Сонник «Спіймати»

Сонник крилатих фраз

Ловити (спіймати) — «зловити мить успіху», «зловити (підчепити) хвороба»;

«ловити, ганятися за власному хвостом» - марність зусиль;

«ловити бліх — безглуздість проведення часу;

« виверт »- хитрість, пастка, обман;

« хороший.

Сонник Крада Велес

Жабу зловитивиграш, подарунок.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви зловили голими руками зайця, віщує, що станете переможницею в будь-яких змаганнях. Зловити когось із домашніх тварин означає, що відстоїте свою точку зору в сімейній суперечці.

Якщо уві сні після довгих зусиль зловили-таки домашню птицю - значить, забезпечите своє благополуччя, а якщо вам це не вдалося - чекайте невдач в реальному житті. Зловити в силки пернату дичину - наяву опинитеся хитріше своїх ворогів, співочих птахів - без праці досягнете любові, шани і поваги.

Якщо уві сні намагалися і не зловили водоплавних птахів на полюванні - значить, наяву попусту розтратите час на даремні справи або дозвільні розмови.

Спіймати уві сні величезну рибу - до хвороби когось в родині. Зловити багато дрібної рибки - займетеся безперспективним і не приносить доходу справою.

Якщо на рибалці не зловили нічого - це до неприємностей на роботі.

Бачити спійманих жаб означає, що недостатньо приділяєте уваги власному здоров'ю, що може призвести до серйозних наслідків. Зловити в пастку велику щура віщує обман з боку вороже налаштованих до вас сусідів.

Сон, в якому ви зловили в капкан свого заклятого ворога, обіцяє успіх у будь-якій справі.

Якщо уві сні вас піймали, накинувши аркан або мережу - розтратите гроші, накупивши подарунків усім рідним. Сон, де вас намагалися зловити, але не наздогнали, означає, що в'яве уникнете переслідування і покарання, повністю довівши свою невинність.

Спіймати воша - до хвороби, якій ви станете надавати дуже велике значення.