Сонник «Рентгенівські промені»

Сонник Лоффа

Будучи дійсно благодатними по своїй натурі, більшість снів про рентгенівських променях відображають бажання знайти більш глибокі знання про самого себе або про когось, з ким марив в даний час підтримує близькі стосунки. Ми часто думаємо, що життя було б краще, якби ми краще знали, чим живуть інші. Сни про рентгенівських променях часто свідчать про бажання знати більше про свою внутрішню сутність.

Інший сценарій — медичний.

Якщо останнім часом ви себе неважливо відчували, але, в той же час, не здавалися серйозно хворим, то вам можуть бути уві сні рентгенівські промені як індикатор бажання розсіяти тривоги про ваше здоров'я. У багатьох випадках ваш розум за допомогою снів шукає вирішення реально існуючих проблем. У разі проблем зі здоров'ям це несе в собі типові медичні асоціації.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це символ того, що ви можете побачити внутрішню сторону речей і глибше проникнути в суть. Очевидно, у вашому житті бувають ситуації, коли вам слід зазирнути під те, що лежить на поверхні, і виявити істину. Заходьте вглиб самого себе, щоб знайти справжнє розуміння.

 
Відноситься до тем: