Сонник «Талісман»

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні у вас був талісман, це обіцяє вам перетворення в надмірно забобонну персону, причому вже досить скоро. Чорна кішка, перебігти дорогу перед вашим носом, здатна надовго позбавити вас рівноваги. А справа в тому, що ви не будете до кінця впевнені у власних силах напередодні важливого для вас побачення. Варто вам переконатися в своїй привабливості - і від забобонності вашої не залишиться й сліду.

Якщо дарували близькому якусь річ у якості талісмана, значить, батьківські почуття у вас стали превалювати у ставленні до людини, до якого ви повинні відчувати щось принципово інше. Можливо, для вас прийшла пора завести дитину.

Знайшли річ, і вона перетворилася для вас у талісман - цей сон означає, що зустрічі з якоюсь людиною ви спочатку не додасте особливого значення, але їй судилося пізніше зіграти у вашому житті величезну роль.

Втратили талісман — такий сон говорить про те, що головне в житті залишається без вашої уваги, поки ви зайняті гонитвою за чимось примарним, за якимсь ілюзорним задоволенням, яке, на вашу думку, і є найважливіше і потрібне. Обережніше, так ви сильно ризикуєте втратити сенс свого життя.

Сонник Міс Хассе

Володіти ним — неприємності не торкнутися тебе.

Сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви носите талісман - значить, ви зустрінете вірного друга і завоюєте розташування сильних світу цього.

Якщо дівчина побачить уві сні свого коханого, що дарує їй талісман - значить, всі її мрії, пов'язані із заміжжям, збудуться.

Сонник Симона Кананіта

Талісман — багата знахідка, будете запрошені на званий обід.

Езотеричний сонник

Виготовляти, купувати — ви своїми руками куєте своє щастя, не сумнівайтеся в собі. Отримувати, знаходити - напуття понад, благословення Вищих сил. Втрачати, псувати - ви забули про своє вищому призначення, поверніться до духовної сторони життя.

Володіти ним — неприємності не торкнутися тебе.

Якщо Вам сниться, що Ви носите талісман, - значить, Ви зустрінете вірного друга і завоюєте розташування сильних світу цього.

Якщо дівчина побачить уві сні свого коханого, що дарує їй талісман, - значить, всі її мрії, пов'язані із заміжжям, збудуться.

Носити талісман — Ви зустрінете надійного друга і досягнете розташування сильних світу цього;

Для дівчини — Ваш коханий дарує Вам талісман - Ваш шлюб буде саме таким, про яке Ви мрієте.

Отримати — скористатися випадковими вигодами.

Якщо Вам приснилося, що Ви носите талісман, то Вам пощастить з колегами по роботі, а також Ви будете користуватися підтримкою впливових людей.

Для молодої жінки сон, у якому вона отримує в подарунок від коханого талісман, означає виконання найпотаємніших бажань, пов'язаних, перш за все, із заміжжям.

Новий сімейний сонник

Побачивши уві сні свій талісман, наяву ви зустрінете вірного друга і завоюєте розташування впливових людей. Мрії дівчини, яка побачила уві сні, що коханий дарує їй талісман, збудуться.

Східний жіночий сонник

Молодій жінці сон, в якому вона отримує в подарунок від коханого талісман, обіцяє виконання найпотаємніших бажань, пов'язаних, перш за все, із заміжжям.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви носите талісман, то Вам пощастить з колегами по роботі, а також Ви будете користуватися підтримкою впливових людей.

Для молодої жінки сон, у якому вона отримує в подарунок від коханого талісман, означає виконання найпотаємніших бажань, пов'язаних, перш за все, із заміжжям.

Азбука тлумачення снів

Талісман — символізує захист для сновидця, як у фізичному, так і в душевному плані.

Якщо ви бачите талісман - значить якась загроза нависла над вами;

Необхідна обережність.

Східний сонник

Молодій жінці сон, в якому вона отримує в подарунок від коханого талісман - обіцяє виконання найпотаємніших бажань, пов'язаних, перш за все, із заміжжям.

Жіночий сонник

Талісман уві сні - знак вірної дружби і прихильності сильних світу цього.

Якщо дівчині сниться, що її коханий подарував їй талісман - збудуться її мрії про заміжжя.

Сонник XXI століття

Талісман уві сні - передвістя вірної дружби і заступництва впливового людини.

Отримати у дар талісман - означає наяву скористатися випадковими вигодами.

Сонник для стерви

Талісман — несподівана багата знахідка.

Взяти талісман в руки або купити його - очікує зустріч з майбутнім чоловіком, а також чекає високе положення в суспільстві і дружнє спілкування з начальством.

Отримати в подарунок талісман - тебе чекає така життя, про який ти мріяла.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Носити у сні талісман - означає, що ви потребуєте допомоги друзів або покровителів. Цей же сон підказує, що отримати таку допомогу реально.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Талісман — до втрати віри в добро.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Талісман — вам пощастить у сприянні розумного і порядного покровителя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Талісман — до даремним надіям.

Сонник Мандрівника

Талісманзахист.

Тлумачний словник сновидінь

Талісман отримати — скористатися випадковими вигодами.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви носите талісман - значить, Ви зустрінете вірного друга і завоюєте розташування сильних світу цього.

Якщо дівчина побачить уві сні свого коханого, що дарує їй талісман - значить, всі її мрії, пов'язані із заміжжям, збудуться.

Теткінскій сонник-2012

Талісман власний — необхідність проявити обережність і / або заручитися в підтримці (отримати її).

Взагалі — потреба в заступництві (також бажання або можливість придбати заступництво).

 
Відноситься до тем: