Тлумачення сну «Щелепа»

Сонник Міллера

Масивні, огидні щелепи сняться до того, що в колі ваших друзів запанує незгоду, нерозуміння, відносини набудуть якийсь хворобливий характер.

Побачити себе між щелепами дикого тваринного - вороги заподіють шкоду вашим справам і в цілому щастя. Такий вельми малоприємний сон може вибити людину з колії надовго.

Якщо в сновидінні ви страждали від болю в щелепі, значить, вам належить переїзд в місцевість з іншим кліматом - власне, це і стане основним рушійним мотивом, через якого ви зірветеся з насидженого місця.

Приснилося , що ніяк не могли розтиснути щелепи, - зрада друга заподіє вам сильне засмучення.

Для жінки цей сон означає, що її мимоволі скривдять друзі.

Сонник Міс Хассе

Ви повинні прийняти тверде рішення;

Зламати щелепизнак невдячності.

Езотеричний сонник

Побачити вставні — ви розпустіть плітки і чутки і за це поплатитеся. Щелепи тварин, зокрема щелепи акули - обережніше, ваші супротивники не дрімають і готують замах, причому необов'язково в переносному значенні. Щелепи заподіяли вам біль або завдали каліцтво - проявлять віроломство люди, від яких ви цього не чекали.

Сонник від А до Я

Сон, в якому у вас через хворого зуба різних вся щелепа, віщує безпідставні звинувачення на вашу адресу з боку колишніх ваших прихильників, а нині непримиренних опонентів.

Бачити уві сні страшні щелепи акули або крокодила, що намагаються схопити вас, передвіщає хворобу в родині і великі витрати на лікування.

Клацала щелепами скелет у сні - знак невблаганного відплати. Вишкірені щелепи вампіра, червоні від крові жертви, - це передвістя неблагополуччя в любовних відносинах. Удар в щелепу - до зради з боку людини, якій ви цілком довіряли.