Тлумачення сну «Скарб»

Сонник Міллера

У сновидінні знайшли скарби - значить, звідкись, звідки ви зовсім не очікували, вас чекає щедрість, яка буде великою підмогою у вашому досягненні щастя.

Якщо втратили скарби, це говорить про майбутню невдачу в справах і зраду друзів.

Сонник Лоффа

Якщо сняться скарби, це може говорити про ваше пристрасне бажання пригод і пошуках життєвої мудрості. Крім того, сон може відображати ваше бажання отримати гроші. З одного боку, сон може бути породжений дійсними фінансовими проблемами, а з іншого - скарб може уособлювати мудрість і досвід, придбання яких для вас настільки желанно.

Для тлумачення значення сну вам слід поміркувати, що являє собою розшукувана вами уві сні скарб. У ряді випадків об'єктом пошуку може виступати артефакт, на противагу грошовому, який має історичне або культурне значення.

Якщо ваш пошук увінчався знахідкою, то ви можете отримати нове розуміння життя та міжособистісних відносин, які ховаються у сні під личиною скарби.

Але якщо ви раптово виявляєте скарб в зовсім несподіваному місці, то сценарій може бути іншим. Цілком імовірно, що свої можливості вами усвідомлюються не повністю. Ваше підсвідоме немов підказує вам шукати відповідь буквально у себе під ногами. Подібні сни досить часті і потребують уважного розгляду.

Якщо рішення насущної проблеми вам ніяк не давалося, цілком може виявитися, що воно набагато ближче, ніж ви це собі уявляли.

Сонник Менегетті

Уособлення основи цінностей «над-я»;

З позицій Ін-се є позначенням даремних, байдужих і навіть несучих шкоду людині речей, які сприяють його відхиленню від нормального шляху.

Езотеричний сонник

Знайти, отримати — до матеріальних втрат. Красти, втрачати - до прибутку, великому, але одноразового доходу.

Бачити — заклик до обережності в бізнесі, ситуація ризикована, результат може бути двояким. Ховати, закопувати - використовуйте сьогоднішні можливості, в подальшому вони вже не представляться.

Скарби часто пов'язані з жагою пригод і пошуками мудрості життя, також як і з бажанням одержання ГРОШЕЙ, З одного боку, у вас можуть бути реальні фінансові труднощі, які і викликали цей сон, а з іншого - скарб може бути символом мудрості та досвіду, які. Щоб зрозуміти сон, подумайте над характером скарбу, який ви шукаєте. Іноді об'єктом пошуку є артефакт історичного чи культурного значення на противагу грошовому.

Якщо вам вдається завершити такий пошук знаходженням об'єкту, то, можливо, вам належить знайти нове розуміння життя та міжособистісних відносин, прихованих у сні під маскою скарби. Однак, якщо ви випадково виявляєте скарб там, де зовсім не очікували його знайти, то ймовірний інший сценарій. Може бути, ви не повністю усвідомлюєте свої можливості в реальному житті. Ваше підсвідомо як би говорить вам:

"Подивися, бовдур, прямо під ноги! Ось відповідь". Сни такого роду не рідкісні і повинні бути піддані уважному розгляду. Ускользающее від вас рішення насущної проблеми може виявитися набагато ближче, ніж ви думаєте.

Сонник Симона Кананіта

СкарбЗнайти, отримати - до матеріальних втрат. Красти, втрачати - до прибутку, великому, але одноразового доходу.

Бачити — заклик до обережності в бізнесі, ситуація ризикована, результат може бути двояким. Ховати, закопувати - використовуйте сегодняший.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Оригінальні ідеї. Особисте багатство. Внутрішнє багатство. Дари духа.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це може бути знаком внутрішнього дару або внутрішнього багатства, які приніс вам дух. У чарівних казках скарб часто знаходять захованим в печерах, які можуть символізувати підсвідомість. Юнг стверджує, що скарб, який знаходить герой після тривалих і важких пошуків, насправді не що інше, як відродження в печері-матці. Це прекрасний знак того, що в майбутньому вас чекають цінні знахідки будь-якого роду. Вас цінують і люблять. Вами дуже дорожать.

Циганський сонник

Полювати за скарбом - значить, шукати визнання.

 
Відноситься до тем: