Сонник «Прищі»

Езотеричний сонник

У сні у вас були прищі - це віщує знайомство, яке продовжиться вечерями при свічках, прогулянками під місяцем і іншими атрибутами романтичних побачень.

Прищі були в іншої людини - значить, вас чекає легке захоплення, не приводить до негативних наслідків.

Французький сонник

На обличчі у сні у вас були прищі - готуйтеся до радісної події, якого ви не очікували. Ще одне значення сну - в будинку з'явиться новонароджений.

Сонник Симона Кананіта

Прищі — У вас - до прогулянок під місяцем, романтичному знайомству. У іншого - до легкого захопленню, не що загрожує негативними наслідками.

Циганський сонник

Бачити власне обличчя в прищах - вам будуть заздрити.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вода. Стихії - вологість, сухість, холод. Емоції - задума, смуток, страх. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок, легені, тонка кишка, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій. Пояснення і тлумачення Всі сторонні, нефункціональні явища на шкірі свідчать про поразку хвороботворним початком певних внутрішніх органів:

Висипка, прищі, вугри, пухирі, свербіння і почервоніння шкіри неможливо вилікувати тільки зовнішніми засобами, лікувати слід хворий внутрішній орган.

Прищі і свербіж - спалах-викид патогенної енергії з переобтяженого органу, проте ситуація в цьому випадку може бути ще не тривалою і не мати подальших наслідків при прийнятті своєчасних заходів. Бородавка - це вірусне ураження шкіри, і якщо воно локалізується на проекції якого меридіана, то все раптом приснився бородавки - серйозний сигнал про вже тривало несприятливому стані органу. І уві сні, і наяву підхоплюються бородавки на обличчі на проекційних зонах внутрішніх органів:

Лоб, зовнішній і внутрішній кути очей-серце;

Ліва щока-печінку і жовчний міхур;

Права щока-легкі;

Поверхню носа і обидва століття-селезінка;

Підборіддя-нирки. На тілі бородавка схоплюється частіше над ураженим внутрішнім органом або по ходу руху меридіана, відображаючи патологію руху цього меридіана і заодно патологію його зв'язків з іншими меридіанами. Бородавку уві сні бачити / відчувати, як вона виникає там, де її наяву немає, - бородавка символізує згусток важкої, безформною, позбавленої інформації руху інь. У сні бачити схопився бородавку - сигнал про готових проявитися, вже дозрілих внутрішніх порушеннях у відповідних органах. У визначенні роду патології має значення колір бородавки:

Бліда, біла бородавка - жар, приплив крові і застій її в органі / меридіані, запальний процес;

Темна, чорнахолод, відсутність енергії в органі, недолік крові і харчування, внутрішні спазми. Бородавки вказують, що первинне ураження органу походить від стійких негативних емоцій:

Тривала депресія, яка є наслідком нестриманості будь-яких емоцій, порушує вуглеводний баланс в організмі, що відразу відбивається на шкірі. При різкому вскаківаніі бородавок уві сні і наяву можлива наявність чужої злої волі, блокуючою роботу органу:

На орган як би лягло чорна пляма, орган попереджає людини:

Викидає хворобливий стан плямою на поверхні шкіри. Однак вразити когось чужа зла воля могла, тільки знайшовши опору в уже присутніх в організмі негативних емоціях (тут все як в статті Нечиста сила). Бородавка уві сні і наяву - серйозне попередження про вже тривалих, хоча, можливо, і прихованих порушеннях гомеостазу організму разом з емоційною сферою. Тому зривати / зрізати бородавку несприятливо:

Внутрішні причини залишаться і крізь утворену дірку буде витікати енергія. Зрізання бородавки уві сні означає псування справ і відносин внаслідок необгрунтованих спроб вирішення їх силою. Бородавка - знак необхідності зайнятися корекцією своїх емоцій і ставлення до світу, паралельно з лікуванням. Раптова бородавка - ще й знак необхідності переглянути своє оточення і вибір знайомих.

Імператорський сонник

Прищі і свербіж - спалах-викид патогенної енергії з переобтяженого органу, проте ситуація в цьому випадку може бути ще не тривалою і не мати подальших наслідків при прийнятті своєчасних заходів.

Новітній сонник

Прищ, якщо схопився - хтось вам серйозно заважає зробити кар'єру;

Видавлюєте — позбудетеся від якоїсь, що заважає вам нормально жити, проблеми.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Прищі уві сні - знак прихованої неприязні.

Зустріти у своєму сновидінні прищавого людини - зазвичай означає, що хтось потай заздрить вам або затаїв на душі недобре.

Бачити своє тіло покритим прищами - знак того, що ви самі відчуваєте гостру антипатію до когось із свого оточення, але в силу якихось причин змушені продовжувати з цією людиною спілкуватися.

Нерідко, втім, прищі, які ви побачили уві сні на своєму тілі - вказують на ваше гостре невдоволення собою. Такі сни підказують, що вам слід терпиміше ставитися як до своїх, так і до чужих недоліків.

Сонник від А до Я

Бачити у сні своє обличчя, знівечене численними вулканічними прищами, - наяву випробуєте неприємні почуття і впадете в депресію. Позбавлятися від прищів - станете свідком скандального пригоди.

Бачити прищаві особи в інших - переконаєтеся у ворожості людини, в якому спочатку на розгледіли злобну і абсолютно обмежену особистість. Видавлений прищ - до того, що вас можуть викликати в судову інстанцію для уточнення обставин справи, до якого ви взагалі непричетні.

Сонник Мандрівника

Прищінебезпека для репутації (в особливості на носі);

Невдача;

Прищ — низькорослий залицяльник (для жінки).

Загальний сонник

Хвороба;

Видавлювати — бережися переломів кісток або в репутації.

Теткінскій сонник-2012

Прищвідображення можливої кризи.