Сонник «Рів»

Сонник Міс Хассе

Перескакувати — досягнеш мети впасти - важке перешкоду бачити - робити добрі справи.

Якщо у сні Ви бачите рів, то Вам слід побоюватися зради малознайомих людей.

Великі розміри рову означають, що перешкоди, з якими Ви зіштовхнетеся в житті, будуть представляти для Вас серйозні складності.

Стояти на краю глибокого рову означає, що на шляху до щастя у Вас раптово виникнуть перешкоди, які Ви зможете подолати, якщо не буде боятися.

Якщо ж у сні Ви впали в рів, то бути біді.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви оточені ровом, зараз сприятливий час для початку нових відносин. Щоб вони принесли успіх, опівночі викопайте біля будинку яму, почекайте, поки в неї набереться вода, і вмивайтеся цією водою. Погане значеніеЕслі вам наснився рів без води, найближчим часом вам доведеться від чогось відмовитися. Щоб не довелося відмовлятися від чогось важливого, розлийте по колу навколо свого будинку кави.

Дворянський сонник Н. Грішиній

По дну глибокого рову йти - докотитися до незавидного становища. З нього намагатися вибратися на поверхню - відчувати невдоволення своїм соціальним становищем. По дну рову йти, і на тебе люди зверху дивляться - ганебна роль, приниження належить. А він звужується - неприємний результат справи. У ньому сльота або пісок, і ти насилу йдеш - затіяти справа, кінець якого дуже далеко.

Снотолкователь

Рови бачити по дорозі або в полі дорожнім - означає зупинку в їхньому шляху, а іншим віщує безпеку і успіх в їхніх справах.

Малий сонник Велесів

Рівуспіх / могила, небезпека, нещастя, хвороба, тяжкі пологи;

Переходити ріводужати, добра людина знайдеться;

Впастихвороба.

Сучасний сонник

Сон, у якому Ви бачите рів - попереджає Вас про прийдешнє зраді. Ви понесете втрати, якщо не будете обережні, здійснюючи нові починання або спілкуючись з незнайомцями.

Побачити в сні великий рів - є знаком того, що незабаром Вам доведеться подолати дуже важке випробування.

Якщо Вам приснилося, що Ви стоїте на краю глибокого рову - у Вас з'являться перешкоди на шляху до щастя. Але якщо ви дивитеся на дно без страху - значить, ці перешкоди Ви зможете легко подолати.

Бачити наповнені рови - пророкує безліч хвилювань, які Вам належить випробувати.

Впасти у сні в рів - до дуже великій біді. Намагатися уві сні перебратися через рів є знаком того, що скоро Ваша репутація може постраждати.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Рів — до потрясіння і переживанню.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Рівпопереду нове випробування для вашої долі, якщо ви і на цей раз виберетеся, то жити будете дуже довго.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Рів — вас підстерігає небезпека з боку супротивника.

Український сонник

Яр До смерті. Йти яром - перед смертю.

 
Відноситься до тем: