Тлумачення сну «Привид»

Сонник Симона Кананіта

ПривидБачити - вас налякають, будьте готові до стресу. Розмовляє - інформацію, яку ви отримаєте, не приймайте близько до серця. Вона свідомо розрахована на ваш переляк.

Циганський сонник

Побачити в сні привид - означає, що вами дуже незадоволений далекий родич.

Бачити привидом когось, кого ви знаєте - смерть тієї людини. Хоча й не завжди.

Сонник Шувалової

Образи далекого істоти, яка позбавляє людину психічної енергії, виснажує його і підпорядковує собі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні ви дивитеся на привид і його вигляд лякає вас, то це дуже поганий знак. перед вами встануть непереборні труднощі, і ви настрашити, втративши віру в себе. злісні вороги будуть намагатися нашкодити вам. але якщо уві сні ви проявите сміливість і побачите, що привид квапливо зникає, - це означає, що Ви подолаєте які б то не було труднощі.

Сонник Цветкова

Якщо наляканий — участь великих сил, тиск на сплячого, що б поступився своїм;

Бути в дружбі - відмінний знак для затіяного справи;

Не злякатися — добрі вісті.

Ведичний сонник Шивананда

Такий сон є поганим знаком. Всюди будуть труднощі. Ваші вороги Вас здолають. Просування - Вас чекатиме успіх у всіх Ваших починаннях.

Езотеричний сонник

Бачити — вас налякають, будьте готові до стресу. Розмовляє - інформацію, яку ви отримаєте, не приймайте близько до серця. Вона свідомо розрахована на ваш переляк.

Сонник Менегетті

Являє собою зоровий образ паразита розуму.

Сонник Лоффа

Привиди — це щось пішло, але не забуте або ж практично забуте, але те, що ми не можемо відпустити. Явище уві сні померлих родичів сигналізує про невирішені питання. У такому випадку варто звернути увагу на обстановку відбувається уві сні:

Обличчя присутніх і інші незвичайні моменти появи привиди.

Азбука тлумачення снів

Привид — дає сновидінню відчуття, що він людина без плоті. Також узагальнений образ мерця. Цей сон передвіщає, що вас чекає обман і облуда. Але іноді це вказівка на таємницю, яка скоро відкриється вам.

Англійський сонник

Якщо у сні Ви дивитеся на привид і його вигляд лякає Вас - це дуже поганий знак. Перед Вами постануть непереборні труднощі, і Ви настрашити, втративши віру в себе. Злісні вороги будуть намагатися нашкодити Вам.

Але якщо в сні Ви проявите сміливість і побачите, що привид квапливо зникає - це означає, що Ви подолаєте які б то не було труднощі.

Дитячий сонник

Привид — твої страхи виявляться марними, не вір поганим передчуттям.

Малий сонник Велесів

Привид — поганий знак.

Новітній сонник

Бачити привид — до переляку;

Вам доведеться брехати близькій людині.

Снотолкователь

Приснилося уві сні, якщо воно не бридко і одягнено в біле плаття - означає утіху і радість;

Якщо ж одягнене в чорне плаття і страшно - знаменує марне замах і обман.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що у вашому будинку оселилося привид - це символізує порушення природного внутрішнього порядку вашій розміреного життя, проти чого повстає ваш внутрішній голос.

Говорити, спілкуватися з симпатичним привидом - означає великий емоційний сплеск наяву, хороші враження від пережитого.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо у вашому сновидінні предмети або фігури постають перед вами в неясному примарному світлі - це є підказкою про те, що наяву ви неадекватно оцінюєте якусь ситуацію. Такі сни часто є сигналом про те, що ви могли випустити з уваги якусь важливу деталь, яка може зіграти у вашій долі значну роль.

Якщо ж у сні вам з'явився привид, з яким ви як-небудь спілкуєтеся - такий сон говорить, що наяву ви перебуваєте під впливом якоїсь неправдивої ілюзії або шкідливого омани.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні привид - когось ховати.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні привид - до важкої хвороби.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Привид — хтось при вас згадає про покійного;

Спогади про літо.

Сонник від А до Я

Бачити у сні раптово виникло перед вами привид означає, що здоров'я вашого найближчого друга опиниться під серйозною загрозою, а у вас не відбудеться важлива зустріч.

Привид у білому вбранні означає несподіваний переляк, страх чи острах;

В чорному — головний біль і нездужання в дорозі.

Розмовляти в сні з привидом - передвістя близькою печалі, яка однак незабаром зміниться щасливою деколи.

Побачити привид, опинившись вночі на кладовищі, - такий сон пророкує нещасний випадок з легким результатом.

Привид, яке кидається на вас з моторошним виттям і звертає вас у втечу, говорить про те, що вам слід тримати під контролем свої почуття і бути стриманішим у відносинах з сторонніми чоловіками.

Якщо привид заявляє, ніби воно є духом вашого друга, який насправді живе і процвітає, - це віщує йому незабаром важку хворобу і небезпечну операцію з нікчемним шансом на успіх.

Співаюче привид — до того, що наяву недорахуєтеся грошей. Грати з привидом в карти - значить, незабаром з вами станеться досить дивне і нез'ясовне подія.

Якщо привид виграє - це до добра, якщо ні - бережіться помсти осоромленої вами суперниці.

Привид, говорящее голосом вашої матері і жалующееся на те, що ви її образили, попереджає про небезпеку, що загрожує їй наяву хвороби.

Якщо вона, навпаки, радісна і привітна з вами в образі привида - це до цікавого подорожі і дорожньому роману з чарівним чоловіком.

Безліч привидів, водящих навколо вас хоровод і співають «коровай-коровай», - це сон, який обіцяє вам щедрі підношення і сприятливі обставини.

Привид и, які підхоплюють вас і відносять в невідомому напрямі, - це передвістя нового знайомства, взаємної симпатії і яка випливає з усього цього палкого кохання.

Сонник Таро

Привид — потрібно пом'янути покійних.

Універсальний сонник

Якщо вам присниться привид - я впевнений, воно буде схоже скоріше на Каспера, ніж на Вершника без голови. Іноді привид у сні - говорить про те, наскільки «прозорі» наші дії в реальному житті. Яке привид ви бачили уві сні? Його наміри зрозумілі й очевидні? Ви бачите їх наскрізь?

Що ви відчули у сні, коли побачили привид? Ви були налякані, здивовані або збентежені? - Ваша відповідь скаже про те, що ви відчуваєте, коли вас викривають або бачать наскрізь.

Якщо уві сні ви самі є привидом - можливо, в житті вам не вистачає духовності. Ви хотіли б без праці майстерно маневрувати у фізичному світі? Або ви хотіли б вигнати злого духа з когось?

Коли ми говоримо, що у нас немає ні натяку на удачу, значить, наша місія неможлива - можливо, сон говорить вам про те, що діяльність або відносини, які займають вас в даний час, потерплять крах.

Якщо уві сні привидом є знайомий вам людина, з якою ви розлучилися - значить, ви хочете розібратися чи по-новому подивитися на відносини з цією людиною. У чому полягає мета спілкування?

Якщо ви відчуваєте себе некомфортно через зустрічі з привидом - подумайте, що вас переслідує в житті. Ви боїтеся чогось, що насправді не має над вами влади?

Давньоруський сонник

Якщо наляканий — участь великих сил, тиск на сплячого, щоб поступився своїм;

Бути в дружбі - відмінний знак для затіяного справи;

Не злякатися-добрі вісті.

Якщо у сні Ви дивитеся на привид і його вигляд лякає Вас, то це дуже поганий знак. Перед Вами постануть непереборні труднощі, і Ви настрашити, втративши віру в себе. Злісні вороги будуть намагатися нашкодити Вам. Але якщо в сні Ви проявите сміливість і побачите, що привид квапливо зникає, - це означає, що Ви подолаєте які б то не було труднощі.

Бачити — вас налякають, будьте готові до стресу. Розмовляє - інформацію, яку ви отримаєте, не приймайте близько до серця. Вона свідомо розрахована на ваш переляк.

Являє собою зоровий образ паразита розуму.

См.

Привид .

Сонник Міллера

См.

Привид .

Теткінскій сонник-2012

Привидвідображення неустатковане до кінця почуттів і / або думки. Відображення нечіткого, неясного сприйняття світу і / або себе самого. Необхідність розв'язки кармічного вузла. Відображення страхів і нерозуміння метафізичних явищ.

 
Відноситься до тем: