Сонник «Сміятися»

Сонник Симона Кананіта

Сміятися — Сміятися над вами незнайомі люди - в очах оточуючих ви купуєте велику вагу, незважаючи на здавалося б неблагополучну ситуацію. Ви смієтеся над кимось - чиїсь помилки, негативна ситуація підуть вам на користь. \ "Не було б щастя, та ніс.

Езотеричний сонник

Сміятися над вами незнайомі люди - в очах оточуючих ви купуєте велику вагу, незважаючи на здавалося б неблагополучну ситуацію. Ви смієтеся над кимось - чиїсь помилки, негативна ситуація підуть вам на користь. "Не було б щастя, та нещастя допомогло". Ви смієтеся над ситуацією (особливо якщо прокидаєтеся від власного сміху і продовжуєте сміятися наяву) - несподівано вдало склалися обставини, ненавмисна радість зло ворогам. Чути звук сміху - все буде добре, ваші побоювання марні.

См. Сміх.

Плакати уві сні - до радості, а сміятися уві сні - до тяжких дум і печалі.

Нрушеніе спокою.

Мусульманський сонник

Плакати уві сні - до радості, а сміятися уві сні - до тяжких дум і печалі.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивогонь, вода. Стихії - жар, холод. Органи - серце, нирки. Емоції-радість, страх. Планети - Марс, Меркурій. Повнота - зайнятість серця негативними емоціями викликає відчуття переповнення в грудях і вимагає негайного додатка сили в руках (по простонародному це називається руки сверблять - небудь робити, і в основному невдало). Емоційно стан виражається через нестримну необгрунтовану радість, яка сигналить про небажання визнавати як власні слабкості (внутрішнє), так і зовнішні обмеження. За концепцією китайської медицини радість (орган - серце) повинна стримуватися страхом (нирки), якщо цього не відбувається, то мається патологічне переразвитие однієї енергії через відсутність іншої, діагноз:

Повнота серця і порожнеча нирок. Сміх - це позбавлення від скупчився напруги, але не робота з внутрішньою, породила напруга причиною. Сміх народжується як порятунок від почуття страху, але постійний сміх - це відсутність страху як стримуючої, врівноважує поведінку людини сили:

Нічого не боїться людина не бачить небезпеки і може потрапити в небезпечну для життя ситуацію.

Сміятися уві сні / сниться власний сміх - ян-вираження внутрішнього надлишку інь, тобто повноти серця.

Сміятися уві сні - означає неволодіння собою і спробу позбутися внутрішнього незручності демонстрацією зовнішнього веселощів. Але розсіювання зовнішнього нестримним сміхом призводить до ще більшого перерозвиненого внутрішньої напруги. Слід терміново перевірити і серце, і нирки. Сміх у сні означає також неволодіння і реальною ситуацією, що віщує поразку в справах через надмірну довірливість або необгрунтованого зарозумілості. Сміх у сні - завжди несприятливий пік прояви емоції радості, м'яких, що приносять наяву гарний настрій форм сміху уві сні не буває.

Сонник Міллера

См. Сміх.