Сонник «Стіл»

Сонник Міллера

Якщо вам приснився стіл, який був накритий до обіду, це говорить про те, що ситуація буде складатися для вас сприятливо, попереду у вас знайомства з приємними людьми. Порожні столи - провісники сварок і розбіжностей. Прибирати зі столу - такий сон означає, що на місце спокою і відради в недалекому майбутньому прийдуть печаль і байдужість.

Якщо ви їли за столом, на якому не була постелена скатертину, це пророкує вам, що в найближчому майбутньому ваше становище стане настільки блискучим, що процвітання інших людей буде залишати вас абсолютно байдужими.

Побачити , що стіл незрозуміло як рухався, - незабаром ви відчуєте сильне незадоволення власним життям і захочете змінити її. Рвана скатертина сниться до сімейних сварок.

Якщо стіл в сновидінні був поламаний, це попереджає вас про прийдешнє стані занепаду, негативних змінах. Почули постукування по столу - вам належить перемінитися у своєму ставленні до друзів;

Вашому житті буде щось загрожувати.

Сон є попередженням:

Нехтуючи близькими і друзями, ви дуже багато чого втратите. Сіли в сновидінні за власний письмовий стіл - такий сон говорить про те, що ви повинні бути обережні.

Якщо на столі лежали гроші, це означає, що вам вдасться благополучно виплутатися з труднощів.

Сонник Цветкова

Уособлення дому, сімейного життя.

Сонник Міс Хассе

Якщо ви побачили порожній стіл - це до бідності і нужді;

Накривали його — до купівлі майна;

Прибирали зі столу - ви втрачаєте прибуток;

Сиділи за ним - опинитеся в веселій компанії.

Езотеричний сонник

Якщо уві сні накривали стіл, розставляли на ньому посуд, чекайте візиту гостей. Ломляться від їжі стіл розповідає про вашому обжерливості:

Навіть якщо ви і не являєтесь гурманом, то їжа тілесна все ж для вас дуже важлива. Снився стіл з недоїдками, неохайний - значить, грядуть неприємності, пов'язані з побутовій сфері. Добротно зроблений, грунтовний, міцний стіл - це знак достатку, відчуття впевненості у своєму життєвому становищі. Хисткий, хиткий, пластмасовий - ознака невпевненості, нестабільного матеріального становища.

Французький сонник

Якщо у вашому сні був накритий стіл, це говорить про те, що обставини зіграють проти вас, і ваше добре ім'я постраждає. Розкішно прибраний стіл віщує достаток і достаток. На столі не було скатертини - це говорить про те, що вас чекають нещастя, можете овдовіти. Крутяться столи - провісники незвичайної новини та дивовижних відкриттів.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви накриваєте на стіл - пророкує щасливий союз і обставини, сприятливі для процвітання.

Бачити у сні порожні столи - означає бідність і розбіжності.

Прибирати зі столу - знак того, що нинішні задоволення скоро зміняться бідами і байдужістю.

Є на столі, не покритому скатертиною - пророкує, що Ваше положення буде незалежним і Вас буде мало хвилювати поведінку і добробут інших людей.

Якщо Вам приснилося, що стіл рухається загадковим чином - незадоволення скоро увійде у Ваше життя і Ви будете шукати полегшення в перервах.

Бачити у сні на столі забруднений скатертину - знак неслухняності дітей або підлеглих. Крім того, за задоволеннями неодмінно підуть сварки.

Зламаний стілсимвол невдачі.

Бачити когось сидячим за столом - сон-попередження. Ця людина для досягнення своїх бажань зробить нешляхетний вчинок.

Чути в сні постукування по столу - означає, що Ви зміните відношення до своїх друзів. Крім того, над Вашою долею нависла загроза. Чекайте втрат через зневажливе ставлення до родичів або друзів.

Якщо Вам приснилося, що Ви сидите за своїм письмовим столом - в реальному житті непередбачені труднощі встануть у Вас на шляху.

Бачити гроші на столі - знак того, що Ви знайдете несподіваний вихід з особистих утруднень.

Якщо ви бачите уві сні багато сервірований стіл із золотими або срібними приборами - такий сон говорить про те, що ви занадто часто мрієте про нездійсненне, і це скоро стане причиною розбіжностей в сім'ї.

Якщо уві сні ви сервіруєте стіл - цей сон означає, що ви знаєте собі ціну і завжди поступаєте завбачливо, але невже вам не нудно жити за правилами, не хочеться зробити який-небудь екстравагантний або сміливий вчинок, порушивши пристойності і заборони? Жінці такий сон - говорить про те, що вона ощадлива і гостинна господиня.

Якщо ви уві сні забули правила сервіровки - такий сон свідчить про те, що ви схильні іноді ризикувати і отримувати в результаті необхідне, але часто здійснюєте необдумані вчинки, за які потім доводиться розплачуватися. Не спробувати знайти золоту середину в своїй поведінці? Такий сон може також передвіщати невелику втрату або невдалу покупку.

Якщо, сервіруючи стіл, ви випадково упустили небудь предмет - такий сон говорить про те, що вас чекає якась щаслива випадковість, радісна подія, забавне пригода. Молодій дівчині такий сон принесе нове знайомство або енергійного прихильника, який приготує їй багато сюрпризів і не дасть нудьгувати.

Сонник Симона Кананіта

Стіл — Добротний, міцний - до достатку, впевненості у житті. Хисткий, пластмасовий - невпевненість, нестабільність в матеріальному становищі. Повний їжі, частувань - ознака череводогідництва.

Якщо ви і не гурман, то захоплюєтеся їжею тілесною. З залишками їжі,.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви відкладаєте прийняття рішень;

Ховаєте "під стіл" почуття і наміри. Загальноприйняті погляди і судження. Ви викладаєте свої карти на стіл.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви накриваєте на стіл, то скоро вас запросять на вечірку. Посипте все столи в будинку сіллю, перцем і меленим кава і запрошення не доведеться довго чекати. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви забираєте зі стовп, то скоро вас хтось зрадить. Щоб цього не трапилося, протягом тижня не їжте за столом (намагайтеся їсти стоячи, лежачи на дивані і пр.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Стіл в сновидінні - господар будинку, домашні радості, шлюб. Його накривати - задумане вдасться. Накритий стіл - гості на порозі. На ньому квіти - щастя в шлюбі і сімейного життя. Круглий стіл - примирення в родині. Мармуровий стіл - зло від безсовісного людини. Дзеркало бачити - одруження / удача в житті. Письмовий стіл - твій моральний борг, настання якого неминуче / сили, які до пори до часу перебувають на другому плані.

Новий сімейний сонник

Накритий до обіду стіл, побачений у сні, означає, що вас чекають приємні знайомства і вдалі обставини. Порожній стіл сниться до сварок і розбіжностей. Прибирали у сні зі столу - спокій і радість скоро зміняться сумом і байдужністю. Їли за столом без скатертини - в найближчому майбутньому досягнете незалежного становища.

Якщо уві сні стіл рухається якимось таємничим чином, то скоро вас відвідає незадоволеність життям і спрага змін. Рвана скатертина на столі віщує сварки в родині. Зламаний стіл сниться до занепаду, змінам до гіршого. Почуте у сні постукування по столу передвіщає, що незабаром ваше ставлення до друзів зміниться, а ваша кар'єра виявиться під загрозою. Не нехтуйте близькими людьми, і тоді нічого поганого з вами не трапиться.

Якщо уві сні ви працювали за своїм письмовим столом, в реальному житті проявіть обачність. Побачивши на своєму столі гроші, знайте, що ви щасливо вийдете з будь-якого положення, навіть самого скрутного.

Циганський сонник

Якщо ваш робочий стіл завалений книжками чи паперами - це означає, що ви повинні по-новому організувати своє життя і визначити дли себе пріоритети.

Якщо ви побачили уві сні порожній робочий стіл - вам слід знайти нові інтереси і нові хобі.

Сидіти за столом - передвістя того, що ваші слова несуть у собі глибокий зміст. Те, що ви говорите, справить враження на багатьох людей.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Стіл або полку в будинку. - Справа не зладиться.

Східний жіночий сонник

Багате накритий стіл сниться до успішного завершення справи;

Порожній стіл, за яким сидять люди, але немає їжі - до швидких поминки;

Стіл без скатертини, з голих неструганих дощок - до небіжчика.

Ісламський сонник ібн Сирина

Стверджують, що накритий стіл символізує видобуток. А побачити стіл прибраним означає втрату цієї видобутку.

Якщо сновидець бачить за столом себе одного, то в його житті не буде суперників, однак, якщо він бачить себе в компанії інших людей, його будуть оточувати хороші компаньйони, які будуть доброзичливі до нього настільки, скільки буде хліба на столі;

Один буханець хліба є.

Якщо ж він бачить себе лежачим на їжі, то стане відомо, що він жадібний в подаяння милостині. Один раб побачив уві сні, як стіл його господаря віддаляється і "тікає" геть, подібно до того, як тікає звір. Опинившись біля дверей кімнати, він розбивається на частини. Наступного дня дружина господаря померла, а всі його блага зникли. (Дивіться також Застілля, трапеза).

Сонник Здоров'я

Бачити накритий обідній стіл - до проблем зі здоров'ям, пов'язаних з переїданням;

Працювати за письмовим столом - вам необхідний відпочинок від розумової роботи;

Лежати на столі - до проблем з хребтом, для тяжкохворих - до летального результату;

Бачити стіл ломберний або більярдний - до ризикованих.

Азбука тлумачення снів

Стіл — уособлює соціальні відносини, дружні контакти. Місце, куди сновидців «викладають» свої думки, переконання, надії.

Бачити порожній або зламаний стіл - позбутися дружньої підтримки.

З кимось розмовляти, сидячи за столом - примирення з одним, удача в задумах.

Американський сонник

Стіл — ви відкладаєте прийняття рішень;

Ховаєте «під стіл» почуття і наміри. Загальноприйняті погляди і судження.

Східний сонник

Багате накритий стіл - сниться до успішного завершення справи;

Порожній стіл, за яким сидять люди, але немає їжі - до швидких поминки;

Стіл без скатертини, з голих неструганих дощок - до небіжчика.

Дитячий сонник

Стіл — позначає якесь масове збіговисько.

Якщо це обідній стіл - значить, тобі незабаром доведеться брати участь в якомусь святі.

Якщо це письмовий стіл - значить, належить або позакласний захід, або якісь збори в школі.

Якщо стіл завалений якимось предметами - можливі конфлікти.

Якщо стіл порожній - значить, ти будеш почувати себе серед людей, як в пустелі.

Ідіоматичний сонник

«Сісти за стіл переговорів» - доведеться домовлятися;

«хлібосольний стіл» — теплих прийом;

«за круглим столом» - вільний обмін думками;

«харчуватися» — годуватися.

Малий сонник Велесів

Стілрадість;

Майструватинебіжчик буде;

Накритий — до добра;

На тонких ніжках - життя не надто добра;

На товстих ніжках - відмінна життя;

Зламанийхвороба або смерть дружини.

Слов'янський сонник

Стіл — до радості і достатку.

Сонник XXI століття

Стіл, побачений у сні - символізує господаря будинку, домашні радості, шлюб.

Накривати стіл у сні - знак, що задумане вдасться, бачити його накритим - до гостей.

Якщо уві сні на ньому стоять квіти - це віщує щастя в шлюбі і сімейного життя.

Круглі — означає примирення.

Мармуровий — символізує неприємності через безсовісного людини.

Письмовийсимвол морального обов'язку.

Зламаний — сниться до невдачі.

Якщо уві сні ви їсте сидячи за столом, не накритому скатертиною - це знак, що ви будете незалежні у своїх вчинках і судженнях.

Бачити у сні забруднений скатертину - до непослуху дітей або підлеглих, сварок.

Якщо уві сні ви бачите людину за столом - сон застерігає вас від надмірної довіри до нього.

Чути стукіт по столу - це знак, що ваше ставлення до друзів зміниться.

Сидіти у сні за своїм письмовим столом - до непередбачених ускладнень на вашому шляху, бачити на ньому гроші - означає, що ви відшукаєте вихід із скрутної ситуації.

Сонник Азара

Запрошення на іменини.

У будинкусправа не зладиться.

Будинок, сімейне життя.

Добротний, міцний — до достатку, впевненості у житті. Хисткий, пластмасовий - невпевненість, нестабільність в матеріальному становищі. Повний їжі, частувань - ознака череводогідництва.

Якщо ви і не гурман, то захоплюєтеся їжею тілесною. З залишками їжі, неохайний - до неприємностей в побутовій сфері. Накривати, розставляти посуд - до гостей.

Накривати — купиш майно прибирати - вислизає від тебе прибуток сидіти за столом - весела компанія порожній - брак.

Якщо Ви бачите в сні накритий до обіду стіл - значить, скоро на Вас чекають приємні знайомства і сприятливі обставини.

Якщо Ви бачите в сні порожні столи - побоюйтеся сварок і розбіжностей.

Якщо у сні Ви забираєте зі столу - це обіцяє, що спокій і радість скоро зміняться сумом і байдужністю. Є уві сні за столом без скатертини - означає, що незабаром Ви досягнете настільки незалежного положення, що і процвітання інших зовсім не буде засмучувати Вас.

Якщо уві сні стіл рухається якимось таємничим чином - значить, скоро Ви відчуєте глибоке незадоволення своїм життям і будете шукати змін. Рвана скатертина на столі віщує сварки в родині. Зламаний стіл - означає занепад, зміни на гірше. Чути в сні постукування по столу - передвістя того, що незабаром Ви зміните своє ставлення до друзів і Ваша доля виявиться під загрозою. Цей сон попереджає про те, що Ви багато чого втратите, якщо станете нехтувати близькими та друзями.

Якщо у сні Ви сідаєте за свій письмовий стіл - це застерігає Вас і спонукає до обачності. Гроші, що лежать на Вашому столі, передвіщають, що Ви щасливо виплутався з утруднень.

Бачити накритий до обіду стіл - приємні знайомства і сприятливі обставини;

Порожні столи — побоюйтеся сварок і розбіжностей;

Прибирати зі столу - спокій і радість скоро зміняться сумом і байдужністю;

Тобто за столом без скатертини - скоро Ви досягнете настільки незалежного положення, що і процвітання інших зовсім не буде засмучувати Вас;

Стіл рухається якимось таємничим чином - скоро Ви відчуєте глибоке незадоволення своїм життям і будете шукати змін;

Рвана скатертину на столі - сварки в родині;

Зламаний стіл — занепад, зміни на гірше;

Чути постукування по столу - скоро Ви зміните своє ставлення до друзів і Ваша доля опиниться під загрозою, попередження про те, що Ви багато чого втратите, якщо станете нехтувати близькими та друзями;

Сідати за свій письмовий стіл - застерігає Вас і спонукає до обачності;

Гроші, що лежать на Вашому столі - Ви щасливо виплутався з утруднень.

Також Див. Обідати, Стук, Гроші, Столові прибори.

Будинок, сімейне життя;

Перекинутий — розрада в нещасті.

Накривати уві сні на стіл означає, що Вам переднакреслений щасливий союз. Прибирати зі столу - знак того, що нинішні радості скоро зміняться бідами.

Побачити в сні порожні столи передрікає бідність.

Якщо Вам сниться, що Ви обідаєте за столом, на якому немає скатертини, значить Ви натура самостійна і незалежна.

Бачити на столі забруднений скатертину означає непослух дітей або підлеглих.

Якщо Вам приснилося, що стіл якось дивно пересувається, то будьте готові до того, що Ваше ставлення до життя буде характеризуватися незадоволеністю і Ви гостро відчуєте необхідність змін.

Зламаний стілсимвол невдачі.

Якщо Вам приснився хтось з Ваших знайомих сидячим за столом, то Вам слід остерігатися цієї людини, так як для досягнення своїх цілей він здатний піти на що завгодно.

Сон, в якому Ви сидите за письмовим столом, означає непередбачені труднощі.

Побачити в сні на столі гроші - знак того, що Ви зможете знайти вихід з тупикової ситуації.

Стілпрестол, радість.

Сонник для всієї родини

Накривати уві сні на стіл - до гостей.

Якщо ж такий сон приснився з п'ятниці на суботу - він означає, що незабаром у вас буде поповнення в сімействі.

Якщо уві сні з четверга на п'ятницю ви зламали ніжку стола - найближчим часом у вашому житті відбудуться кардинальні зміни, але якщо такий сон приснився з суботи на неділю, він віщує звільнення з роботи.

Якщо вам приснилося з вівторка на середу або з неділі на понеділок, що ви продаєте свій обідній стіл - значить, незабаром у вас буде нова сім'я.

Розлити яку-небудь рідину на стіл - до сумнівної удачі, але якщо такий сон приснився з середи на четвер, ваші шанси значно підвищуються.

Сонник для стерви

Стіл — нові знайомства, приємне товариство.

Порожній стіл — розбіжності.

Накривати — благополуччя.

Стіл без скатертини - високе положення і високі доходи.

Зламаний — зниження доходів.

Багато людей за столом - допомога і вдалі дії друзів.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Стіл уві сні - це символічне відображення ваших поточних планів.

Зовнішній вигляд і оздоблення столу - показують, в якому стані знаходяться ваші справи і які ваші найближчі перспективи.

Багато прикрашений стіл з безліччю страв - знак успіху.

Якщо, дивлячись на цей стіл, ви не відчуваєте голодного збудження, а відчуваєте приємне задоволення - цей сон говорить, що якісь ваші плани можуть виявитися дуже вдалими і перспективними.

Порожній або убогий обідній стіл, побачений у сні - підказує, що ви ризикуєте взятися за малоперспективні справи. Після такого сну вам не заважає переглянути свої поточні плани.

Робочий або письмовий стіл - передвіщає деякі проблеми, які вам належить вирішувати.

Безлад на робочому столі - знак того, що ви заплуталися у вирішенні якогось питання.

Журнальний або приліжковий столик у сні - символізує малозначні затії або невеликі розваги.

Якщо у своєму сновидінні ви намагаєтеся вести за таким столиком небудь справи - це підказка, що наяву ви або переоцінюєте їх важливість, або підходите до справи без належної грунтовності.

Зламаний стіл уві сні - попереджає про те, що якийсь конфлікт або помилка можуть поставити під загрозу ваше благополуччя. У такі дні вам краще уникати будь-яких сутичок з оточуючими і вести свої справи з великою обережністю.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Стіл — до привітної зустрічі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Стіл — непрохані гості прийдуть до вас на поріг.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Стіл — до походу в гості.

Сонник від А до Я

Накривати стіл до прийому гостей віщує великі придбання, великі витрати. Рясний стіл з безліччю частувань та випивки віщує безтурботне проведення часу в колі близьких родичів або друзів. Порожній стіл - знак розбіжностей між подружжям.

Купи брудного посуду з недоїдками на столі - втратите вірний шанс добре заробити.

Стіл , завалений в робочому безладді різними книгами і паперами, віщує брак часу для виконання термінової роботи.

Старий клишоногий стіл віщує сварки в родині, новий полірований - наяву будете не задоволені своїм становищем, журнальний столик - до втрат і смутку, письмовий - успіх в суперництві, мармуровий стіл - до дорогого подарунку, більярдний стіл - розбрат серед друзів.

Сонник Мандрівника

Стілсимвол сімейного життя;

Стану справ.

Накритий стіл з їжею - благополуччя, успіх;

Гості.

Сонник Таро

Стіл з грошима - жадібність, жадібність.

Стіл зі стравами - проблеми із зайвою вагою.

Сонник Фрейда

Стілє символічним зображенням жінки.

Зламаний — символізує захворювання статевих органів у жінки.

Перевернутий — символізує ваше захоплення анальним сексом.

Накритий або сервірований стіл - символізують хороше здоров'я жінки і її бурхливий темперамент.

А голий стіл або накритий тільки клейонкою - символізують холодність жінки.

Середньовічний сонник

Стіл міняв — до радості.

Тлумачний словник сновидінь

Стіл зібранийпечаль;

Перекинутий — розрада в нещасті.

Український сонник

Стілпрестол, радість.

Універсальний сонник

В наші дні за столом ми проводимо більше часу, ніж в ліжку. Не дивно, що стіл це тепер місце не тільки для роботи, але і для занять сексом!

У сні ви сидите за столом? Що ви робите:

Вчитеся або працюєте?

Якщо ви уві сні почуваєте себе за столом комфортно - це говорить про бажання «засукати рукави» і серйозно опрацювати якусь проблему, що виникла в реальному житті.

Якщо уві сні ви сидите за столом - це може бути знаком влади. Як ці відчуття можна співвіднести з реальним життям?

Якщо в реальному житті ви займаєтеся сидячою роботою, а уві сні вам незручно сидіти за столом - це знак того, що вам слід змінити рід занять.

Коли ви хочете відкритися і представити свою точку зору, ви викладаєте карти на стіл - що ви хочете показати або відкрити? Можливо, хтось хоче домогтися свого в що б те не стало чи діє незаконно?

Снотолкователь

Якщо Ви бачите в сні накритий до обіду стіл - значить, скоро на Вас чекають приємні знайомства і сприятливі обставини.

Якщо Ви бачите в сні порожні столи - побоюйтеся сварок і розбіжностей.

Якщо уві сні Ви забираєте зі столу - це обіцяє, що спокій і радість скоро зміняться сумом і байдужністю.

Є уві сні за столом без скатертини - означає, що незабаром Ви досягнете настільки незалежного положення, що і процвітання інших зовсім не буде засмучувати Вас.

Якщо уві сні стіл рухається якимось таємничим чином - значить, скоро Ви відчуєте глибоке незадоволення своїм життям і будете шукати змін.

Рвана скатертина на столі віщує сварки в родині.

Зламаний стіл — означає занепад, зміни на гірше.

Чути в сні постукування по столу - передвістя того, що незабаром Ви зміните своє ставлення до друзів, і Ваша доля виявиться під загрозою.

Цей сон попереджає про те, що Ви багато чого втратите, якщо станете нехтувати близькими та друзями.

Якщо уві сні Ви сідаєте за свій письмовий стіл - це застерігає Вас і спонукає до обачності.

Гроші, що лежать на Вашому столі, передвіщають, що Ви щасливо виплутався з утруднень.

Сонник для закоханих

Приснившийся красиво сервірований стіл віщує життя, повне задоволень і любові, порожній стіл, навпаки, обіцяє розбіжності.

Якщо уві сні ви забираєте зі столу, це означає, що любов до вас зміниться байдужим ставленням.

Рвана скатертина на столі - знак сварок і розбіжностей в сім'ї.

Теткінскій сонник-2012

Стіл — необхідність звернути увагу на проблему (ми).

 
Відноситься до тем: