Тлумачення сну «Розмір з числом шість»

Нумерологічний сонник Піфагора

Розмір — якщо уві сні ви визначаєте розміри якихось предметів і отримуєте в результаті 6, 15, 24 та інші числа, цифри яких в сумі дають шістку, неважливо, сантиметрів, метрів або кілометрів, то це означає, що ви збираєтеся з толком витратити.

Якщо ви нікому не довіряєте і не знаєте, куди б їх вкласти або що купити, щоб отримати задоволення і не шкодувати про це, то зверніться в турагентство і шостий за рахунком маршрут, запропонований вам, виявиться тим щасливим варіантом, який повністю вас влаштує.

Якщо у вашому сні вам допомагають визначати ці розміри інші люди, то вам буде краще відправитися в подорож з друзями або родиною.

Якщо ви уві сні обчислюєте розміри багатьох предметів, а потім складаєте їх і в результаті обчислень отримуєте шістку, то наяву вам потрібно навчитися говорити «ні». Ви занадто піддатливі, цим багато хто користується, заставляючи вас робити те, що їм вигідно. Через 15 днів вам представиться можливість відкрито висловити свою незгоду з важливого для вас питання, ні в якому разі не поступайтеся!