Тлумачення сну «Тамбур»

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви стоїте в просторому тамбурі і бачите переповнений людьми вагон, то в реальному житті Ви приймете рішення відсторонитися від якогось діла, яке викликає Ваше сумнів.

Якщо у сні Ви стоїте на самоті в тамбурі і роздумуєте, то наяву Ви відчуваєте втому від постійного спілкування і кругообігу подій. Сон, в якому Ви не можете вийти з тамбура, оскільки двері заклинило, попереджає Вас про небезпеку, яка загрожує Вашому бізнесу, якщо Ви не будете приділяти йому належної уваги.

Якщо у сні Ви бачите митницю, то наяву Вам належить жорстка конкуренція.

Якщо Вам приснилося, що Ви входите в будинок митниці, то наяву Вас порадує настільки довго очікуване підвищення по службі. Виходити з будівлі митниці означає, що Вам мають проблеми на роботі. Крім того, Вам не вдасться досягти бажаного.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти стоїш в просторому тамбурі, а тим часом вагон переповнений, означає:

Ти приймеш рішення відсторонитися від якогось діла, яке викликає сумнів. Сон, де ти не можеш вийти з тамбура, оскільки заклинило двері, попереджає про небезпеку, яка загрожує твоєму бізнесу.

Східний сонник

Сон, в якому ти стоїш в просторому тамбурі, а тим часом вагон переповнений - ти приймеш рішення відсторонитися від якогось діла, яке викликає сумнів.

Сон, де ти не можеш вийти з тамбура, оскільки заклинило двері - попереджає про небезпеку, яка загрожує твоєму бізнесу.

Новітній сонник

Тамбур — до несподіваної ситуації в поїзді.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви стоїте в просторому тамбурі і бачите переповнений людьми вагон, то в реальному житті Ви приймете рішення відсторонитися від якогось діла, яке викликає Ваше сумнів.

Якщо у сні Ви стоїте на самоті в тамбурі і роздумуєте, то наяву Ви відчуваєте втому від постійного спілкування і кругообігу подій.

Сон, в якому Ви не можете вийти з тамбура, оскільки двері заклинило, попереджає Вас про небезпеку, яка загрожує Вашому бізнесу, якщо Ви не будете приділяти йому належної уваги.

Загальний сонник

Якщо уві сні ви перебуваєте в тамбурі - це знак того, що вам належить далека поїздка, яка принесе хороший прибуток.