Тлумачення сну «Табір»

Сонник Міллера

Бачити у сні, що ви ночуєте на відкритому повітрі - означає, що можна чекати зміни в справах, але приготуйтеся до довгої і втомливої подорожі.

Бачити стоянку, бівак - означає, що багато ваші товариші переїдуть у нові місця, а ваші власні перспективи будуть похмурими.

Для молодої жінки бачити себе в таборі - означає, що у її коханого будуть неприємності, поки він не змусить її назвати день їхнього весілля. І, врешті-решт, він виявиться хорошим чоловіком.

Якщо вона бачить себе у військовому таборі - вийде заміж при першій же наданою їй можливості.

Для заміжньої жінки після сну, де вона бачить себе в солдатському таборі - виникає небезпека заплямувати ім'я свого чоловіка, результатом чого стане гучний шлюборозлучний процес.

Сонник Міс Хассе

Отримайте звістка про війну.

Езотеричний сонник

Дитячий — ваша цікавість буде задоволено.

Для ув'язнених бачити - неприємне, страшне подія. Бути в таборі - неодмінна покарання за якусь дію.

Розбити табір на свіжому повітрі - зміни в справах, тривале втомливої подорожі;

Бачити табірну стоянку - багато Ваших компаньйони знайдуть собі нове поле діяльності, і Ваші перспективи стануть досить похмурими;

Для дівчиниперебувати в таборі - у Вас і у Вашого коханого виникнуть труднощі з визначенням дня весілля, хоча згодом він виявиться хорошим чоловіком;

Бути у військовому таборі - Ви вийдете заміж відразу ж, як випаде можливість;

Для заміжньої жінки - бути у військовому таборі - ім'я Вашого чоловіка буде заплямовано, а Ваш шлюб виявиться під загрозою.

Спати в таборі - звістка.

Сон, у якому Ви бачите, як інші зупинилися табором на нічліг, означає, що Ваші ділові партнери відвернуться від Вас, уклавши договори з Вашими конкурентами.

Якщо уві сні Ви самі розбиваєте наметовий табір, то Вам слід бути готовим до корінних змін у справах. Також можлива тривала поїздка.

Для молодої жінки сон, у якому вона знаходиться в таборі, означає, що її втомило підвішений стан, пов'язане з невизначеністю щодо дати весілля. Однак вона може бути спокійна, так як наміри її коханого дійсно серйозні. Надалі вона буде щасливою зразковою господинею.

Для заміжньої жінки сон, у якому вона бачить себе у військовому таборі, означає, що репутація її чоловіка сильно постраждає, через що їх сімейне щастя буде під сумнівом.

Сонник Симона Кананіта

Табір (бівак) — звістка про війну.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Табір може стати вам тимчасовим будинком. Він може символізувати ваше бажання усамітнитися в лісах і з'єднатися з природою. Це також може вказувати на те, що ви перебуваєте між двох постійних життєвих ситуацій і у дану хвилину відчуваєте себе немов турист, що живе поза домом.

Новий сімейний сонник

Ночівля на відкритому повітрі віщує зміни в справах і довгий стомлююче подорож. Стоянка табору обіцяє досить похмурі перспективи.

Якщо молода жінка побачила себе в таборі, то у її коханого будуть неприємності. Однак його пропозицію руки і серця варто прийняти - він виявиться хорошим чоловіком. Заміжня жінка, побачивши себе в солдатському таборі, повинна постаратися не заплямувати ім'я чоловіка, інакше її чекає гучний шлюборозлучний процес.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому бачиш, як інші зупинилися табором на нічліг, означає:

Твої ділові партнери відвернуться від тебе, уклавши договір з конкурентами.

Якщо ти розбиваєш наметовий табір - будь готова до корінних змін у справах. Також можлива тривала поїздка.

Для молодої жінки сон, у якому вона знаходиться в таборі, означає, що її втомила невизначеність щодо дати весілля. Однак вона може бути спокійна - наміри її коханого дійсно серйозні. Надалі вона буде щасливою зразковою господинею. Заміжню жінку сон, у якому вона бачить себе у військовому таборі, попереджає:

Репутація її чоловіка сильно постраждає, через що їх сімейне щастя опиниться під загрозою.

Сонник Данилової

Бачити у сні оздоровчий табір, жити в ньому - мрії про зворушливу романтичної любові в ідилічною обстановці так і залишаться мріями:

Занадто багато людей проявляють інтерес до вашого особистого життя.

Бачити у сні табір для ув'язнених - над вами, вашими почуттями і потаємними бажаннями тяжіє дивовижної величини комплекс:

Ви боїтеся чиїхось суджень і докорів. Постарайтеся не заглядати в майбутнє надто часто. Живіть сьогоденням, радійте простого людського щастя.

Східний сонник

Сон, в якому бачиш, як інші зупинилися табором на нічліг - означає:

Твої ділові партнери відвернуться від тебе, уклавши договір з конкурентами.

Якщо ти розбиваєш наметовий табір - будь готова до корінних змін у справах. Також можлива тривала поїздка.

Для молодої жінки сон, у якому вона знаходиться в таборі - означає, що її втомила невизначеність щодо дати весілля. Однак вона може бути спокійна, наміри її коханого дійсно серйозні. Надалі вона буде щасливою зразковою господинею.

Заміжню жінку сон, у якому вона бачить себе у військовому таборі - попереджає:

Репутація її чоловіка сильно постраждає, через що їх сімейне щастя опиниться під загрозою.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви ночуєте на відкритому повітрі - означає, що можна чекати зміни в справах, але приготуйтеся до довгої і втомливої подорожі.

Бачити стоянку, бівак - означає, що багато Ваші товариші переїдуть у нові місця, а Ваші власні перспективи будуть похмурими.

Для молодої жінки бачити себе в таборі - означає, що у її коханого будуть неприємності, поки він не змусить її назвати день їхнього весілля І, врешті-решт, він виявиться хорошим чоловіком.

Якщо вона бачить себе у військовому таборі, то вийде заміж при першій же наданою їй можливості.

Для заміжньої жінки після сну, де вона бачить себе в солдатському таборі, виникає небезпека заплямувати ім'я свого чоловіка, результатом чого стане гучний шлюборозлучний процес.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви розбили табір на свіжому повітрі - в реальному житті очікуйте змін в справах. Також будьте готові до тривалого втомливої подорожі.

Бачити у сні табірну стоянку - знак того, що багато Ваші компаньйони знайдуть собі нове поле діяльності, і Ваші перспективи стануть досить похмурими.

Якщо дівчині сниться, що вона знаходиться в таборі - в реальному житті у неї і у її коханого виникнуть труднощі з визначенням дня весілля, хоча згодом він виявиться хорошим чоловіком.

Якщо ж їй сниться, що вона у військовому таборі - вона вийде заміж відразу ж, як їй представиться можливість.

Заміжній жінці побачити себе уві сні у військовому таборі - передвістя того, що ім'я її чоловіка буде заплямовано і її шлюб виявиться під загрозою.

Сонник для стерви

Табір — настають зміни в справах.

Бачити себе в ньому - твої коливання закінчаться, і ти зважишся на шлюб.

Військовий табір — швидке заміжжя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам присниться, що ви з друзями розташувалися табором в наметах - готуйтеся до активного відпочинку.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам присниться, що ви розташувалися табором на березі річки, а вночі хвилею віднесло багато речей - ви не завжди приймаєте правильні рішення.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Табір піонерський — до безтурботного, але недовгого життя.

Сонник від А до Я

Бачити у сні піонерський табір, який залишив незгладимий слід у вашій пам'яті, - передвістя зустрічі в друзями дитинства або однокласниками. Туристичний табір означає, що настають зміни в справах, вам належить відправитися в далеку дорогу.

Військовий табір віщує похмурі перспективи і тривогу за долю своїх дітей.

Для молодої дівчини такий сон може означати, що вона несподівано скоро вийде заміж за свіжоспеченого лейтенанта.

Опинитися у сні в якомусь ворожому таборі - у вашого коханого виникнуть неприємності, і тільки невідкладний шлюб зможе врятувати становище.

Бачити у сні сталінські або нацистські табори смерті - до небезпеки заплямувати своє добре ім'я участю в судовому процесі.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви ночуєте на свіжому повітрі, це означає, що вас чекає знайомство з майбутнім обранцем, проте до цього вам доведеться пережити нудне подорож.

Якщо дівчині сниться, що вона знаходиться в таборі, це означає, що її коханий чоловік буде переживати неприємності, проте, коли вони одружаться, він покаже себе як хороший і люблячий чоловік.

Якщо ж молода жінка бачить, що вона виявилася у військовому таборі, це означає, що вона вийде заміж за першого ж людину, яка зробить їй пропозицію.

Заміжньої жінки сон, у якому їй сниться військовий табір, віщує небезпеку заплямувати честь чоловіка, в результаті чого її шлюб розпадеться.

Теткінскій сонник-2012

Табір, як місце привалу з акцентом на природу - необхідність спілкування з природою.

З акцентом на облаштування - відображення підсвідомого незадоволення своїм світоглядом.

 
Відноситься до тем: