Тлумачення сну «Пухирі»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вода. Стихії - вологість, сухість, холод. Емоції - задума, смуток, страх. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок, легені, тонка кишка, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій. Пояснення і тлумачення Всі сторонні, нефункціональні явища на шкірі свідчать про поразку хвороботворним початком певних внутрішніх органів:

Висипка, прищі, вугри, пухирі, свербіння і почервоніння шкіри неможливо вилікувати тільки зовнішніми засобами, лікувати слід хворий внутрішній орган. Прищі і свербіж - спалах-викид патогенної енергії з переобтяженого органу, проте ситуація в цьому випадку може бути ще не тривалою і не мати подальших наслідків при прийнятті своєчасних заходів. Бородавка - це вірусне ураження шкіри, і якщо воно локалізується на проекції якого меридіана, то все раптом приснився бородавки - серйозний сигнал про вже тривало несприятливому стані органу. І уві сні, і наяву підхоплюються бородавки на обличчі на проекційних зонах внутрішніх органів:

Лоб, зовнішній і внутрішній кути очей-серце;

Ліва щока-печінку і жовчний міхур;

Права щока-легкі;

Поверхню носа і обидва століття-селезінка;

Підборіддя-нирки. На тілі бородавка схоплюється частіше над ураженим внутрішнім органом або по ходу руху меридіана, відображаючи патологію руху цього меридіана і заодно патологію його зв'язків з іншими меридіанами. Бородавку уві сні бачити / відчувати, як вона виникає там, де її наяву немає, - бородавка символізує згусток важкої, безформною, позбавленої інформації руху інь. У сні бачити схопився бородавку - сигнал про готових проявитися, вже дозрілих внутрішніх порушеннях у відповідних органах. У визначенні роду патології має значення колір бородавки:

Бліда, біла бородавка - жар, приплив крові і застій її в органі / меридіані, запальний процес;

Темна, чорнахолод, відсутність енергії в органі, недолік крові і харчування, внутрішні спазми. Бородавки вказують, що первинне ураження органу походить від стійких негативних емоцій:

Тривала депресія, яка є наслідком нестриманості будь-яких емоцій, порушує вуглеводний баланс в організмі, що відразу відбивається на шкірі. При різкому вскаківаніі бородавок уві сні і наяву можлива наявність чужої злої волі, блокуючою роботу органу:

На орган як би лягло чорна пляма, орган попереджає людини:

Викидає хворобливий стан плямою на поверхні шкіри. Однак вразити когось чужа зла воля могла, тільки знайшовши опору в уже присутніх в організмі негативних емоціях (тут все як в статті Нечиста сила). Бородавка уві сні і наяву - серйозне попередження про вже тривалих, хоча, можливо, і прихованих порушеннях гомеостазу організму разом з емоційною сферою. Тому зривати / зрізати бородавку несприятливо:

Внутрішні причини залишаться і крізь утворену дірку буде витікати енергія. Зрізання бородавки уві сні означає псування справ і відносин внаслідок необгрунтованих спроб вирішення їх силою. Бородавка - знак необхідності зайнятися корекцією своїх емоцій і ставлення до світу, паралельно з лікуванням. Раптова бородавка - ще й знак необхідності переглянути своє оточення і вибір знайомих.