Тлумачення сну «Справедливість»

Сонник Міллера

Побачити сон, у якому Ви вимагаєте справедливості, означає, що Вам загрожують труднощі, накликає помилковими звинуваченнями зловмисних людей.

Якщо справедливості вимагають від Вас - то Ваша поведінка і репутація піддадуться засудженню. У Вас не буде впевненості в тому, що Вам вдасться спростувати всі висунуті звинувачення.

Вимагати справедливості — утруднення, накликає помилковими звинуваченнями зловмисних людей;

Справедливості вимагають від Вас - Ваша поведінка і репутація піддадуться засудженню, у Вас не буде впевненості в тому, що Вам вдасться спростувати всі висунуті звинувачення.

Якщо у сні Ви вимагаєте справедливості, то Вас чекають труднощі і біди через хибні наклепів тих, хто прагне погубити Вас.

Якщо Вам приснилося, що хтось домагається справедливості від Вас, то в реальному житті Ви виявите, що над Вашою репутацією нависла загроза.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви вимагаєте справедливості, означає, що вам загрожують утруднення. А всьому виною помилкові звинувачення ваших недоброзичливців.

Якщо ж справедливості вимагають від вас, то знайте, що ваша репутація під загрозою.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви вимагаєте справедливості - вас чекають труднощі і біди через хибні наклепів людей, що прагнуть погубити Вас.

Якщо Вам сниться, що хтось домагається справедливості від Вас - в реальному житті Ви виявите, що Вашому імені та Вашій репутації загрожує безчестя. І, по всі ймовірності, Ви не зможете повністю спростувати всі звинувачення на Вашу адресу.

Сонник для стерви

Справедливість — тебе незаслужено звинувачуватимуть у багатьох гріхах і нещастях, і буде дуже складно виправдатися і довести власну невинність і правоту.

Якщо у сні ти чекаєш справедливості по відношенню до себе - постраждаєш від пліток і злих наклепів, але твоїм кривдникам за це воздасться по заслугах.

Снотолкователь

Побачити сон, у якому Ви вимагаєте справедливості означає, що Вам загрожують труднощі, накликає помилковими звинуваченнями зловмисних людей.

Якщо справедливості вимагають від Вас - то Ваша поведінка і репутація піддадуться засудженню. У Вас не буде впевненості в тому, що Вам вдасться спростувати всі висунуті звинувачення.

Теткінскій сонник-2012

Справедливістьвідображення марних пошуків справедливості. Нагадування про те, що у кожної людини своя правда.

 
Відноситься до тем: