Сонник «Спокуса»

Сонник Міс Хассе

Якщо вам снилося спокуса, яку ви зуміли подолати, то в житті вам буде і далі властива порядність. Не знайшли в собі сил йому протистояти - це сон-попередження про те, що вам потрібно більше уваги приділяти самоконтролю:

Ваша нестриманість може дорого вам обійтися. Стати свідком того, як не зміг впоратися зі спокусою якийсь чоловік, - сон про це означає, що ви допоможете комусь запобігти його моральне падіння.

Сонник Симона Кананіта

Спокуса — залишитеся порядною людиною.

Східний жіночий сонник

Якщо ти борешся зі спокусою (неважливо з яким) - значить, твоє праведне поведінка є у оточуючих притчею во язицех. Часом ти сама шкодуєш про це, однак всі люди прекрасні саме своєю індивідуальністю, залишайся сама собою.

Приснилося , що ти піддалася спокусі? Ти ризикуєш зробити легковажний вчинок, в якому дуже покаєшся.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви когось спокушаєте - скоро Ви зробите аморальний вчинок.

Молодій жінці цей сон - передвіщає втрату коханого, якщо вона не перестане ставитися до нього з колишньою холодністю.

Бачити у сні, як спокушають Вас - означає, що у Вас будуть великі неприємності в сердечних справах.

Якщо Ви бачите в сні сцену спокуси Єви - Вас чекає романтична пригода.

Юній дівчині цей сон - передвіщає втрату цноти, а молодій людині - зустріч з дівчиною своєї мрії.

Сонник Данилової

Часом ми втрачаємо над собою контроль і здійснюємо найнесподіваніші вчинки. На світі є безліч речей, які можуть звести нас з розуму, і особи протилежної статі - не єдині в цьому довгому ряду спокус. Але будучи у сні саме в цьому образі, наші дії вдруге підлягають осмисленню в уже кардинально іншому світлі:

Будучи проаналізовані несвідомим, вони повторно дають поживу для роздумів. Первородний гріх, відображений у Старому завіті, продовжує кожен раз відтворюватися в нашому житті. Випробування, які ставить перед нами доля, перевертають сірість буденного буття:

Любов, ненависть, прагнення взяти від цього світу все, що він тільки може дати закликають нас звернути з того шляху, який був спочатку намічений. Деякі люди принципово нічого не загадують на майбутнє, бо знають:

Неможливо розпланувати все по пунктах, адже небудь обов'язково змішає розкладену по порядку колоду життєвих карт. Але наше існування без усяких спокус неминуче перетворилося б на сіру одноманітну масу буденності, позбавлену будь-яких поривів, так вдало скрашують своєю раптовістю все людська істота, кожне з яких несе хрест, призначений йому понад. Непередбачуваність, ім'я якої - людський фактор, знаходить свій символічний образ і в снах, які ми потім тлумачимо. Відчувати любов до речі (фетишизм) Поклоніння предметам, що мало місце в первісну епоху, з успіхом перекочувало і в сучасність. Однак тепер воно розглядається медичною наукою і, зокрема, психоаналізом як відхилення від норми, що вимагає втручання лікаря. Вельми цікавим для науки фактом представляється явище фетишизму в сновидінні. Якби якийсь чоловік був фетишистом, з цього випливало б, що функціонування його психіки не відповідає параметрам, яких вона повинна дотримуватися. З сновидінням само справа йде по-іншому. Фетишизм, явлений як сюжет сну, свідчить про наявність авторитету у вашому житті. Напевно, існує людина, яку ви вважаєте добрим порадником у певних справах або вважаєте, що до його точки зору потрібно прислухатися, що ви і робите. Також не виключається можливість того, що об'єкт поклоніння уві сні - це і є ваша життєва позиція, ваш світогляд. У цьому випадку вас можна назвати досить непохитною особистістю, морально і психічно стійкою. Вас важко вивести з рівноваги, так як ви завжди впевнені в собі і погоджуєтесь з співрозмовником тільки в тому випадку, якщо бачите його незаперечну правоту. Зникнення статевих органовСни, пов'язані з інтимними частинами тіла, як правило, мають своїм джерелом найглибші переживання особистості. Будучи сексуально забарвленим, сновидіння дає нам зрозуміти, що щоденні позбавлення, навіть не мають зв'язку з інтимними аспектами існування людини, залишають глибокий слід в усіх складових психіки. Це відноситься і до сновидінь, в яких людині здається, що він втрачає те, що для багатьох є найдорожчим. Звідси напрошується висновок, що втрата статевих органів символізує позбавлення чогось близького і рідного. У житті нам завжди доводиться щось втрачати, жертвувати чимось, про що ми потім гірко шкодуємо. Не усвідомлюючи деякі втрати розумом, ми все ж відчуваємо це несвідомої частиною душі, тому співчуття і виражається в подібних сновидіннях. Чим сильніше негативні емоції, пов'язані зі зникненням у сні статевих органів, тим значніше причина, що викликала поява даного феномена на горизонті несвідомого стану, в якому особистість перебуває під час сну. Викид психічної енергії в сон вимагає того, щоб людина знайшла витік його виникнення і вжив певних заходів щодо приведення свого душевного стану в рівновагу. Тільки так можна забезпечити нормальне функціонування думок і відчуттів без шкоди для себе і оточуючих.

Східний сонник

Якщо ти борешся зі спокусою (неважливо з яким) - значить, твоє праведне поведінка є у оточуючих притчею во язицех. Часом ти сама шкодуєш про це, однак всі люди прекрасні саме своєю індивідуальністю, залишайся сама собою.

Приснилося, що ти піддалася спокусі - ти ризикуєш зробити легковажний вчинок, в якому дуже покаєшся.

Сонник від А до Я

Відчувати уві сні спокуса і не піддатися йому - означає, що в реальному житті ви залишитеся порядною людиною всупереч усім несприятливим обставинам.

Якщо ви оточені уві сні усілякими вправний, яким не маєте ні сил, ні бажання протистояти - значить, якийсь пройдисвіт вплутати вас в справу, участь в якому призведе до сумних наслідків.

Теткінскій сонник-2012

Спокусавідображення порядності людини.

 
Відноситься до тем: