Сонник «Слуга»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили слугу, будете щасливою людиною. Також сон означає, що через гніву на вас чекають даремні тривоги, а також безглузді сварки.

Якщо ви звільнили слугу, це до втрат і жаль. Сварка зі слугою віщує, що після пробудження ви можете зрозуміти, який же реальною причиною пояснюється ваше невдоволення людиною, що ухиляється від виконання своїх зобов'язань.

Слуга пограбував вас - цей сон говорить про те, що поруч з вами поруч є людина, нешанобливо відноситься до вашої майнової недоторканності.

Сонник Міс Хассе

До неприємності, обману або незначної втрати.

Езотеричний сонник

Побачити слугу (будь-якої статі, одягненого у формений одяг) або користуватися його послугами - такий сон пророкує, що вам допоможуть тонкоматеріальні суті. Оплачували роботу слуги - це сон-нагадування:

Ви повинні бути вдячні всім підтримуючим вас силам, навіть у тому випадку, коли вони невидимі. Самі були слугою - це сон, що видає вашу егоїстичність;

Собі коханим ви приділяєте занадто багато часу, але доведеться попрацювати і для блага інших людей.

Англійський сонник

Побачити в сні слугу (слуг) в лівреях - передвістя того, що скоро Ви вийдете з безвісті і мороку завдяки своєму раптово знайденому станом і займете положення багатого і впливового людини. Закоханим цей сон передвіщає одруження на персоні незалежного характеру і положення. Її ніжне і шанобливе ставлення до чоловіка наповнить будинок їх щастям.

Бачити, користуватися його послугами (слуга будь-якої статі у формі або лівреї) - допомога від тонкоматеріальних сутностей. Платити слузі - вам нагадують, що треба бути вдячним усім силам, що допомагає вам, навіть якщо вони невидимі. Бути слугою когось - ви егоїстичні і стали приділяти багато часу "собі коханому". Доведеться послужити і на благо інших.

Слуга уві сні - знак Вашої майбутньої удачливості, щоправда, кілька похмурого толку. Схоже, гнів підштовхне Вас до марним хвилювань і безглуздим сваркам. Відпустити у сні слугу - передвіщає жалю і втрати.

Якщо Ви у сні посваритеся зі слугою, то, можливо, прокинувшись, виявите реальну причину для невдоволення тим, хто ухиляється від виконання свого боргу.

Якщо уві сні слуга пограбує Вас - значить, поруч з Вами є хтось, хто не поважає майнову недоторканність.

Бачитизнак Вашої майбутньої удачливості, щоправда, кілька похмурого толку, схоже, гнів підштовхне Вас до марним хвилювань і безглуздим сваркам;

Відпустити слугужалю, втрати;

Посваритися зі слугою - реальна причина для невдоволення тим, хто ухиляється від виконання свого обов'язку;

Слуга пограбував Вас - поруч з Вами є хтось, хто не поважає майнову недоторканність.

Якщо у сні Ви бачите слугу, то наяву Вам неодмінно пощастить, якими б неясними не представлялися перспективи спочатку.

Якщо Вам приснилося, що Ви звільнили слугу, то Вам належить випробувати співчуття від втрат.

Сон, в якому Ви сваритесь зі слугою, означає, що хтось буде ухилятися від виконання своїх обов'язків, що вельми Вас засмутить.

Сонник Симона Кананіта

СлугаБачити, користуватися його послугами (слуга будь-якої статі у формі або лівреї) - допомога від тонкоматеріальних сутностей. Платити слузі - вам нагадують, що треба бути вдячним усім силам, що допомагає вам, навіть якщо вони невидимі. Бути слугою когось -.

Новий сімейний сонник

Поява слуги уві сні означає вашу удачливість. Перешкодити їй можуть тільки даремні хвилювання і безглузді сварки.

Якщо ви відпускаєте слугу - попереду жалю і втрати. Посварилися зі слугою - виявите реальну причину свого невдоволення.

Циганський сонник

Слугазловживання довірою.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в сні слугу (слуг) в лівреях - передвістя того, що скоро Ви вийдете з безвісті і мороку завдяки своєму раптово знайденому станом і займете положення багатого і впливового людини. Закоханим цей сон передвіщає одруження на персоні незалежного характеру і положення. Її ніжне і шанобливе ставлення до чоловіка наповнить будинок їх щастям.

Сучасний сонник

Бачити у сні слугу - знак того, що Ви будете щасливі, незважаючи на похмурі перспективи. Ймовірно, Ваш гнів може стати причиною безглуздих сварок і розладів.

Звільняти слугу — означає співчуття і втрати.

Сваритися уві сні зі слугою - пророкує, що в реальному житті у Вас з'явиться серйозна причина звинуватити когось в ухиленні від виконання свого боргу.

Якщо Вам сниться, що Вас пограбував слуга - наяву хтось із Вашого оточення проявить неповагу до права на власність.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні, що у вас є слуга - передвіщає удачу, але тільки в тому випадку, якщо у своєму сновидінні ви маєте дружні та відверті стосунки з цим слугою. В інших же випадках сон підказує, що вам слід з обережністю ставитися до людей, які пропонують вам які-небудь послуги або допомогу.

Сонник від А до Я

Бачити себе в ролі служниці або прислуги - означає розчарування у своєму залицяльникові, у якого явно стало проглядатися намір повністю підпорядкувати вас своїй волі.

Бачити уві сні свого залицяльника в ролі вашого вірного пажа - наяву переживете з ним незвичайне пригода, що ще більше зміцнить ваші взаємні почуття.

Бачити себе знатної пані в оточенні безлічі слуг - говорить про вашому прагненні чинити тиск на своїх ділових партнерів, що може принести тільки негативний результат.

Мати уві сні коханцем свого камердинера - передвіщає гарні доходи, але при тяжкій праці.

Бачити кельнера - до втрати самостійності.

Слуга , який не виправдав вашої довіри - ваші спроби відновити справедливість потерплять провал.

Сонник Мандрівника

Слугапіднесення сплячого;

Бути самому — тебе використовують.

Сонник Фрейда

Якщо вам сниться, що ви слуга - ви страждаєте від сильно розвиненого комплексу неповноцінності, який виник ще під впливом батьків;

Дитячий садок і школа могли тільки посилити і закріпити його. У сексуальних відносинах ви завжди ведений, а також схильні до мазохізму.

Якщо ви командуєте своїми слугами, наказуєте їм - ви агресивно прагнете до влади, і будете робити свою кар'єру (або шукати своє місце в житті) не рахуючись ні з чим. Ви завжди агресивні зі своїми сексуальними партнерами, пригнічуєте їх, і рідко отримуєте задоволення без садистських штучок.

Універсальний сонник

Хіба не було б здорово, якщо б у вас був дворецький, який би прибирав за вами і балував вас? - Можливо, сон говорить про те, що ви зараз як ніколи потребуєте ніжною турботі і любові, щоб впоратися з випробуваннями?

Хто у вашому сні є слугою?

Якщо це ви - як ви себе відчуваєте? Ви готові з'явитися за першим покликом? Або вам просто подобається грати цю роль?

Якщо хтось в реальному житті піклується про вас - можливо, сон говорить про те, що ви розпещені.

Сон може означати і те, що вам слід звільнитися від відповідальності і дати можливість піклуватися про вас комусь іншому.

Вам снився державний службовець, який символізує безпеку? - Вам подобається ваша спокійна робота, або ви хотіли б залишити її і ризикнути, спробувавши себе в чомусь іншому?

Снотолкователь

Слуга уві сні - знак Вашої майбутньої удачливості, щоправда, кілька похмурого толку. Схоже, гнів підштовхне Вас до марним хвилювань і безглуздим сваркам.

Відпустити у сні слугу - передвіщає жалю і втрати.

Якщо Ви у сні посваритеся зі слугою, то, можливо, прокинувшись, виявите реальну причину для невдоволення тим, хто ухиляється від виконання свого боргу.

Якщо уві сні слуга пограбує Вас - значить, поруч з Вами є хтось, хто не поважає майнову недоторканність.

Теткінскій сонник-2012

Слугавідображення догідливості взагалі (не обов'язково в поганому сенсі).