Сонник «Сатана»

Сонник Міллера

Сон, у якому фігурує Сатана, обіцяє селянам різноманітні втрати - загибель врожаю, падіж домашньої худобини та інші невдачі. Спортсменів, особливо покидають межі держави, цей сон спонукує до обережного поводження. Диявол постав у сні як відмінно одягнений джентльмен, що запрошує вас до себе додому, - остерігайтеся пасток, розставлених на вас брехливими людьми. Молоді дівчата після такого сновидіння повинні бути особливо обачними у своїх вчинках;

Їм варто активніше звертатися до друзів за підтримкою. Диявол чимось вразив ваша уява - значить, ви ризикуєте опинитися в якійсь пастці. Спілкування з дияволом у сні віщує вчинення вами легковажних, необдуманих вчинків.

Якщо говорити в цілому, то сон, в якому вам довелося поспілкуватися з дияволом, попереджає, що, спілкуючись з незнайомими людьми, не варто бути занадто довірливими.

Сонник Міс Хассе

Бачити його — перенести приниження.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Диявол, сатана, дух зла у фантастичному образі - твій антипод - двійник, що втілює твої негативні якості, твоє тяжіння до зла і т. Тихий, що думає - майбутні спокуси і спокуси. З ним розмовляти - про злом думати.

Бачити його головуючим на шабаші - через жінку (чоловіка) з поганими людьми Зв'язок. Його в зад цілувати - твоя гордість і честолюбство ведуть тебе до ганьби.

Новітній сонник

Сатанахвороба голови неясного походження, але не можна виключати і псування, пристріт, а також початок психічного захворювання, у тому числі і алкоголізму.

Сатана підписує з вами контракт - до ганебним спокусам, перед якими ви не встоїте.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Сатана — прозвучить серйозне звинувачення.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Сатана — до спокуси.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Кликати уві сні сатану - до неприємностей.

 
Відноситься до тем: