Тлумачення сну «Пухлина»

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви бачили, як у вас опухла якась частина тіла, значить, ви дуже хочете, повернутися до чогось дорогій для вас. Щоб повернути втрачене, від вас буде потрібно зовсім небагато.

Якщо мова йде про відновлення відносин зі старим знайомим, можливо, що людина просто не наважується зробити перший крок назустріч вам, очікуючи цього від вас. Відчувати в сні, що опухла частина тіла болить, - ви хочете "сховатися" від якоїсь важливої для вас проблеми, але пам'ять кожного разу повертає вас до цієї труднощі, і ви знову турбуєтеся. Вихід з цієї ситуації може бути тільки один - з'ясувати все до кінця, проаналізувати все, що стосується проблеми, і розкласти всі її деталі, як кажуть, по поличках. Ну а якщо ви і наступного разу будете намагатися сховатися від складної, то вони все одно нікуди не подінуться і можуть виникнути в той момент, коли ви нічого поганого не очікуєте.

Бачити у сні злоякісну пухлину - до зміни настрою. Може бути, щось не давало вам спокою? Значить, дуже скоро все зміниться в кращу сторону, все буде в порядку, а у вас не залишиться приводу для смутку.

Бачити , як через пошкодження росте пухлина, - сон пророкує сновидінню, що за його спиною якийсь недоброзичливець розпускає плітки про нього. Але найнебезпечніше полягає в тому, що всі вірять вигадництвом брехуна, тому потрібно якнайшвидше припинити ці інсинуації, інакше чутки досягнуть того, чия думка для вас дуже важливо. Крім того, людина цей має вплив на ваше життя, і якщо ви в його очах впадете, то можете втратити багато чого, і вам доведеться розплачуватися за свої неіснуючі гріхи.

Ісламський сонник ібн Сирина

Пухлина, побачена у сні, є ознакою збільшення багатств і поліпшення матеріального становища, вона також віщує набуття знань або багатства після періоду турбот і сумнівів. Також говорять, що такий сон може бути провісником тюремного ув'язнення або якоїсь шкоди з боку влади.

Малий сонник Велесів

Пухлинасварка, бійка;

У себеприбуток, примноження багатства.

Новітній сонник

Злоякісна пухлинажити вам ще довго, фатальні хвороби вас минуть.

Пухлина — привід для серйозного занепокоєння про стан свого здоров'я.

Снотолкователь

Пухлина взагалі — передвіщає прибуток і множення багатства.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви виявили у себе пухлину - наяву Вас чекають проблеми з дітьми.

Якщо Вам повідомили, що у Вас злоякісна пухлина - в дійсності Вас введуть в оману щодо одного з Ваших знайомих, але Ви розкриєте цей обман.

Дізнатися уві сні, що у когось з близьких злоякісна пухлина - до несподіваного повороту Ваших справ.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви бачили, як у вас опухла якась частина тіла - значить, ви дуже хочете, повернутися до чогось дорогій для вас. Щоб повернути втрачене, від вас буде потрібно зовсім небагато.

Якщо мова йде про відновлення відносин зі старим знайомим, можливо, що людина просто не наважується зробити перший крок назустріч вам, очікуючи цього від вас.

Відчувати в сні, що опухла частина тіла болить - ви хочете «сховатися» від якоїсь важливої для вас проблеми, але пам'ять кожного разу повертає вас до цієї труднощі, і ви знову турбуєтеся. Вихід з цієї ситуації може бути тільки один - з'ясувати все до кінця, проаналізувати все, що стосується проблеми, і розкласти всі її деталі, як кажуть, по поличках. Ну а якщо ви і наступного разу будете намагатися сховатися від складної, то вони все одно нікуди не подінуться і можуть виникнути в той момент, коли ви нічого поганого не очікуєте.

Бачити у сні злоякісну пухлину - до зміни настрою. Може бути, щось не давало вам спокою? Значить, дуже скоро все зміниться в кращу сторону, все буде в порядку, а у вас не залишиться приводу для смутку.

Бачити, як через пошкодження росте пухлина - сон пророкує сновидінню, що за його спиною якийсь недоброзичливець розпускає плітки про нього. Але найнебезпечніше полягає в тому, що всі вірять вигадництвом брехуна, тому потрібно якнайшвидше припинити ці інсинуації, інакше чутки досягнуть того, чия думка для вас дуже важливо. Крім того, людина цей має вплив на ваше життя, і якщо ви в його очах впадете, то можете втратити багато чого, і вам доведеться розплачуватися за свої неіснуючі гріхи.

Сонник від А до Я

Бачити сон, в якому у вас опухла щока від хворого зуба, - знак того, що ви даремно турбуєтеся через дрібниці, тоді як головне вислизає від вашої уваги.

Бачити у себе пухлину від забитого місця - ви впадаєте в паніку і в хворобливий стан головним чином з причини своєї гіпертрофованої помисливості, тоді як слід узяти себе в руки і тверезіше дивитися на реальні обставини життя.

Якщо уві сні ви дізнаєтеся, ніби у вас ракова пухлина, але доброякісна і вам її виліковують, - це знамення успіхів у всьому і благоденства.

Якщо у вас виявляється недоброякісна пухлина, перед якою сучасна медицина безсила, - це віщує сварку з близькою людиною і депресію, проте тимчасове охолодження в любовних почуттях призведе до того, що незабаром вони запалають з новою силою і пристрастю.

Малий сонник

Бачити у сні пухлина або чути про неї - несприятливий знак. Такий сон є передвісником хвороб і неприємностей.