Тлумачення сну «Рятувати»

Сонник Лоффа

Перш за все, треба визначитися, хто ви - рятувальник або людина, що потребує допомоги.

Якщо рятувальник, то це може говорити про те, що ви приміряєте на себе роль батька, героя або наставника. Кого, від чого ви і за допомогою чого рятували? Завдяки відповідям на ці питання ви можете зрозуміти роль, що відводиться вами для себе в певній системі взаємовідносин.

Якщо ви були спасаємось, то це може говорити про вашому відчутті пригніченості або некомпетентності в якійсь життєвій області. На вашу думку, будь-який прорахунок може мати в якості слідства фатальну помилку.

Якщо вас рятував людина, яку ви знаєте, то попросіть у нього поради з приводу вибору стратегії майбутньої вам боротьби.

Чи очікували ви порятунку і чи викликало воно у вас занепокоєння або тривогу? Чи заважало небудь процесу порятунку? Пригадайте, який підсумок воно мало - провал чи успіх.

Сонник Міс Хассе

Якщо ви когось рятували, в справах сподівайтеся на успіх.

Езотеричний сонник

Рятували когось — це до перемоги, слави. Працювали рятувальником - такий сон означає, що ваше честолюбство потребує задоволення, і ви отримаєте можливість голосно заявити про себе через засоби масової інформації.

Якщо ви рятувалися уві сні, це видає ваш страх за власне життя і за все, що вам дорого. Врятувалися уві сні - все і наяву буде благополучно. Зверніть увагу на те, хто вам в цьому допомагає - люди, тварини, персонажі з казок. Врятуватися уві сні у вас не вийшло - поганий знак.

Сонник Симона Кананіта

Рятувати — Якщо ви рятуєте когось - вас чекає перемога, слава. Працювати рятувальником - ваше честолюбство вимагає виходу. Вам представитися можливість заявити про себе привселюдно в засобах масової інформації.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вогонь, земля. Стихії - вітер, жар, вологість. Емоції - радість, гнів, задума. Органи - жовчний міхур, тонка кишка, шлунок. Планети - Юпітер, Марс, Сатурн.

Сон являє собою яскравий зразок перевертиванія ситуації догори ногами. Це один із загальнолюдських архетипів мислення за типом Трикстер-блазень, тобто це така організація сну, коли все слід читати навпаки:

Силу трактувати як слабкість, темний як світле і так далі. Таким чином, рятувати когось уві сні - це пошук допомоги собі самому. Бажання врятувати себе і невіра в свої сили. Активні, яскраві події у сні протиставлені пасивному, невиразно від страху поведінці днем, в ситуаціях, які передбачають активність. Cостояние - подолання, безстрашність, незалежність, прагнення вперед без оглядки.

Рятувати когось уві сні / бути самому врятованим - активні дії ян.

Рятувати уві сні когось без акценту на особистість-сон говорить про приховані і необгрунтованих амбіціях бути вище, сильніше інших, які не можуть обійтися без такої допомоги. Насправді, як уже говорилося, все навпаки:

Під силою сну - безсилля в реальності. Культивування в душі власної незамінності і щедрості призведе до неприємного почуттю і відстороненню від сновидца оточуючих, до їх недовірі і стриманості у відносинах, що сприймається в реальності абсолютно вивернуто:

Як невдячність (за нереальне порятунок) і брехливість по відношенню до сновидінню (стан аж до манії. Результатом вивернутого погляду на світ буде розвал в справах і відносинах. Результат медичний - на грунті чергується з емоційними злетами депресії, розлад травного тракту і жовчного міхура (болі в правому боці, порушення зору і сну, стомлюваність, нудота, блювання).

Рятувати уві сні когось близького і дорогого означає в більшості випадках складається навколо них несприятливу ситуацію, наявність злої цілеспрямованої волі або близьке нездоров'я. Варіант сну посилається як попередження про це. Вірші читати (вірші складати) Спальний спокій холодний, усамітнившись. Радості мало вірші читати одному. Мовчки сиджу, дивлюсь в нічну темряву.

Імператорський сонник

Таким чином, рятувати когось уві сні - це пошук допомоги собі самому. Бажання врятувати себе і невіра в свої сили. Активні, яскраві події у сні протиставлені пасивному, невиразно від страху поведінці днем, в ситуаціях, які передбачають активність.

Рятувати уві сні когось без акценту на особистість - сон говорить про приховані і необгрунтованих амбіціях бути вище, сильніше інших, які не можуть обійтися без такої допомоги. Насправді, як уже говорилося, все навпаки:

Під силою сну безсилля в реальності. Культивування в душі власної незамінності і щедрості призведе до неприємного почуттю і відстороненню від сновидца оточуючих, до їх недовірі і стриманості у відносинах, що сприймається в реальності абсолютно вивернуто:

Як невдячність (за нереальне порятунок) і брехливість по відношенню до сновидінню (стан аж до манії. Результатом вивернутого погляду на світ буде розвал в справах і відносинах.

Рятувати уві сні когось близького і дорогого - означає в більшості випадках складається навколо них несприятливу ситуацію, наявність злої цілеспрямованої волі або близьке нездоров'я. Варіант сну посилається як попередження про це.

Новітній сонник

Рятувати — ваша допомога знадобиться.

Сучасний сонник

Бачити у сні, як ви рятуєтеся від якоїсь біди - недобрий знак, який означає, що ви перебуваєте в стані підвищеної нервозності або хвороби, і попереджає про необхідність бути обачнішими.

Якщо уві сні ви когось рятуєте - це віщує вам визнання ваших заслуг або нагороду;

Якщо рятують вас - це попередження про небезпеку, особливо про можливий нещасний випадок.

Сонник Фрейда

Порятунок в сновидіннях - пов'язано з прагненням до сексу, бажанням мати дітей і вагітністю.

Рятувати жінку з води - прагнути до статевого контакту з нею.

Рятувати чоловіка з води - хотіти від нього дитину.

Якщо ви рятуєте з води дитину або тварину, наприклад кішку - ви підсвідомо відчуваєте, що приділяєте мало уваги своїй дитині;

У бездітних такий сон - означає роздуми про можливе усиновлення.

Якщо ви рятуєте тварин від повені - це говорить про вашу любов і ніжних почуттях до дітей. Але бережіться! Ці почуття легко переходять в тягу до вагітним жінкам або в педофілію.

Якщо ж жертва чинить опір і не хоче, щоб її рятували - це віщує можливу зраду вашого сексуального партнера.

Якщо ви самі врятувалися або уникнули якоїсь небезпеки - це символізує розрив з небажаним або неприємним сексуальним партнером.

Якщо ж вас хтось рятує або позбавляє від якоїсь небезпеки - це символізує появу людини, який хотів би вступити з вами в сексуальний контакт.

Циганський сонник

Вас рятують на шлюпці - ви займете дуже важливий суспільний пост.

Загальний сонник

До невдячності у відносинах;

Тебе рятують — дорого заплатиш.