Сонник «Шампанське»

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні ви розпивали шампанське, значить, незабаром через дрібницю посваритеся з близьким другом (подругою). З метою запобігання розмальовки вам слід якийсь час намагатися не перетинатися. Проігнорувавши цю раду і не зробивши нічого, щоб не допустити конфлікту, ви приречете себе на сильне засмучення, адже примирення станеться дуже нескоро.

Приймати ванну з шампанського - такий сон свідчить про те, що вами оволоділа велика втома, викликана рутиною. Таємно ви вже давно марите про те, щоб змінити обстановку і пережити емоційний сплеск.

Сонник Ванги

Пити шампанське — цей сон попереджає, що ваше своєрідне ставлення до людей призведе до проблем. Не можна від людей вимагати те, чого вони зовсім не хочуть, та й, власне, не повинні вам давати. Ви, перш за все, самі повинні ставитися до них по-доброму, і тільки в цьому випадку можете сподіватися на взаємність.

Вас облили шампанським - це означає, що невдоволення чужими вчинками призведе до поганих наслідків. Завжди легше критикувати і засуджувати, ніж підтримати робить неправильні кроки людини. Поки ви будете крокувати цим - найлегшим - шляхом, вам не заслужити нагороди.

Відкрили пляшку шампанського - з вашої вини станеться дуже серйозна сварка, через яку ви втратите підтримку і довіру однієї досить впливової персони.

Сонник Цветкова

Шампанськеновосілля, плітки.

Сонник Міс Хассе

Легковажна життя, збитки.

Сонник Лонго

Бачити, що ви п'єте шампанське, - наяву вам не вистачає позитивних емоцій, і ви намагаєтеся компенсувати цей недолік спиртним. Ясно одне - це не вихід. Розбити уві сні пляшку шампанського - до несподіваних новинам. Пригощати когось шампанським - вам належить відправитися на свято, від якого ви отримаєте масу позитивних емоцій.

Якщо уві сні шампанським пригостили вас, значить, вам скоро піднесуть несподіваний, але милий подарунок. Причому подібний жест буде виходити від людини, від якого ви найменше цього очікуєте.

Сонник Симона Кананіта

Шампанське — легковажна життя.

Слов'янський сонник

Шампанське — до нової приємній компанії.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Шампанське пити — ідеї, які принесуть успіх.

Циганський сонник

Шампанське — символізує гроші.

Пляшка шампанського — шанс заробити гроші.

Пити шампанське — до отримання грошей.

Східний жіночий сонник

Пити шампанськезнак того, що ти потрапиш фіаско через свого ставлення до оточуючих. Сон, в якому тебе обливають шампанським, застерігає:

Твоє невдоволення вчинками інших не доведе до добра. Відкорковувати пляшку шампанського - до великої сварці з твоєї вини, в результаті якої ти позбудешся довіри і підтримки досить впливової людини.

Сучасний сонник

Побачене уві сні шампанське - сприятливий знак.

Якщо Вам приснилося, що Ви ніяк не можете відкрити пляшку шампанського, то наяву Ваше прагнення до легкого життя постійно натикається на розсудливість близьких.

Якщо у сні Ви поперхнулися шампанським, то в реальному житті Ваші необдумані вчинки можуть стати причиною трагедії. Сон, в якому Ви спостерігаєте за грою виблискуючих бульбашок у келиху шампанського, означає, що Вам потрібно відпочинок.

Сонник Данилової

Бачити у сні, як відкривають шампанське, - до насолод і задоволень, про які ви навіть і не мріяли. Власноруч відкривати пляшку шампанського - свідоцтво про вашому прагненні до неодмінного успіху у протилежної статі. Закупорювати уві сні розпочату, але не допиту до кінця пляшку для чоловіка означає бажання самоствердитися в очах коханої жінки, захищати її та бути опорою у всьому.

Для жінки такий сон символізує її опір владі чоловіків, небажання підкорятися й залежати від кого б то не було. Облитися шампанським - прагнення до досягнення сексуальної гармонії, бажання повністю задовольнити свого партнера.

Сонник Здоров'я

Пити шампанське — до легковажних вчинків, до відчуття радості, яке зміниться розчаруванням;

Бачити шампанське — до психічних неврівноваженості.

Східний сонник

Пити шампанськезнак того, що ти потрапиш фіаско через свого ставлення до оточуючих.

Сон, в якому тебе обливають шампанським - застерігає:

Твоє невдоволення вчинками інших не доведе до добра.

Відкорковувати пляшку шампанського - до великої сварці з твоєї вини, в результаті якої ти позбудешся довіри і підтримки досить впливової людини.

Кулінарний сонник

Пити уві сні шампанське, чути ляскіт пробки, відчувати приємне святкове збудження від виду і смаку прекрасного пінистого напою - означає, що нова компанія, куди ви будете незабаром введені, прийме вас як свого, і потім деякі з нових приятелів стануть вам справжніми друзями і нададуть.

Новітній сонник

Шампанське — до веселощів, яке завершиться плачевно.

Новий сонник 1918 р

Шампанськеновосілля.

Сонник Білого мага

Бачити, що ви п'єте шампанське - наяву вам не вистачає позитивних емоцій, і ви намагаєтеся компенсувати цей недолік спиртним. Ясно одне - це не вихід.

Розбити уві сні пляшку шампанського - до несподіваних новинам.

Пригощати когось шампанським - вам належить відправитися на свято, від якого ви отримаєте масу позитивних емоцій.

Якщо уві сні шампанським пригостили вас - значить, вам скоро піднесуть несподіваний, але милий подарунок. Причому подібний жест буде виходити від людини, від якого ви найменше цього очікуєте.

Сонник для стерви

Шампанське — вдале, вигідна справа.

Відкривати пляшку шампанського - відкриються нові перспективи, кілька ризиковані, але все пройде вдало.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Пити шампанське — до доходу, грошам.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Пити шампанськевипробувати п'янке почуття любові.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Пити шампанське — до невеликої провини.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні вас пригощають шампанським у фешенебельному ресторані - стало бути, наяву незабаром послідує запрошення на знаменне торжество з розкішним банкетом і безліччю гостей, серед яких ви будете аж ніяк не останньою фігурою.

Відкрита з гучним бавовною пляшка шампанського, з горлечка якої стрімко витікає рясна піна, - таке сновидіння віщує знайомство з цікавим і приємним у всіх відносинах молодою людиною.

Сонник Мандрівника

Шампанськеуспіх, радість.

Універсальний сонник

Коли починаємо нову справу або святкуємо небудь подія, зазвичай не обходиться без пляшки шампанського - уві сні ви щось святкуєте? Що саме? Початок чогось нового або що прийшов до вас успіх?

У сні ви п'єте саме шампанське? Як на вас впливає напій? Від шампанського ви (або людина, яка п'є шампанське) відчуваєте легкість і збудження або ж, навпаки, нездужання - це визначить, як ви в реальному житті ставитеся до моментів, які роблять життя яскравішим і допомагають розвіятися. Вони вам приємні або дратують вас?

Якщо уві сні ви відкриваєте шампанське - сон символізує звільнення.

Якщо справа завершена, прийшов час відкинути на спинку крісла, закинути ноги на стіл і нарешті розслабитися.

Якщо уві сні ви відкриваєте шампанське - це може також символізувати, що щось у вашому житті досягло свого апогею.

Давньоруський сонник

Новосілля.

Легковажна життя, збитки.

Пити уві сні шампанське, чути ляскіт пробки, відчувати приємне святкове збудження від виду і смаку прекрасного пінистого напою означає, що нова компанія, куди ви будете незабаром введені, прийме вас як свого, і потім деякі з нових приятелів стануть вам справжніми друзями і нададуть серйозну.

Побачене уві сні шампанське - сприятливий знак.

Якщо Вам приснилося, що Ви ніяк не можете відкрити пляшку шампанського, то наяву Ваше прагнення до легкого життя постійно натикається на розсудливість близьких.

Якщо у сні Ви поперхнулися шампанським, то в реальному житті Ваші необдумані вчинки можуть стати причиною трагедії.

Сон, в якому Ви спостерігаєте за грою виблискуючих бульбашок у келиху шампанського, означає, що Вам потрібно відпочинок.

Пити уві сні шампанське - наяву зазнати фіаско через свого ставлення до оточуючих. Не можна вимагати від людей, чого вони не хочуть, та й не повинні вам давати. Ви самі повинні бути до них добрі, тоді і вони відповідять тим же.

Якщо уві сні вас обливають шампанським, то цей сон пророкує вам, що ваше невдоволення вчинками інших людей не принесе вам нічого доброго. Засуджувати завжди легше, ніж допомогти і підбадьорити невірно чинного людини. Поки будете йти цим легким шляхом, ви не отримаєте нагороди. Сон, в якому ви відкриваєте пляшку шампанського, передрікає вам незабаром крупну сварку з вашої ж вини, в результаті чого ви позбудетеся довіри і підтримки досить впливової людини.

Теткінскій сонник-2012

Шампанськевідображення бажання свята (також можливість щось відсвяткувати).

 
Відноситься до тем: