Сонник «Табор»

Сонник Фрейда

Якщо ви побачили уві сні циганський табір, то сновидіння говорить про те, що потай вам подобається безладне сексуальне життя з частою зміною партнерів. Але в реальному житті ви не можете собі цього дозволити по тих або інших причинах.

Якщо уві сні ви спостерігали за тим, як табір перекочовує з одного місця на інше, то це свідчить про те, що ви в даний час відчуваєте ностальгію за минулим - спробуйте разом з вашим коханою людиною відправитися туди, де ви обидва відчували справжнє задоволення, вам.

Сонник Лонго

Табір — це свобода, якої у вас зараз немає і про яку ви гаряче мрієте. Але чи доводилося вам замислюватися, що таке свобода в вашому розумінні, в чому саме вона для вас виражається?

Якщо це єднання з природою, то чи можете ви чітко уявити своє життя у відриві від суспільства?

Якщо свобода у вашій версії - це вивільнення від суспільних норм і умовностей, то не спокушайтеся:

У всіх соціумах є свої правила, дотримання яких передбачено для кожного його члена. А може, ви втомилися від відносин - любовних, родинних і т. Але ж справжня свобода навряд чи мислима без цих самих відносин між людьми.

Новітній сонник

Табір циганський — до великого і скандальному обману.

Сонник Білого мага

Приснившийся табір — уособлює собою свободу, якої ви позбавлені і до якої рветеся всіма фібрами своєї душі. Чи замислювалися ви над питанням, що є для вас свобода і в чому саме вона виражається?

Якщо свобода для вас, це єднання з природою - як ви собі уявляєте своє існування га лоні природи? Зараз важко уявити людину, повністю відірваної від суспільства.

Якщо свобода для вас означає свободу від норм і умовностей суспільства - у кожному соціумі існують свої правила, яким має підкорятися кожен член суспільства. Можливо, вас обтяжують відносини (родинні, любовні, ділові, професійні), які неминуче складаються в житті кожної людини. Але ви впевнені в тому, що справжня свобода можлива без цих самих відносин?

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Табір — до гучних гостям.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Табірбути вам в гостях у шумному товаристві.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Табір — до обману.