Сонник «Самогубство»

Сонник Міллера

Приснилася новина про самогубство друга - означає, напередодні відповідального рішення доведеться чимало похвилюватися.

Сонник Лоффа

В залежності від того, хто вмирає, чому і як, чиясь СМЕРТЬ як наслідок вбивства може класифікуватися по-різному. Це залежить і від того, яке найбільш ймовірне тлумачення підходить для пояснення смерті. Змінюється етика сприйняття смерті в нашому суспільстві також робить свій вплив на смерть у сновидіннях. Останнім часом ассістіруемое самогубство і евтаназія стали здійснювати свій вплив на бачення смерті уві сні.

У сновидіннях Воно часто виступає в ролі масового вбивці. Причиною цьому служать злість і агресія, які не прийнято проявляти на публіці і які проникають у сни виконання бажань. Останнім часом таке явище як стрес повсюдно визначається як "смерть від задухи". На щастя, Воно може передати вам у сні відчуття того, до чого частина вашого Я прагне наяву.

Якщо ви вбили незнайомця, то це може означати, що ви намагаєтеся штурмувати ту сторону своєї власної ОСОБИСТОСТІ, яка доставляє вам більшість проблем, руйнує вас або якої ви соромитеся. Вбиваючи незнайомця, ви реалізуєте своє бажання вигнати цей небажаний аспект з вашого життя. Це може бути корисним.

Можливо, уві сні ви вбили самого себе;

Звичайно, ви можете намагатися вбити не всього себе, а тільки частину своєї особистості.

Позитивним аспектом самогубства у сні є прагнення розібратися з патологічними нахилами або усунути деякі, що доставляють вам занепокоєння поведінкові стереотипи вашої особистості. Оскільки такі тенденції або стереотипи є складовою частиною вас як особистості, сон може спробувати усунути їх, спроектувавши всі негативні якості на що представляє вас незнайомця, якого ви і зраджуєте смерті.

Однак не варто намагатися вбити частину себе, намагаючись позбавитися від негативних якостей. Кожен у своєму житті має тіньову сторону, яку надійно ховає від оточуючих. Ми часто піддаємо критиці тих, хто в більшості випадків нагадує нас самих. Ці тіньові моменти життя повинні прийматися і конструктивно аналізуватися з тим, щоб попередити перетворення їх в патологію.

Самогубство у сні є об'єктом серйозного роздуму. Акт самогубства багато говорить про ваш самосприйнятті, про оцінку себе як особистості.

Якщо такий сон буде повторюватися і при цьому думки про самогубство не перестануть відвідувати вашу свідомість і в реальному житті, то цей образ самогубства може стати чимось більшим, ніж просто символом.

Якщо таке відбувається, обов'язково поговоріть про своє життя з кимось близьким, кому ви можете повністю довіритися.

Сонник Міс Хассе

Вас з власної вини спіткає нещастя.

Езотеричний сонник

Бачити — ви станете свідком неприємної події. Здійснювати - непередбачені обставини або серйозні перешкоди по вашій же вини. Можна потрапити в залежність від кримінальних особистостей або під приціл їхньої уваги.

Бачити у сні самогубство - віщує нещастя, яке Ви самі на себе викличете.

Здійснитинещастя з власної вини.

Мати намір вчинити самогубство - нещастя, яке буде довго тяжітиме над Вами;

Стати свідком самогубства або почути про нього - чужа невдача спричинить за собою розлад Ваших справ;

Для юної дівчини - Ваш коханий кінчає життя самогубством - він Вам невірний.

Також Див. Свідок, Вбивство.

Французький сонник

Бачити у сні самогубство - віщує нещастя, яке Ви самі на себе викличете.

Сонник Симона Кананіта

СамогубствоБачити - ви станете свідком неприємної події. Здійснювати - непередбачені обставини або серйозні перешкоди по вашій же вини. Можна потрапити в залежність від кримінальних особистостей або під приціл їхньої уваги.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Самозвинувачення. Переслідування самого себе. Бажання вбити якісь аспекти себе. Бажання кинути що-небудь. Це попередження. Не здавайтеся. Немає в житті ситуації, з якою ви не могли б упоратися. Ви все можете.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це знак попередження. Не здавайтеся. Пам'ятайте, життя ніколи не пропонує вам непосильної ноші, усе, за що беретеся, ви в змозі завершити. Ви не самотні. Допомога прийде до вас з вашого внутрішнього світу. Моліться. Попросіть про допомогу, зверніться за порадою до оточуючих. Ви зможете впоратися з будь-яким завданням.

Самогубство може також символізувати бажання вбити деякі аспекти власного Я. Замість того щоб знищувати небажані якості, чи не краще постаратися зрозуміти їх і виявити до них співчуття. Інтегруйте їх зі своєю особистістю, а не знищуйте.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Самогубство у сні - найчастіше символізує нещастя;

Удава — несприятливі обставини. Отруїтися - розсудливість прийде занадто пізно. Втопитися - довге життя, забезпечена старість. Замурувати себе - неприємна новина. Спостерігати самогубство - докори сумління відчувати. Горло собі перерізати - домогтися рішучого успіху.

Східний жіночий сонник

Сон про самогубство попереджає:

Над тобою нависла біда.

Приснилося , що хочеш покінчити життя самогубством? Тебе чекає сильне потрясіння, яке накладе відбиток на все твоє життя.

Самогубство здійснює інша людина? Чужі біди і неприємності серйозно ускладнять твоє існування. Молодій жінці сон, в якому самогубство здійснює її коханий, віщує розчарування через невірність обранця. Також несприятливий сон, в якому ти рятуєш самогубця, він віщує проблеми, впоратися з якими ти зможеш тільки за допомогою батьків чи вірних друзів.

Сучасний сонник

Сон про самогубство - передвіщає, що над Вами нависла біда.

Бачити інших людей, що здійснюють самогубство - пророкує, що невдачі інших негативно позначаться на Ваших справах.

Якщо молодій жінці присниться, що її коханий вчинив самогубство - в реальному житті її очікують розчарування через невірність коханого.

Якщо у сні Ви хочете покінчити життя самогубством - цей сон говорить про те, що Вас чекає сильне потрясіння, яке накладе відбиток на все Ваше життя.

Бачити у сні самовбивцю - вас глибоко розчарує і засмутить поведінку давнього друга. Дівчину такий сон - попереджає про те, що її коханий може втекти прямо з-під вінця.

Якщо у сні Ви врятували самогубця - наяву Вас очікують труднощі, які Ви подолаєте завдяки підтримці батьків або друзів.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вода. Стихії - вітер, холод. Емоції - гнів, страх. Органи - жовчний міхур, нирки. Планети - Юпітер, Меркурій. Пояснення і тлумачення В протиріччя з природою внутрішній стан людини входить через змінили його психіку хворобливих процесів в організмі:

При порожнечі печінки (відсутність енергії) людині може снитися, що він б'ється, бере участь в судовому процесі, кінчає життя самогубством. Недостатність енергії нирок-відсутність волі до життя-зазвичай дає уві сні образ самогубства. Порожнеча жовчного міхура днем відчувається як нездатність контролювати власні вчинки (жовчний міхур відображає стан духу людини). Уві сні людина може брати участь у подіях, пов'язаних з відчуттям зупинки часу, що виражається в сновідческіх архетіпічес-ких образах (майбутнє зникає, розвиток припиняється) бійок і чуда, суду або відчуття смерті. Відсутність майбутнього загострює негативну пам'ять минулого і підсилює відчуття справжнього як двозначного. Важливий тільки даний момент і всі рішення, які будуть прийняті саме зараз. Пам'ять про минуле в цьому стані є основою для вчинків у сьогоденні, а для майбутнього вже немає часу.

Самогубство у сні викликано відчуттям, що все припинилося, все зроблено і подальший розвиток вже не має сенсу. Пам'ять готується прийняти це рішення за відсутності відчуття майбутнього. Бійка, суд, самогубство (це те ж, що бій і поєдинок, бій, вони не є результатом волі однієї людини) - не природне, а фізичний і психічний стан людини в крайніх формах протиставлення власного я світу природи і Космосу.

Сон можна тлумачити як несприятливий, який означає, що починається поступовий відхід від реальності. Несприятливі емоції вже перетворилися на хворобу, і вона, у свою чергу, визначає вчинки і ставлення до світу, тобто повний патологічний коло перетворень, здатний програмувати події сну в реальності, так як уявна тінь життя (марення, фантазія) давно підмінила реальне буття і. Необхідний терміновий порада лікаря і допомогу.

Американський сонник

Самогубство — це попередження. Не здавайтеся. Немає в житті ситуації, з якою ви не могли б упоратися. Ви все можете.

Східний сонник

Сон про самогубство - попереджає:

Над тобою нависла біда.

Приснилося, що хочеш покінчити життя самогубством - тебе чекає сильне потрясіння, яке накладе відбиток на все твоє життя.

Самогубство здійснює інша людина - чужі біди і неприємності серйозно ускладнять твоє існування.

Молодій жінці сон, в якому самогубство здійснює її коханий - передвіщає розчарування через невірність обранця. Також несприятливий сон, в якому ти рятуєш самовбивцю - він віщує проблеми, впоратися з якими ти зможеш тільки за допомогою батьків чи вірних друзів.

Імператорський сонник

Самогубство у сні - викликано відчуттям, що все припинилося, все зроблено і подальший розвиток вже не має сенсу. Пам'ять готується прийняти це рішення за відсутності відчуття майбутнього.

Самогубство (це те ж, що бій і поєдинок, бій, вони не є результатом волі однієї людини) - не природне, а фізичний і психічний стан людини в крайніх формах протиставлення власного я світу природи і Космосу.

Сон можна тлумачити як несприятливий, який означає, що починається поступовий відхід від реальності.

Малий сонник Велесів

Самогубець — до добра.

Сонник XXI століття

Бачити у сні самогубство - до нещастя, докорів сумління;

Удавленіе — до несприятливим обставинам;

Отруєннязнак, що розсудливість прийде надто пізно;

Утоплення — до довгого життя і забезпеченої старості.

Якщо уві сні ви замуровує себе - це означає, що вас чекає неприємна новина.

Бачити у сні, що ви перерізав собі горло - до швидкого успіху.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні самовбивцю - знак того, що важкі обставини або суперечності можуть призвести до краху тих чи інших ваших задумів або справ.

Побачити, що самогубець розкриває собі вени - означає, що причиною вашої невдачі може Стати бездумна і безглузда витрата сил і засобів. Можливо, в якій-небудь справі ви спрямовуєте свою енергію не в те русло.

Повішеним самогубець — підказує, що той чи інший задум може провалитися в силу вашої нерішучості.

Якщо самогубець стріляє собі в голову - це попередження про те, що у ваших планах може ховатися помилка, яка загрожує стати фатальною для вашої справи.

Постріл в серце або в груди - знак того, що плани можуть зруйнуватися через ваших суперечливих почуттів. Після такого сну вам слід привести свої емоції в рівновагу і не піддаватися миттєвим поривам.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Самогубство — до кримінальної справи.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Самогубство — до довголіття.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити, як ви себе вбили уві сні - до гріхопадіння вашої душі.

Сонник щасливих знамень

Самогубствосплячий відрізав собі голову або його повісили - його успіх.