Тлумачення сну «Танк»

Езотеричний сонник

Бачити йде на вас - важка недуга, який готовий вас вразити. Керувати танком - безсилля, брак волі, можливо, внаслідок тривалої хронічної хвороби.

Символізує остаточну установку монітора відхилення всередині людини:

Машина запущена і вже досягла свого піку в руйнуванні людини. Вказує на монітор відхилення в дії.

Якщо у сні Ви бачите, як танки їдуть по вулицях мирного міста, то Вас очікують неприємності, які будуть викликані якимись масштабними змінами в країні або в світі.

Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся вилізти з танка і застряє, то в реальному житті Ви вплуталися в якусь аферу, а тепер не знаєте як з неї вибратися.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить свого коханого танкістом, попереджає її про можливі зрадах з його боку.

Сонник Лонго

Якщо вам наснився танк, значить, реальність представляється вам грубою і жорстокою і ви не знаєте, як в ній вижити. Можливо, ваша проблема в тому, що ви сприймаєте все, що відбувається в житті занадто близько до серця. Хоча насправді вам треба жити піклуючись в першу чергу про себе і про свої інтереси.

Якщо вам привиділося, як ви їхали в танку, то наяву ви всі проблеми вирішуєте силовими методами і вселити вам що-небудь словами буває досить важко. Ви заздалегідь націлені на певний тип поведінки, усі відступи від нього вибивають вас із колії. Пояснення, мотивація того чи іншого вчинку людини вам зовсім нецікава - ви виносите вирок, не вагаючись і не почуваючи жалості до "провинився".

Якщо уві сні ви тікали від танка, значить, в реальному житті ви весь час намагаєтеся втекти від чогось, самі, втім, не знаючи, навіщо ви біжите, в якому напрямку і від чого саме хочете врятуватися. Вас лякає цілковита невизначеність вашого положення - ви відчуваєте себе так, немов справжнє життя поки не почалася, а йде підготовка до неї. Все, що з вами відбувається, - це "понарошку", заспокоюєте ви себе. У реальному житті цього не буде. Чи відомо вам, що саме з такої "підготовки" і складається вся ваша справжнє життя? У кінцевому підсумку грати можна все життя і тільки на схилі віку схаменутися, що справжнього життя-то не було.

Сонник Менегетті

См. Молотарка.

Сучасний сонник

Побачити в сні танк - означає, що незабаром Вам належить далека поїздка, яка буде нелегкою.

Якщо Вам приснився сон, в якому Вас переслідує танк - це є поганою ознакою. Вас чекають несподівані труднощі в справі, якою Ви займаєтеся. Молодому хлопцю такий сон - передвіщає, що незабаром його закличуть на службу в армію.

Бачити себе в сні танкістом - Ви зробите непоправну помилку, так як будете неуважні й необережні.

Сонник Данилової

Якщо уві сні вас переслідує танк, насувається на вас і лякає своєю ворожістю, це означає, що в реальності вас чекають неприємності в особистому житті. Ймовірно, причиною ваших прикростей стане байдужість з боку коханої людини.

Якщо ви бачите себе в ролі танкіста, це знак більш сприятливий - ви без особливих зусиль зможете подолати перешкоди в досягненні поставлених цілей, в завоюванні вашої нової симпатії.

Нумерологічний сонник Піфагора

Писати уві сні танки, тобто японські пятістрочние вірші, і голосно зачитувати їх вголос - означає, що ви занадто захопилися людиною, з яким дружить ваш чоловік (дружина). Це не приведе до добра, вам слід зупинитися, поки не пізно, інакше через 14 днів закрутиться така круговерть, з якої вам не вибратися самостійно, і можливо, в цій ситуації вам навіть доведеться розлучитися зі своєю половиною.

Якщо уві сні ви насолоджуєтеся звучанням танок, які хтось читає саме вам - до вас через 5 днів звернеться людина, давно і безнадійно в вас закоханий. У нього є реальна можливість допомогти вам у вашій справі, причому плату за це він з вас не зажадає йому приємно догоджати вам і просто знаходитися з вами поруч. Не гоните його, і ви отримаєте вірного друга і навіть в якомусь роді слугу.

Новітній сонник

Танк — повинні будете підкоритися несподівано виникли обставинам.

Башта танка — вигідну пропозицію.

Сонник XXI століття

Побачений у сні бронетранспортер - може бути передвістям загрози для вашого життя або вашого матеріального становища.

Якщо на вас уві сні рухається танк - до компромісу, який вам вдасться знайти і залагодити всі сварки і конфлікти.

Бути в танку - до конфліктів в сім'ї.

Сонник Білого мага

Якщо вам наснився танк - значить, реальність представляється вам грубою і жорстокою і ви не знаєте, як в ній вижити. Можливо, ваша проблема в тому, що ви сприймаєте все, що відбувається в житті занадто близько до серця. Хоча насправді вам треба жити піклуючись в першу чергу про себе і про свої інтереси.

Якщо вам привиділося, як ви їхали в танку - наяву ви всі проблеми вирішуєте силовими методами і вселити вам що-небудь словами буває досить важко. Ви заздалегідь націлені на певний тип поведінки, усі відступи від нього вибивають вас із колії. Пояснення, мотивація того чи іншого вчинку людини вам зовсім нецікава ви виносите вирок, не вагаючись і не почуваючи жалості до «провинився».

Якщо уві сні ви тікали від танка - значить, в реальному житті ви весь час намагаєтеся втекти від чогось, самі, втім, не знаючи, навіщо ви біжите, в якому напрямку і від чого саме хочете врятуватися. Вас лякає цілковита невизначеність вашого положення ви відчуваєте себе так, немов справжнє життя поки не почалася, а йде підготовка до неї. Все, що з вами відбувається це «понарошку», заспокоюєте ви себе. У реальному житті цього не буде. Чи відомо вам, що саме з такої «підготовки» і складається вся ваша справжнє життя? У кінцевому підсумку грати можна все життя і тільки на схилі віку схаменутися, що справжнього життя-то не було.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Танк — нахаба, невихована особистість, ось такий тип людини буде з вами спілкуватися незабаром.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Танкновий шеф з крутим норовом швидко розставить все на свої місця.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Танк — до вас пред'являють занадто великі претензії.

Сонник Мандрівника

Танкперемога;

Чиясь могутня, груба сила увійде у ваше життя.

У ньому їхати - ваша воля подолає всі перешкоди.