Тлумачення сну «Прощення»

Французький сонник

Якщо в сновидінні ви отримали від когось прощення, це означає, що ситуація складеться сприятливим чином, завдяки чому ви зумієте поправити свої справи. Вас не вибачили - значить, такого шансу вам не представиться.

Якщо його просили у вас, і ви пробачили якоїсь людини, це сон до сприятливих життєвих змін.

Якщо ж ви цього не зробили, то наяву ризикуєте зіпсувати відносини зі своїми родичами.

Якщо ж ви бачили, як один чоловік гаряче просив прощення у іншого, наяву вам доведеться мирити посварених друзів.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Просити прощення у одного - сварка з ним. У ворога - примирення. Знайомий у тебе просить - його потрібно остерігатися. Отримати прощення - успіх після смерті близьких. Миритися з ким-небудь - хочеш витиснути зі свідомості свій душевний дефект, забути про нього.

Новий сімейний сонник

Просили у сні вибачення за вчинок, якого не скоювали, тоді ваші хвилювання щодо службових справ будуть марними. Все складеться якнайкраще. Навіть якщо проступок вами був здійснений, ви успішно впораєтеся зі своїми проблемами. Сон, в якому ви отримуєте від когось прощення, віщує процвітання.

Сонник Міллера

Побачити в сні, що Ви намагаєтеся просити прощення за вчинок, якого не скоювали, означає, що Ви будете стурбовані станом Ваших справ, але врешті-решт все складеться для Вас найкращим чином.

Якщо вчинок все ж був здійснений - Ви успішно усуньте заплутаність у справах. Отримати прощення - передвіщає наступаюче процвітання після низки великих невдач.

Бути змушеним просити вибачення за недосконалий проступок - тривога за свої справи;

Проступок все ж мав місце - Ви успішно розберетеся в своїх проблемах;

Бути прощеним — смуга не-удач незабаром закінчиться і настане пора процвітання.

Якщо у сні Ви просите вибачення за те, чого Ви не робили, то в реальному житті Ви опинитеся втягнутим в якусь заплутану історію, яка в підсумку закінчиться благополучно. Однак якщо в сні Ви розумієте, що дійсно Вам є за що просити прощення, то наяву Вас очікують серйозні неприємності.

Якщо Вам приснилося, що хтось Вас прощає, то наяву доля нарешті буде до Вас прихильна.

Новітній сонник

Прощення — до щирого шляхетного вчинку, якщо ви прощаєте;

Вас прощають — до зради близької вам людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви просите в когось вибачення або ж хтось просить вибачення у вас - це означає, що якісь глибинні переживання чи образи не дають вам спокою і заважають жити. У такому стані ви ризикуєте раз за разом потрапляти в неприємні ситуації.

Щиро пробачити або бути прощеним, якщо при цьому ви відчуваєте полегшення - є ознакою того, що ваші невдачі скоро закінчаться, і справи поступово підуть на поправку.

Сонник від А до Я

Сон, в якому у вас слізно просить вибачення блудний чоловік, віщує марні клопоти, ваше побоювання виявиться марним і все обернеться на краще.

Якщо просять прощення діти - це сприятливий знак, ваш авторитет зросте і вам доручать досить відповідальне термінова справа.

Якщо ви прощаєте своїх кривдників - в реальному житті зробите благородний вчинок, поступившись своїми особистими вигодами.

Якщо не можете пробачити нанесеного вам образи - наяву будете гірко каятися в непоправною помилку, яка позбавить вас надії вийти заміж.

Просити в когось прощення означає невдячність близьких, які відмовляться допомагати вам у старості та доручать вас догляду абсолютно чужих людей. Отримати уві сні прощення - до довгої і благополучного сімейного життя, якщо вам відмовляють у прощенні - вас чекають зайві клопоти.

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви намагаєтеся просити вибачення за вчинок, якого не скоювали, означає, що Ви будете стурбовані станом Ваших справ, але, врешті-решт, все складеться для Вас найкращим чином.

Якщо проступок все ж був здійснений - Ви успішно усуньте заплутаність у справах.

Отримати прощення — передвіщає наступаюче процвітання після низки великих невдач.

Теткінскій сонник-2012

Прощення — необхідність звільнитися від образи і / або відчуття провини.

 
Відноситься до тем: