Тлумачення сну «Тамада»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви на чиїйсь весіллі виконуєте роль тамади - це означає, що, незважаючи на всі зусилля, вам ніяк не вдасться самостійно впоратися зі своїми проблемами.

Сон говорить про те, що вам слід попросити допомоги у тих, хто добре розбирається у ваших справах і кому ви можете довірити найпотаємніше.

Побачити в сні, що ваш друг тамада - знак того, що у ваших стосунках з близькою людиною немає достатньої довіри і щирості. Ви навіть не можете з твердою впевненістю сказати, можете ви на нього покластися в скрутну хвилину чи ні.

Якщо уві сні ви запрошуєте на своє весілля тамаду - це означає, що вам хочеться досягти компромісу в найкоротші терміни і з найменшими втратами, але на ділі це практично нездійсненно.

Якщо ви присутні на чиїйсь весіллі, яку проводить веселий тамада - це знак того, що ви повністю задоволені тим становищем, яке займаєте в житті.

Якщо ж у сні вам не подобається, як тамада проводить весілля - це свідчить про те, що ви не зможете зберегти свою таємницю, тому що в чомусь ви допустили велику помилку.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому тамада веде ваше весілля, означає:

Ти віддаси перевагу піти від відповідальності.

Якщо наснилося, що присутність тамади на весіллі тобі неприємно, - доведеться змиритися з тим, що будеш змушена спілкуватися з занудлівость людиною.

Східний сонник

Сон, в якому тамада веде ваше весілля - означає:

Ти віддаси перевагу піти від відповідальності.

Якщо наснилося, що присутність тамади на весіллі тобі неприємно - доведеться змиритися з тим, що будеш змушена спілкуватися з занудлівость людиною.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Тамада — в перспективі спілкування з базікою, від якого разболітся голова.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Тамада — вам належить побувати на вечорі, де ви весело проведете час.

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите, як тамада веде Ваше весілля, то в реальному житті Ви віддасте перевагу піти від відповідальності.

Сон, в якому Ви самі присутні на весіллі в якості тамади, означає, що в житті Ви прагнете займати активну позицію.

Якщо Вам приснилося, що присутність тамади на весіллі Вам неприємно, то наяву Вам доведеться змиритися з тим, що Ви будете змушені спілкуватися з занудлівость людиною.