Сонник «Приміщення»

Сонник Міс Хассе

Побачити велике, просторе, добре виглядає приміщення - сон говорить про те, що ви досягнете благополуччя завдяки своїй моторності і ретельності;

Тісне, з бідної, поганий меблями сниться до того, що довести якусь справу до переможного кінця опинитеся не в змозі. Знайти приміщення - до якоїсь проблемі;

Оглядати його — грядуть зміни в житті;

Фарбувати, ремонтувати — докладіть зусиль до поліпшення свого життя.

Сонник Здоров'я

Бачити велике приміщення з високими стелями, відкритими вікнами - до хвороб органів дихання;

Тісна і темне приміщення - до стресу психічної пригніченості.

Сонник від А до Я

Вигідне приміщення капіталу, яке вам вдалося зробити у сні, наяву віщує спокійний плин усіх справ, згода і лад у сім'ї. Сон, де банк, в який ви помістили свої заощадження, лопнув і ви залишилися ні з чим, - це нехороший знак, що говорить про те, що недовга радість незабаром зміниться печаллю і сльозами.

Якщо уві сні ви бачите себе у великому, з розкішшю обставленому приміщенні - значить, вчасно вжиті дії запобіжать загрозу нещастя. Убоге, приміщення з дешевою меблюванням говорить про те, що у вас просто не вистачає терпіння і сил довести до кінця затіяне справа.

Якщо уві сні ви оглядаєте приміщення, яке хочете зняти під свій офіс, - в реальному житті вас чекають самі позитивні зміни. Ремонт приміщення - до підвищеної втоми від безлічі клопітливих справ.

Відшукувати уві сні необхідне вам приміщення серед безлічі залів у великому будинку або величезному палаці - до несприятливого повороту в ваших сердечних справах і повної розгубленості. Сон, в якому вас мало не пришиб до смерті обрушився стеля приміщення у старому, занедбаному будові, означає, що наяву у вас з'явиться суперниця, яка стане причиною ваших глибоких душевних переживань і ревнощів. Палаюче приміщення, з якого ви ледь встигаєте врятуватися уві сні, віщує розкритий обман, образи і слізні благання про прощення.