Сонник «Тістечко»

Сонник Фрейда

З'явилося в сновидінні тістечко, наприклад, безе означає ваше прагнення до отримання насолод сексуального характеру. Заради них ви готові поміняти не одного партнера. Перебуваючи у постійному пошуку, ви скоро перетворите своє життя в своєрідну секс-гру. Помилка полягає в тому, що вам хочеться прожити життя без зобов'язань по відношенню до своїх постійно мінливих коханцям. Повірте, таку позицію не можна назвати кращою і гідною, адже рано чи пізно ваші принципи виявляться поверженими.

Ви пригощалися тістечком - приготуйтеся до любовного пригоди, не має перспектив. Це буде щось швидкоплинне, і все ж від цього не менш чудове і хвилююче душу і тіло. Випікання безе чи якогось іншого тістечка - це відображення риси вашого характеру:

В невдачах інтимного життя ви звинувачуєте виключно себе. Чомусь ви думаєте, що недостатньо збудливо дієте на свого партнера. Заспокойтеся, адже фізіологія деколи підводить почуття не в самий підходящий момент, і нічого з цим поробити не можна. Можливо, ви до того ж просто погано інформовані про ерогенні зони партнера. Запитайте про них у нього самого, в цьому нічого непристойного немає.

Циганський сонник

Випічка (булки, тістечко і др. Є випічку - ви пропустите важливу зустріч. Ви можете захворіти в самий невідповідний час.

Азбука тлумачення снів

Тістечкасимвол потреб, які не є життєво необхідними. Завищені очікування в житті. Повернення до приємних спогадів.

Є тістечка — ви отримаєте короткочасне насолоду.

Бачити багато тістечок, які вам недоступні - ваші мрії потерплять крах. Щастя залишиться на горизонті.

Кулінарний сонник

Є у сні тістечко пророкує вам, що у вас з'явиться новий друг або кохана (улюблена), який змусить вас забути старі звички і старий коло знайомств.

Бачити — упущена можливість;

Їстилист, звістка.

Сон, у якому Ви бачите тістечка або торти, означає, що в найближчому майбутньому у Вас будуть всі умови для здійснення намічених планів.

Єдиний нехороший знак - весільний торт. Є або пекти весільний торт - не до добра.

Сон, у якому Ви збираєтеся купити тістечко, але виявляєте, що у Вас не вистачає грошей, означає, що Ви зможете домогтися матеріального благополуччя, однак це зажадає від Вас неймовірних зусиль.

Якщо у сні Ви із задоволенням їсте улюблені тістечка, то Вам слід зупинитися і задуматися, чи не пора Вам влаштувати собі перепочинок.

Якщо у сні Ви з'їли тістечко й отруїлися, то наяву Ви намагаєтеся переконати себе в тому, що навколо Вас багато небезпек, і це тільки ускладнює життя.

Сон, в якому Ваша дитина відмовляється їсти що-небудь, крім тістечок, означає, що Ви відчуваєте провину за потурання власним і чужим слабкостям.

Новітній сонник

Тістечко — порожній, марний розмову, марна трата часу.

Новий сонник 1918 р

Тістечко бачити — упущена можливість;

Їстилист, звістка.

Сучасний сонник

Сон про тістечка - обіцяє сприятливі можливості для комерційних підприємств і хороші умови для роботи.

Якщо Ви захотіли купити тістечко, але у Вас не вистачає дрібниці - це передвіщає Вам багатство, яке буде досягнуто великими зусиллями.

Сон, в якому Ви їсте улюблені тістечка - нагадує про те, що Ви мали намір влаштувати собі відпочинок, незважаючи на безліч незавершених справ.

Якщо Ви з'їли тістечко й отруїлися - значить, наяву Ви намагаєтеся переконати себе в тому, що навколо Вас багато небезпек, але це тільки ускладнює життя.

Якщо всі гості принесли із собою по коробці тістечок - це знак того, що кілька людей відразу пообіцяють Вам свою підтримку і допомогу.

Якщо Ваша дитина не хоче їсти нічого, крім тістечок - значить, Ви відчуваєте провину за те, що потураєте власним і чужим слабкостям.

Сонник XXI століття

Приснилося вам тістечко - знак лестощів і втрачених можливостей, не вірте примарним ідеям і швидким досягненням результатів, виконуйте свою роботу так, як ви вмієте і знаєте.

Піч тістечка і є їх уві сні - означає, що вас можуть очікувати серйозні сімейні негаразди через безглузді сварок чи прикрого непорозуміння.

Сонник для стерви

Тістечка — тебе обдурить якийсь хитрун.

Випікати — будь щирою і чесною з друзями.

Є тістечка — вірні й віддані друзі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Є у сні тістечко - до солодкого життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Є у сні тістечко - до заможного життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Тістечко — до насолоди життям, до радісного настрою.

Сонник від А до Я

Якщо вам приснилося тістечко - це свідчить про те, що ваш обранець цілком гідний вас і якщо ви маєте намір мати чоловіка, з якого можна сукати мотузки, то кращої кандидатури для себе і не знайдете. Купувати у сні свої улюблені тістечка віщує отримання майна.

Свіжі бісквітні тістечка - знак благоденства, успіху і щасливого кохання. Робити уві сні крем для тістечок - до отримання вигідної роботи, піч тістечка - наяву розтратите дорогоцінний час на порожні розваги або балаканину.