Тлумачення сну «Щілина»

Сонник Фрейда

Якщо вам снилося, як крізь щілину було видно світло, це говорить про те, що якимось екстравагантним, оригінальним вчинком вас чимало здивує людина, про яку ви раніше думали як про зовсім нецікавою особистості, сірої мишки.

Приснилося, що ви хотіли дістати предмет, що потрапив в щілину, - це означає:

Через те, що під час сексу вам хтось завадить, переживете сильне потрясіння.

Езотеричний сонник

Снилася щілину в підлозі, стіні і т. , Т. в будові, - зверніть увагу на те, чого ви раніше не помічали:

Як кудись витікає все цінне (фінанси, інтелектуальні багатства). Поглядали в щілину - станете красти чужі цінності, що просто не може закінчитися добром. Прищемили яку-небудь частину тіла - до болючої заздрості до якоїсь людини, що для вас дуже небезпечно.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилося, що ви пролазили крізь вузьку щілину, це характеризує вас як людину, здатну на будь відчайдушні вчинки і божевілля з тієї причини, що вам не раз вдавалося з честю виходити з неймовірних колотнеч цілим і неушкодженим.

Бачити у сні, як хтось пролазить крізь щілину, - ваш сон свідчить, що від вас вислизне розгадка якогось заплутаного події. Ви були так близькі до розгадки, майже на порозі відкриття, але через свою неуважність прогавили момент, коли таємне могло стати явним.

Звичайний сонник

Недолік в житті.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі сон з пролезание в щілину, засуванням туди чогось приснився чоловіку, ви легко будете вирішувати будь-які проблеми. Щоб цей час тривало довго, голими руками порвіть м'ясо, шматки закопайте якнайдалі один від одного. Погане значеніеЕслі сон приснився жінці, то вам загрожують венеричні захворювання. Щоб захиститися від них, візьміть шматочок шкіри (від старої сумки, чобіт і пр. ), Капніть на нього краплю менструальної крові і закопайте під дубом.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що в дерев'яному будинку величезні щілини, через які приміщення продувається наскрізь, - приготуйся пережити серйозні неприємності і втрати. Молоду жінку сон, в якому вона затикає щілини у віконній рамі, попереджає:

Її чоловік буде людиною гідною, але не багатим.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви упустили щось в щілину - значить, Ви знайдете те, що давно втратили і вже не сподівалися відшукати.

Якщо Ви сховали щось у щілину і не можете знайти захований - у відповідальний момент Ви забудете зробити щось важливе і необхідне.

Чистити щілину і виймати звідти сміття - означає, що Ваше здоров'я знаходиться під загрозою, і Ви самі тому провиною.

Якщо у сні Ви потрапили ногою в якусь щілину і зламали каблук або навіть підвернув ногу - значить, дуже скоро на Вас звалиться несподіване щастя, про яке Ви і не мріяли.

Якщо Вам сняться таргани в щілини - значить, наяву Вас буде переслідувати неприємний людина, хтось буде домагатися близьких відносин з Вами.

Східний сонник

Приснилося, що в дерев'яному будинку величезні щілини, через які приміщення продувається наскрізь - приготуйся пережити серйозні неприємності і втрати.

Молоду жінку сон, в якому вона затикає щілини у віконній рамі - попереджає:

Її чоловік буде людиною гідною, але не багатим.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що ви намагаєтеся заткнути всі щілини у віконній рамі - це є попередженням про те, що ваш чоловік хоча і буде гідною парою, проте його ніяк не можна буде назвати заможною людиною.

Місячний сонник

Щілинанедолік в житті.

Сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, що ви пролазили крізь вузьку щілину - це характеризує вас як людину, здатну на будь відчайдушні вчинки і божевілля з тієї причини, що вам не раз вдавалося з честю виходити з неймовірних колотнеч цілим і неушкодженим.

Бачити у сні, як хтось пролазить крізь щілину - ваш сон свідчить, що від вас вислизне розгадка якогось заплутаного події. Ви були так близькі до розгадки, майже на порозі відкриття, але через свою неуважність прогавили момент, коли таємне могло стати явним.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Щілина — просочиться інформація, і ваші партнери від вас відвернуться.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Щілина — буде зроблено правильне рішення, яке вам допоможе.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Щілина — ви вдало вислизне від покарання.

Сонник Міс Хассе

Недолік в житті.

 
Відноситься до тем: