Тлумачення сну «Шайтан»

Ісламський сонник ібн Сирина

Шайтан жворог і віри, і цього світу, підступний ошуканець і брехун, не озирається ні на що.

Сон цей означає правителя, а можливо, домочадців. А якщо хто-небудь побачить, ніби його торкнувся привид шайтана, а він в цей час славив ім'я Аллаха Всевишнього, то це означає, що у того багато ворогів, бажаючих його погубити, але вони не зможуть домогтися свого, за словами його Всевишнього:

". "А якщо побачить хтось, ніби падаюча зірка переслідує шайтана, то цей сон говорить про правильність побачив сон віри. Хто побачить у сні, ніби шайтан налякав його, у того віра щира і йому не загрожує те, чого він боїться, за словами його Всевишнього:

"І не бійтеся їх, а бійтеся Мене, якщо ви віруючі!". А побачив, ніби шайтан зняв свої одягу, позбудеться намісництва, якщо був намісником, або з його маєтком небудь трапиться, якщо воно у нього є, за словами його Всевишнього:

"О, сини Адама! Нехай сатана спокусник вас. "Якщо хтось побачить у сні, ніби шайтан торкнувся його, то у того є ворог, клевещущій на його дружину і прагне спокусити її. І кимось було сказано, що цей сон говорить про позбавлення від смутку і лікуванні від хвороби, за словами Всевишнього:

"І згадай раба нашого Айюуба. Ось кликнув він до Господа свого:

"Торкнувся мене сатана". "У побачив у сні, ніби шайтан йде за ним, є ворог, який його обманює, зваблює і підриває його справа і його честь, за словами Всевишнього:

" І зробив його своїм послідовником сатана, і був він з числа заблуканих ". А якщо хтось побачить у сні, ніби він владика шайтанів і вони слідують і коряться йому, той придбає верховенство і повагу і здолає своїх ворогів, за словами його Всевишнього:

". А з шайтанів - тих, які пірнають для нього ".

Якщо ж побачить, ніби він пов'язав шайтана, здобуде перемогу, за словами його Всевишнього:

". Пов'язаних ланцюгами ".

Якщо хто-небудь побачить, ніби шайтан спустився на нього, той вчинить гріх і вигадав неправду, за словами Всевишнього:

"Сходять вони на всякого брехуна, грішника". А якщо побачить, ніби він таємно розмовляє з шайтаном, то він буде просити поради у своїх ворогів і буде допомагати їм проти благочестивих людей, але їм це не вдасться, за словами Всевишнього:

"Таємна бесіда — від сатани, щоб засмутити тих, які увірували.

Якщо ж хтось побачить, ніби шайтан вчить його чого-небудь, то він буде вести брехливі промови або обманювати людей.