Тлумачення сну «Сокіл»

Сонник Міллера

Побачити сокола уві сні - передвіщає вам гнів заздрісників, чиє роздратування буде викликано вашим достатком і гідним способом життя. Жінці цей сон - передвіщає виникнення наклепу навколо її імені.

Сонник Міс Хассе

Побачити сокола в польоті - такий сон говорить про те, що вас обдурять.

Езотеричний сонник

Мрій про духовне зльоті, ви вважаєте, що головна ваша перешкода - це обставини і неприятелі. Тим часом боротьба - це ніяк не метод, за допомогою якого можна досягти духовного сходження і звільнення.

Якщо вам наснився летить сокіл, це означає, що ви обрали собі жертву власної неприязні і будете з нею боротися. Але верх ви візьмете тільки у власній уяві. Крім того, конфронтація стане причиною гальмування вашого духовного зростання. Мертвий сокіл - провісник зневіри і депресії, причиною яких буде ваша надмірна захопленість псевдодуховнимі проблемами.

Англійський сонник

Це дуже поганий сон. Поруч з Вами недоброзичливець, повний заздрості. Це дуже близька Вам людина, здатна боляче поранити Вас словами;

Остерігайтеся його і знайте, що він не буде діяти відкрито. А може бути. Вас чекає лицемірство того, кому Ви вірите і кого беззавітно любите?

Загалом, хтось хоче обікрасти Вас.

Ви мрієте про духовне зльоті, але вважаєте, що вам заважають вороги і обставини. Однак боротьба - це не метод духовного сходження і звільнення. Летить сокіл - ви намітили жертву своєї неприязні, але перемога буде примарною, тільки у вашій уяві. Конфронтація загальмує духовне зростання. Мертвий сокіл - смуток, депресія, викликана тим, що ви загрузли в псевдодуховних проблемах.

Носити його значок - честь літаючого - будеш обдурений.

Символізує негативну опіку матері або іншої жінки.

Побачити сокола уві сні - передвіщає Вам гнів заздрісників, чиє роздратування буде викликано Вашим достатком і гідним способом життя. Жінці цей сон передвіщає виникнення наклепу навколо її імені.

Бачити соколагнів заздрісників, чиє роздратування буде викликано Вашим статком і гідним способом життя;

Для жінкинаклеп навколо Вашого імені.

Також Див. Хижий птах.

Спритність, сміливість.

Якщо у сні Ви бачите сокола, то в реальному житті у Вас з'явиться маса заздрісників і злостивців, яким зароблені Вами гроші не дадуть спокійно жити.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить сокола, попереджає про те, що її добре ім'я буде обмовили суперницею.

Сонник Симона Кананіта

Сокіл — Ви мрієте про духовне зльоті, але вважаєте, що вам заважають вороги і обставини. Однак боротьба - це не метод духовного сходження і звільнення. Летить сокіл - ви намітили жертву своєї неприязні, але перемога буде примарною, тільки в вашому під.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Сокіл на руці - щастя. У небі - плітки.

Сокіл , шуліка або яструб - можуть символізувати уві сні духовних асенізаторів і т. - Сили, очищають душу, і часом жорстоким способом.

Новий сімейний сонник

Побачений у сні сокіл пророкує гнів заздрісників, чиє роздратування буде викликано вашим достатком і гідним способом життя. Жінка, якій наснився сокіл, може бути обмовлений.

Циганський сонник

См.

Сокіл або яструб, ширяють високо в небі, як і орел, означають успіх у бізнесі:

Летючі вниз, пікіруючі сокіл або яструб - успіх в правових питаннях. Нести птицю на руці і відпустити її - розширення справи, поява нових партнерів у бізнесі або особистого життя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Це дуже поганий сон. поряд з вами недоброзичливець, повний заздрості. це дуже близька вам людина, здатна боляче поранити вас словами;

Остерігайтеся його і знайте, що він не буде діяти відкрито. а може бути. вас чекає лицемірство того, кому ви вірите і кого беззавітно любите? загалом, хтось хоче обікрасти вас.

Сонник Здоров'я

Бачити сидячого або прямо летить сокола - вам не вистачає рішучості;

Літаючого колами — можлива стресова ситуація в результаті обману;

Різко знижується або пікіруючого сокола - до несприятливого розвитку подій (для хворих - до погіршення стану);

Набирати висоту сокола - до сприятливому розвитку подій (.

Малий сонник Велесів

Сокіл — женихи домагаються (дівчині), сина боги дають (вагітної), успіх (чоловікові) / погана звістка, помста ворога.

Новітній сонник

Сокіл — не поступіться прохання, зверненого до вас;

Відмовите в допомозі.

Сучасний сонник

Сокіл, побачений у сні - знак того, що Ваше багатство стане предметом заздрості і злоби. Молодій жінці такий сон - пророкує, що її оклевещет суперниця.

Сонник для стерви

Сокіл — твоя удача й гарне становище в суспільстві викликає заздрість серед близького оточення.

Сонник Мандрівника

Сокілщастя, що викликає заздрість друзів;

Справедлива сила відплати, помсти;

Вийти заміж за гідну людину (для жінок).

Снотолкователь

Побачити сокола уві сні - передвіщає Вам гнів заздрісників, чиє роздратування буде викликано Вашим статком і Гідним способом життя.

Жінці цей сон передвіщає виникнення наклепу навколо її імені.

Сонник для закоханих

Якщо вам наснився сокіл, це сон-застереження:

Остерігайтеся наклепу заздрісників!

Жіночий сонник

Сокіл уві сні - передвіщає сплеск люті заздрісників з приводу добробуту і гідного способу життя вашої сім'ї. Жінці після такого сну - слід побоюватися пліток і безсовісною наклепу.

 
Відноситься до тем: