Сонник «Противник»

Сонник Цветкова

Приснилося, що вам заважає противник, - значить, зумієте швидко закінчити всі свої справи.

Сонник Міс Хассе

Зіткнулися з противником - сон до зустрічі з кимось, яка доставить вам приємні емоції.

Езотеричний сонник

Якщо сняться супротивники з вашої реальному житті, то можете на них не звертати особливої уваги, оскільки загрози вони для вас не представляють, хоча і ненавидять.

Приснилося , що у вас були недоброзичливці, хоча наяву їх немає, - це означає, що ви повинні бути насторожі, бо вороги на грунті заздрості у вас все-таки з'являться і звинуватять вас у чимось негожим.

Сонник Симона Кананіта

Противник — Якщо уві сні ви бачите своїх супротивників, то наяву вони вам не страшні. Можете не звертати на них уваги.

Сучасний сонник

Сон, в якому ви посилено боретеся зі своїм супротивником - означає, що в реальності вам дійсно доведеться нелегко захистити свої інтереси від чужих зазіхань і це може вам коштувати навіть здоров'я.

Захищатися з останніх сил від долають вас уві сні супротивників - в житті вам належить доводити свою невинність, щоб позбутися від помилкових підозр.

Якщо ви здобуває нищівну перемогу над своїм супротивником - значить, наяву ви знайдете в собі сили подолати насуваються негаразди.

Йти на мирову з супротивником - передвіщає успішне завершення задуманого.

Сонник від А до Я

Сон, де ви ведете протиборство з якимось супротивником, означає, що в реальності вам дійсно доведеться нелегко захищати свої інтереси від чужих зазіхань і це може коштувати вам навіть здоров'я.

Якщо ваші супротивники розгорнули проти вас цілу кампанію - наяву не будете знати, як позбутися від настирного залицяльника, який приносить одні нещастя. Сон, в якому супротивники вдаються до грубої сили, означає, що в реальному житті вам хтось стане шкодити.

Захищатися з останніх сил від долають вас супротивників означає, що доведеться доводити свою невинність, щоб позбутися від помилкових підозр.

Якщо ви здобуває нищівну перемогу над своїм супротивником - значить, наяву знайдете в собі сили подолати насуваються негаразди. Йти на мирову з противником віщує успішне завершення задуманого.

Давньоруський сонник

Перешкоджає — швидке завершення справ.

Якщо уві сні ви бачите своїх супротивників, то наяву вони вам не страшні. Можете не звертати на них уваги.

Зіткнутися з ним - приємна зустріч.