Сонник «Таблиця»

Сонник Міс Хассе

Наробиш боргів.

Езотеричний сонник

Побачити таблицю — такий сон пророкує, що ви займетеся грошовими розрахунками.

Приснилося , що вся вона була поцяткована якимись незрозумілими, незнайомими символами, літерами, - це до загадкового події, яке торкнеться і вашого життя. Складати самим - сон говорить про те, що скоро прийде час платити за рахунками.

Заповнювали порожні рядки і стовпчики - значить, майбутні події призведуть до того, що вам доведеться поміняти точку зору на багато речей.

Сонник Симона Кананіта

Таблиця — наробите боргів.

Новітній сонник

Таблиця — ви заплутаєтеся у власному брехня.

Сучасний сонник

Розглядати у сні таблицю, чоловікові такий сон - говорить про необхідність тримати в секреті свій зв'язок жінкою, з якою він не так давно познайомився. Жінку, що побачила такий сон - чекають плітки і пересуди, що стосуються її зв'язків з чоловіками.

Якщо вам приснилося, що ви вивчаєте тиражну таблицю в надії на виграш - це свідчить про те, що ваші очікування будуть обмануті. Дівчині такий сон - говорить про те, що їй не слід вірити почутому.

Вчити уві сні таблицю множення - свідчення того, що на ваші плечі ляже важкий тягар відповідальності за інших людей. Іноді такий сон говорить про те, що ви занадто розважливий і навіть жадібна людина.

Якщо вам приснилося, що ви відповідаєте на питання по таблиці множення - це означає, що вам вдасться благополучно уникнути неприємностей.

 
Відноситься до тем: