Тлумачення сну «Процесія»

Езотеричний сонник

Траурна — хороша перспектива, поліпшення життєвих умов. Брати участь у жалобній процесії - ваші труди поліпшать умови життя - матеріальні та квартирні. Святкова - удача в групою або колективної діяльності.

Якщо у сні Ви бачите якусь процесію - значить, Вас буде мучити занепокоєння, пов'язане з втіленням Ваших планів на майбутнє.

Якщо це буде похоронна процесія - значить, швидка печаль затьмарить Вашу радість.

Якщо Вам сниться, що Ви берете участь у смолоскипній ході, - значить, Ви візьмете участь у розвагах, які скомпрометують Ваші істинні заслуги.

Зустрічати процесію — Ви не впевнені в планах, які будуєте на бу-дущее;

Похоронна процесіяпечаль, яка затьмарить Ваше сьогоднішнє щастя;

Смолоскипна шест-віє — Ви візьмете участь у розвагах сумнівної властивості, ніж дасте привід змінити громадську думку про Вашу персо-не в гіршу сторону.

Також Див. Похорон, Факел.

Французький сонник

Процесіязнак майбутнього возз'єднання з людьми, до яких ви, незважаючи ні на що, давно відчуваєте саму віддану любов.

Сонник Симона Кананіта

Процесія — Траурна - хороша перспектива, поліпшення життєвих умов. Брати участь у жалобній процесії - ваші труди поліпшать умови життя - матеріальні та квартирні. Святкова - удача в групою або колективної діяльності.

Новий сімейний сонник

Побачивши уві сні якусь процесію, ви відчуєте занепокоєння, пов'язане з втіленням ваших планів на майбутнє.

Якщо це була похоронна процесія, то печаль на короткий час затьмарить вашу радість.

Циганський сонник

Процесія — постійність у коханні.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите якусь процесію - значить, вас буде мучити занепокоєння, пов'язане з втіленням ваших планів на майбутнє.

Якщо це буде похоронна процесія - значить, швидка печаль затьмарить вашу радість.

Якщо вам сниться, що ви берете участь у смолоскипній ході - значить, ви візьмете участь у розвагах, які скомпрометують ваші дійсні заслуги.

Сонник Цветкова

Карнавальна і демонстрація - щасливе кохання, в залежності від довжини.

Сонник Мандрівника

Процесія святковауспіх, чим довше, тим пізніше він прийде або тим довше він триватиме.

Сонник від А до Я

Бачити у сні урочисту або святкову, веселу процесію передвіщає, що в реальному житті досягнете успіху завдяки вірному вибору між правом і своїми прагненнями.

Похоронна процесія, побачена у сні, віщує бідність і нещастя, втрату будь-якої надії на поліпшення свого становища. Брати в ній участь - знак швидкої кончини когось із ваших знайомих.

Снотолкователь

Якщо у сні Ви бачите якусь процесію - значить, Вас буде мучити занепокоєння, пов'язане з втіленням Ваших планів на майбутнє.

Якщо це буде похоронна процесія - значить, швидка печаль затьмарить Вашу радість.

Якщо вам сниться, що Ви берете участь у смолоскипній ході - значить, Ви візьмете участь у розвагах, які скомпрометують Ваші істинні заслуги.

Сонник для закоханих

Приснилося похоронна процесія віщує смугу невдач і самотність після щастя і любові. Факельна хода у сні обіцяє розваги, які зашкодять вашій репутації і впустять вас в очах коханої.