Тлумачення сну «Спізнюватися»

Сонник Міс Хассе

Такий сон означає, що ви самі собі шкодите своєю лінню і нерозторопністю.

Якщо ви не дослухається цього попередження, то ризикуєте перетворитися на безвольне істота і своїми руками зруйнувати добробут. Запізнювався у вашому сні хтось інший - значить, постраждаєте через непунктуального людини.

Езотеричний сонник

Ви будете учасником якогось солідного заходу, спізнюватися на яке ніяк не можна. У той же час є певні сили, які ставлять перед собою мету спровокувати вас на запізнення.

Сон радить поставити будильник, таймер, а краще - відразу кілька.

Сонник Симона Кананіта

Запізнюватися — Серйозне захід, на який дійсно краще не спізнюватися.

Сон нагадує:

Поставте будильник, таймер (існують сили, які намагатимуться вас затримати).

Азбука тлумачення снів

Спізнюватися на транспорт - якщо ви зараз же не візьметеся за реалізацію давнього плану, іншої шанс представитися не скоро.

Спізнюватися в громадське місце - ви все робите правильно. Вам необхідно тільки поміняти черговість ваших справ. Саме, на перший погляд невідкладне, відкладіть в кінець списку.

Хтось спізнюється на зустріч з вами - на жаль, втрата неминуча. Змиріться з нею.

Сонник Морозової

Спізнюватися уві сні - до небезпеки потрапити в цейтнот наяву. Ви потрапите в епіцентр якихось справ і подій, і Вам доведеться крутитися дуже швидко.

Сонник Мандрівника

Опаздать на який-небудь вид транспорту - означає упустити свій шанс, можливість, втратити перспективу розвитку;

Не увійти в певні енергетичні потоки свідомості, що доставляють до бажаним рівнями або станів.

Запізнюватися — нездужання;

Перешкоди, перешкоди, неприємності.

Сонник Таро

Запізнюватися — проблеми, перепони, межі, межі.

Сонник Міллера

См. Затримуватися.

Загальний сонник

Спізнюватися на потяг, означає, що Вас буде дратувати необдуманість вчинків інших людей. Побачивши такий сон, постарайтеся, наскільки це можливо, покладатися на власні сили в досягненні намічених цілей.

Якщо Вам з ночі в ніч сниться тривожний сон, у якому Ви спізнюєтеся, деколи самі не знаючи куди, то в реальному житті Ви звалили на свої плечі дуже велику відповідальність, яка гнітить Вас навіть уві сні. Вам слід задуматися, чи так важливі всі Ваші справи. Може бути, Вам пора взяти відпустку.

Для молодої жінки сон, у якому її коханий спізнюється на побачення, означає, що її почуття ще не зміцніли і потребують щоденної підживленні.

Сонник Цветкова

Небезпека.