Сонник «Табун»

Сонник Лонго

Якщо говорити в цілому, то табун - це уособлення людського суспільства, в якому живете ви.

Просто побачити табун коней - сон говорить про те, що ви вдало вписується в співтовариство, в якому вам доводиться існувати. На з'ясування відносин і тим більше на конфлікти ви йдете дуже рідко і тільки під тиском обставин, і завдяки цьому з усіма у вас складаються доброзичливі, рівні стосунки.

Якщо ви уві сні табуном коней милувалися і захоплювалися, це свідчить про те, що ваше співтовариство не відповідає вашому уявленню про ідеальний. Вам дуже хотілося б змінити середовище проживання, але як це зробити, ви не знаєте і тому відчуваєте пригніченість, відчуваючи себе чужинцем у своєму оточенні. Ви відчуваєте вдячність за знання і досвід, отримані в ньому, однак ви вже «виросли» зі свого співтовариства, і подальше знаходження в ньому для вас просто згубно.

Табун втік від вас - такий сон говорить про те, що ви докладаєте всіх зусиль, щоб справити на людей враження людини більш гарного в усіх відношеннях, ніж той, яким ви є насправді. Однак ваша справжня натура не представляє особливої загадки, а тому всі ваші бажання зайняти більш високі соціальні позиції не приводять до успіху.

Східний жіночий сонник

Побачити табун коней - знак того, що ти станеш жертвою наклепу і виправдатися тобі буде дуже складно.

Сучасний сонник

Бачити у сні табун коней - означає, що Ваші друзі віддані Вам.

Сон, в якому табун мирно пасеться на лугу - застерігає, вам треба бути обережніше. Ваші вороги тільки і чекають моменту, коли Ви проявите слабкість.

Якщо Вам сниться, що табун мчить прямо на Вас - Вам вдасться найближчим часом підпорядкувати собі оточуючих.

Приснившийся табун — стриножені коней віщує щасливе сімейне життя. Молодий незаміжньою дівчині такий сон - обіцяє швидке вдале заміжжя.

Східний сонник

Побачити табун коней - знак того, що ти станеш жертвою наклепу і виправдатися тобі буде дуже складно.

Новітній сонник

Табун коней — несподівані зміни в житті.

Малий сонник

Бачити у сні табун коней - сприятливий знак.

Якщо Вам приснилося, що Ви є погоничем табуна, то Вам слід бути готовим до того, що на Ваші плечі ляже тягар відповідальності.

Якщо у сні Ви бачите себе конем, несущимся кудись разом з табуном, то в реальному житті Ви не любите виділятися в загальній масі.