Сонник «Темрява»

Сонник Міллера

Якщо ви бачите уві сні, що темрява застала вас під час прогулянки - цей сон передвіщає невдачу в будь розпочатої вами роботі.

Але якщо сонце прорветься через хмари, перш, ніж ваша прогулянка закінчиться - всі ваші труднощі будуть подолані.

Втратити друга або дитину в, темряві - попереджає вас від можливого нападу несправедливого гніву. Після такого сну намагайтеся контролювати себе, так як вас будуть осаджувати випробування в бізнесі і любові.

Французький сонник

Темрява у сні - передвіщає великі і небезпідставні надії на завидну посаду.

Якщо Ви бачили уві сні темряву і негоду, - незабаром Ви відчуєте панічний страх і приниження, але це випробування буде недовгим.

Якщо Ви бачите в сні, що темрява застала Вас під час прогулянки, - цей сон передвіщає невдачу в будь розпочатої Вами роботі. Але якщо сонце прорветься через хмари перш, ніж Ваша прогулянка закінчиться, - всі Ваші утруднення будуть переборені. Втратити друга або дитину в темряві - попереджає Вас від можливого нападу несправедливого гніву. Після такого сну намагайтеся контролювати себе, так як Вас будуть осаджувати випробування в бізнесі і любові.

Темрява застала Вас під час прогулянки - невдача в будь розпочатої Вами роботі;

Сонце прорвалося через хмар перш, ніж Ваша прогулянка закінчилася - всі Ваші утруднення будуть подолані;

Втратити друга або дитину в темряві - попередження від можливого нападу несправедливого гніву, намагайтеся контролювати себе, так як Вас будуть осаджувати випробування в бізнесі і любові.

Також Див. Дитина, Друг, Сонце.

Якщо Вам приснилося, що темрява спустилася, коли Ви перебуваєте в дорозі, то Вам не слід розраховувати на успіх Ваших починань.

Якщо Ви загубили в темряві друга або дитини, то наяву Вас очікують численні випробування. Однак тримайте себе в руках і не давайте волю емоціям.

Бути в ній - небезпека.

Український сонник

Темрявабути в ній - небезпека.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Невідоме;

Глибини вашої підсвідомості. Ваші страхи.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Темрява може символизировав невідомі глибини вашої підсвідомості. Тьму часто порівнюють з вашими страхами. Стан страху поглинає більше енергії, ніж зустріч з його причиною. Чи відчуваєте ви почуття, що вам слід пролити світло на ситуацію? Сила, що таїться в глибині вашої істоти.

Темрява — це Темна Богиня. Це ваша давня внутрішня мудрість.

Темрява може символізувати смерть чи темну ніч вашій душі. Цей знак може стати емблемою печалі та депресії. Чи відчуваєте ви пригніченість? Розвійтеся. Станцюйте. Знайдіть фізична вираз свого стану. Майже завжди рух проганяє тьму і депресію.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому темрява наздогнала вас під час прогулянки, віщує невдачу в будь-якому початому вами справі. Але якщо сонце прорветься через хмари перш, ніж ваша прогулянка закінчиться, ви подолаєте всі свої труднощі.

Якщо уві сні ви втратили когось у темряві, то наяву з вами може статися раптовий приступ несправедливого гніву. Постарайтеся все-таки контролювати себе, інакше вам доведеться важко як в бізнесі, так і в любові.

Східний жіночий сонник

Зазвичай сниться до невдач на роботі або нездійсненних надіях на отримання посади.

Американський сонник

Темрява — невідоме;

Глибини вашої підсвідомості;

Ваші страхи.

Східний сонник

Темрява — зазвичай сниться до невдач на роботі або нездійсненних надіях на отримання посади.

Новітній сонник

Темряваймовірно, на вас мається псування, родове прокляття.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що темрява застала Вас в дорозі - пророкує невдачу у всіх починаннях. Але якщо прогляне сонце, то Ви подолаєте всі труднощі, що стоять на Вашому шляху.

Якщо Вам сниться, що Ви втратили одного або дитини в темряві - наяву Ви не стримаєте свого гніву. Побачивши такий сон, постарайтеся тримати себе в руках, так як Вас чекають численні випробування в справах і любові.

Сонник для стерви

Темрява — невдачі і труднощі в діловій діяльності.

Бачити проблиски світла крізь темряву - ти зумієш впоратися з усіма труднощами і доведеш почату справу до кінця.

Заблукати в темряві - постарайся не проявляти властиві тобі імпульсивність і нестриманість у стосунках з близькими людьми та колегами по роботі, щоб не нашкодити самій собі.

Сонник від А до Я

Якщо у вашому сні посеред білого дня всюди настала повна темрява - наяву остерігайтеся сумнівних друзів, здатних заплямувати вашу репутацію.

Опинитися в непроглядній темряві в якомусь лабіринті, з якого ви не можете знайти вихід - передвіщає наяву тупикову ситуацію, в якій опинитеся в результаті своїх необдуманих дій.

Відчуття нескінченного падіння в глибоку пітьму - не обіцяє нічого хорошого в любовних відносинах.

Снотолкователь

Якщо Ви бачите в сні, що темрява застала Вас під час прогулянки - цей сон передвіщає невдачу в будь розпочатої Вами роботі.

Але якщо сонце прорветься через хмари, перш, ніж Ваша прогулянка закінчиться - всі Ваші утруднення будуть переборені.

Втратити друга або дитину в, темряві - попереджає Вас від можливого нападу несправедливого гніву. Після такого сну намагайтеся контролювати себе, так як Вас будуть осаджувати випробування в бізнесі і любові.

Теткінскій сонник-2012

Темрявавідображення всього того, що зв'язується з цим поняттям, але одночасно нагадування про те, що будь-яка тьма зникає при появі Світла.

 
Відноситься до тем: