Тлумачення сну «Сажа»

Сонник Цветкова

Знак майбутнього страху перед чимось.

Сонник Міс Хассе

Щастя буде вашим супутником.

Езотеричний сонник

Побачили купу сажі - значить, вас чекає забезпеченість, ви створите грошові запаси. Сипали, вигрібали сажу - отримаєте спадщину чи подарунок. Забруднитися в ній - це до слави, нагород, пов'язаним з отриманням грошей.

Сонник Лонго

Якщо вам наснився хтось вимазаний сажею, це означає, що ви виступите в ролі помічника для людини, по необачності вв'язався в якесь брудне діло і не може знайти вихід із ситуації.

Забрудненими сажею були ви - такий сон видає у вас учасника усіляких темних, нечистоплотних делішек і афер. Вас спокушає можливість швидко заробити, і при цьому ви абсолютно щиро переконані в тому, що особисто не замішані ні в чому поганому те, що дорікати вас як би і не в чому, а винні ті, хто робить основна справа. Сновидіння закликає вас розлучитися з наївністю або ілюзіями:

Доля пішаків у чужій грі буває дуже сумною, адже саме їм нерідко доводиться нести відповідальність замість королів. А адже вас, найімовірніше, така перспектива не дуже приваблює.

Французький сонник

Сажа уві сні - знак вельми сприятливий, він обіцяє багатство, благополуччя в домі.

Російський сонник

Сажа — найчастіше віщує несприятливий період у вашому житті.

Сонник Симона Кананіта

СажаКупа - до достатку, грошовим запасам. Вигрібати, сипати - до подарунків, спадку. Забруднитися сажею - до слави, премій, приносить гроші.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Сажі багато бачити - неприємності.

Східний жіночий сонник

Сниться до невдач. Закоханим такий сон пророкує сварки.

Якщо наснилося, що сажею покриті стелю або стіни кімнати, - значить, плітки, розпускати заздрісниками, зможуть завдати тобі чимало проблем.

Сонник Езопа

Досить часто на запитання:

«Як справи?» Люди відповідають:

«Як сажа біла!» Тому побачена у сні сажа, швидше за все, буде передвіщати вам несприятливий або важкий період у вашому житті.

Якщо ви уві сні забруднилися сажею, то не поспішайте тлумачити свій сон як щось неприємне і безвихідне. У старовину незаміжні дівчата ставили в головах горня з сажею для того, щоб поворожити на нареченого. Вважалося, що якщо дівчина вийде заміж, її обличчя буде забруднена сажею. Селяни не викидали сажу з двору, щоб не розсердити будинкового, який охороняє будинок і домочадців.

Якщо уві сні ви очищаєте від сажі якийсь предмет, то це означає, що вам доведеться зіткнутися з неприємностями в поодинці, вирішувати проблеми, не розраховуючи на допомогу інших. Забруднитися сажею - поганий сон. Він означає, що важкий період вашого життя принесе ще більш важкі наслідки, неприємний осад на душі від яких залишиться на довгий час.

Якщо сажа легко змивається або стирається, то це знак того, що чорна смуга вашого життя буде нетривалою.

Якщо уві сні ви забруднили сажею своє обличчя - це означає, що наяву ви отримаєте цікаве і несподіване пропозиція.

Побачити в сні відро, повне сажі, - це знак того, що наяву завдяки своїй кмітливості та наполегливості ви досягнете повного благополуччя. Сон, в якому ви побачили забруднену сажею одяг, - означає, що наяву ви станете жертвою неприємних чуток і це може позначитися на ваших службових справах.

Якщо уві сні ви наступили в сажу і забруднилися - це знак того, що ви повинні бути більш обачними, оскільки ваші недоброзичливці постараються доставити вам масу неприємностей.

Бачити у сні, як ви викидаєте сажу зі свого будинку, - це означає попередження, так як в реальному житті ви своїми руками зруйнуєте своє благополуччя. Сон, в якому ви побачили близької людини, забрудненого сажею, - означає що найближчим часом ви почуєте від цієї людини цікаву новину. Змивати сажу водою - наяву спростовувати помилкові чутки.

Якщо ви побачили уві сні сажу білого кольору - це означає, що наяву з вами станеться безглуздий і дивний випадок. Сон, в якому ви викидаєте сажу і намагаєтеся змішати її з землею, - означає, що всі ваші спроби змінити близької вам людини в кращу сторону марні. «За сажі хоч гладь, хоч бий - все чорно».

Побачити в сні забруднений сажею посуд - знак того, що в реальному житті ви нарешті то оціните всі кращі якості своїх близьких. Вичищати уві сні пічку від сажі - знак того, що ваші сімейні чвари та сварки стануть відомі оточуючим. Сон, в якому ви вимітати сажу зі свого будинку, - пророкує, що в реальному житті ваші труди залишаться без нагородження.

Сучасний сонник

Сажа уві сні - ознака невдач у справах. Побачивши такий сон, закохані - будуть сваритися і з працею знаходити спільну мову.

Бачити у сні, що стеля або стіни кімнати покриті сажею - означає, що Ваша репутація сильно постраждає через плітки, які розпускає Ваш заздрісник.

Забруднитися сажеюпопередження, що в пориві азарту Ви можете здійснити непристойний вчинок, за який потім Вам буде соромно.

Відмивати уві сні сажу з посуду - ви будете шукати допомоги у своїх друзів. Жінці такий сон - обіцяє підтримку коханої людини.

Східний сонник

Сажа — сниться до невдач. Закоханим такий сон - пророкує сварки.

Якщо наснилося, що сажею покриті стелю або стіни кімнати - значить, плітки, розпускати заздрісниками, зможуть завдати тобі чимало проблем.

Любовний сонник

Якщо ви побачили уві сні сажу - значить вам не уникнути скандалу зі своїм обранцем.

Малий сонник Велесів

Сажа — до добра, гроші будуть, свати / рис до тебе прийде, вражі мови очорнити, страх;

Забруднитисяприниження.

Новітній сонник

Сажа — вас нахабно оболгут з далекосяжними негативними наслідками.

Сонник XXI століття

Сажу бачити уві сні - до неприємності, страху.

Сонник Білого мага

Бачити уві сні людини, забрудненим сажею - до того, що вам доведеться допомагати людині, яка через недогляд потрапив в брудну ситуацію і не знає, як можна з неї вибратися.

Бачити себе в сні забрудненим сажею - в реальній дійсності ви частенько стаєте учасником темних справ і нечистоплотних афер. Вас приваблює можливість швидкого заробітку. Причому ви щиро вірите в те, що ні в чому поганому ви не замішані і дорікнути-то вас, власне, не в чому, а от ті, інші, які роблять все основне справа, вони якраз винні. Не будьте такі наївні і не тіште себе казочками про те, що ви насправді нічого не знаєте і є пішаком у чужій грі. Як відомо, саме пішаки віддуваються за королів. Ви хочете розділити їх долю?

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Сажа — до ганьби.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Сажа — до зміни життя в гіршу сторону.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Сажа — влізете в брудну справу через невеликі грошей.

Сонник Мандрівника

Сажею забруднитися — неприємна ситуація;

Друзі, які хочуть вас «очорнити».

Давньоруський сонник

Страх.

Купа — до достатку, грошовим запасам. Вигрібати, сипати - до подарунків, спадку. Забруднитися сажею - до слави, премій, приносить гроші.

Сажа уві сні - знак вельми сприятливий, він обіцяє багатство, благополуччя в домі.

Щастя тобі супроводжує.

Якщо ви побачили уві сні сажу, значить вам не уникнути скандалу зі своїм обранцем.

Бачитиневдача;

Для закоханих — не можна бути надто прискіпливими один до одного.

Бачити у сні сажу - до невдач.

Для закоханих такий сон передвіщає сварки.

Якщо Вам приснилося, що стеля або стіни кімнати покриті сажею, то плітки, розпускати Вашими заздрісниками, зможуть заподіяти Вам чимало проблем.

Забруднитися сажею означає, що в пориві Ви можете зробити вчинок, якого потім будете соромитися.

Відмивати сажу з посуду, означає, що Ви будете змушені звернутися за допомогою до впливовим людям. Жінці такий сон обіцяє підтримку коханої людини.

Відмиватися від сажі - відновлювати свій авторитет після наклепу на тебе, чим довше миєшся, тим довше страждати від наклепу.

Сонник Міллера

Бачитиневдача;

Для закоханих — не можна бути надто прискіпливими один до одного.

Теткінскій сонник-2012

Сажавідображення проблем через відсутність цілісності.

 
Відноситься до тем: