Сонник «Табу»

Сонник Лоффа

У сновидіннях зустрічається такий незвичайний момент, як поява певного відчуття:

Буквально кожну особу, предмет або асоціація здатні містити в собі силу табу, причому як негативного, так і позитивного характеру.

Табу являє собою щось містить у собі потенційно небезпечну внутрішню силу, об'єктом впливу якої можуть стати або сам сновидець, або навколишні.

У більшості своїй це предмети, особи або асоціації, що представляють моральне зло, - наприклад, зброю чи якісь чарівні предмети. Іноді буває й так, що силу табу у вашому сновидінні має і якась звичайна річ, і виникати це може з того, що з нею пов'язаний певний досвід.

Часто трапляється, що силою табу володіє не сам предмет, а реалізація відносин, які порушують моральні норми, - наприклад, подружньої зради, кровозмішення, крадіжки і т. Що стосується інших сновидінь, то в них символ табу - це щось приховане, скажімо, незнайомець, з яким вам інтуїція підказує не зв'язуватися. Все це - прояви табу.

Ключем до розшифровки цього сновидіння служить прояснення наступного моменту:

З якої причини ваш життєвий досвід, пов'язаний з цим табу, дав про себе знати за допомогою даного конкретної особи чи речі? Це породження організації дитячої пам'яті, на якій відклалися притаманні дорослим людям здатність до роздумів і моральна витонченість. Трапляється, що моральні вишукування дорослих у сновидіннях перемішуються з абсолютним добром і злом, властивим дитинству. Саме тому образи табу мають властивість раптово з'являтися в будь-якому місці сновидінь.

Подібні пов'язані з табу моменти заслуговують уваги. У багатьох випадках у сновидіннях можна зовсім виразно побачити емоційні штампи і стереотипи, які найбільш руйнівно впливають на наші відносини. Через приснилися образи табу ваш розум може робити спроби не допустити повторення помилок минулого.