по сільській місцевості, означає, що Ви будете снедаеми сумом і розлукою з друзями, але Ваші близькі зроблять для Вас, все, про що тільки можна мріяти.

Дівчині подібний сон обіцяє затишний милий будинок, але разом з тим і передчасну втрату.

Якщо Вам сниться тривала цікава прогулянка - це обіцяє Вам участь у надзвичайно престижному дослідному підприємстві.

Якщо при цьому Ви оточені людьми і подорожуєте всі разом - це означає, що у Вашої роботи з'являться сильні конкуренти.