Сонник «Цар»

Сонник Цветкова

(Цариця, Король, Королева).

При церемонія спілкуванні - удача;

Панібратство — нездійсненні мрії.

Бачити — несподівані гроші розмовляти з ним - отримаєш високу посаду.

Якщо хто побачить у сні, що цар прибув до будь місцевість або будинок, то в цьому місці трапиться збиток або лихо, і якщо того місця не чужі були царські відвідування, то це - до багатства і благам мирським.

Якщо хто побачить померлого царя живим, то звичаї і закони того царя будуть застосовуватися в державі.

Якщо хто побачить у сні, що він, сидячи з царем на чолі столу, що-небудь їсть, і скатертину не буде прибрана перед ним до тих самих пір, поки очі його не звільняться від сну, - це до довговічності. А якщо хто себе самого побачить уві сні царем, не будучи, притому, гідний царського сану, то, якщо він хворий, близька його смерть, а якщо не хворий, то розлучиться з рідними та близькими.

Якщо ж хто побачить себе разом з царем, то від рабства отримає свободу.

Цар присниться — велика несподіванка. "Як сниться царська сім'я - добре.

Сонник Лонго

Якщо уві сні вам пощастило споглядати царюючу особу, то наяву вам найближчим часом належить зайнятися пошуками високого покровителя. Можливо, для здійснення задуманого вам доведеться мобілізувати всі свої зв'язки, звернутися за допомогою до друзів. Мати високого покровителя, звичайно, зручно - від багатьох дрібних проблем ви будете позбавлені, а проблеми більш серйозні зважаться легко, без особливих зусиль з вашого боку. З одного боку, непогано мати високого покровителя, але з іншого - навіть високі покровителі нікому не надають допомогу безкорисливо:

Від вас чекають подяки, а чого зажадають, невідомо. Чи не краще спробувати вирішити проблему власними силами, щоб не опинитися в залежності від кого б то не було?

Бачити себе в царському вбранні і розуміти, що ви нарешті стали володарем, - в реальному житті комусь будуть потрібні ваша допомога. Постарайтеся надати її.

Езотеричний сонник

Цар в облаченні - блага з боку влади, вищих персон. Ви самі високе положення в суспільстві, наближеність до високопоставленим особам.

Сонник Міс Хассе

Бачити — несподівані гроші;

Розмовляти з ним - отримаєш високу посаду.

Український сонник

Цар присниться — велика несподіванка.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі ви знаєте цього представника влади (цілком достатньо знати його заочно), то весь день вам будуть допомагати духи. Щоб їх задобрити, запаліть в центрі самої великої кімнати більшу ароматичну свічку, капніть в її полум'я крапельку своєї крові, поруч поставте тарілку з різаними фруктами, солодощами і шматочком сирого м'яса. Як свічка догорить, викинете вміст тарілки у відкрите вікно. Погане значеніеЕслі ви не знаєте цієї людини, то сьогодні вам загрожують проблеми з силовими структурами. Щоб уникнути цього, покладіть в документ, що засвідчує особу, невеликий квітка.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Цар, цариця, король і т. , Поява коронованих осіб уві сні може означати:

Все добре, щастя, успіх, честь, добре чи зле вторгнення чужих людей в твою долю, батьки, їхнє ставлення до тебе і до твоїй долі.

Цар я разом з царицею бачити - вторгнення чужих в твою долю, дух твоєї крові, родоначальники роду, ті, хто підтримує його існування і продовження, батьківський авторитет. Строгий цар - вищий авторитет. Гнівного царя бачити - погана совість, необхідність змінити свій спосіб життя.

Цар я в своєму будинку бачити - багатство доброго, поблажливого до прохань царя бачити - князь темряви.

Цар иця — вища духовна заступництво над тобою, твоя особиста провидіння.

Бачити у сні важливе, впливова особа, з ним говорити - турботи, відповідальність, увага, від якого більше радості, ніж користі.

Східний жіночий сонник

Бачити царя на троні - до швидкого отримання грошей від родичів.

Східний сонник

Бачити царя на троні - до швидкого отримання грошей від родичів.

Дитячий сонник

Цар — у твоє життя хтось дуже грубо втрутиться.

Міфологічний сонник

Цар і цариця - в сюжетному контексті сну удача або провал, обман (останнє вірно при почестях, нагороді, звеличенні сплячого).

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що цар прибув до будь місцевість або будинок - у цьому місці трапиться збиток або лихо, і якщо того місця не чужі були царські відвідування - до багатства і благам мирським.

Якщо хто побачить померлого царя живим - звичаї і закони того царя будуть застосовуватися в державі.

Якщо хто побачить у сні, що він, сидячи з царем на чолі столу, що-небудь їсть, і скатертину не буде прибрана перед ним до тих самих пір, поки очі його не звільняться від сну - це до довговічності.

А якщо хто себе самого побачить уві сні царем, не будучи, притому, гідний царського сану - якщо він хворий, близька його смерть, а якщо не хворий, то розлучиться з рідними та близькими.

Якщо ж хто побачить себе разом з царем - від рабства отримає свободу.

Новітній сонник

Цар — доведеться виконати дуже відповідальне разове доручення.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні вам пощастило споглядати царюючу особу - наяву вам найближчим часом належить зайнятися пошуками високого покровителя. Можливо, для здійснення задуманого вам доведеться мобілізувати всі свої зв'язки, звернутися за допомогою до друзів.

Мати високого покровителя - звичайно, зручно від багатьох дрібних проблем ви будете позбавлені, а проблеми більш серйозні зважаться легко, без особливих зусиль з вашого боку. З одного боку, непогано мати високого покровителя, але з іншого - навіть високі покровителі нікому не надають допомогу безкорисливо:

Від вас чекають подяки, а чого зажадають, невідомо. Чи не краще спробувати вирішити проблему власними силами, щоб не опинитися в залежності від кого б то не було?

Бачити себе в царському вбранні і розуміти, що ви нарешті стали володарем - в реальному житті комусь будуть потрібні ваша допомога. Постарайтеся надати її.

Сонник майбутнього

Цар — багата, радісне життя, почесті.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні царя Івана Грозного - до немилості і знищенню вас як особистості на службі, ви можете втратити все.

Сонник Мандрівника

Царську корону бачити - звершення, удача;

Надітидурість.

Сонник Таро

Царзалежність від сильних світу цього.

Царицяпокровитель, багатий і владний.

Середньовічний сонник

Побачити царицю або іншу якусь жінку в розкішному вбранні - до обману.

Побачити царицю — до радості.

Царів бачити — це може означати, що до тебе прийде мирська слава або багатство.

Смерть царів побачити - до збитків.

Якщо цар дає тобі щось - це передвіщає, що ти вчиниш велику помилку.

Загальний сонник

Бачити у сні царя - передвістя благополуччя і великого прибутку, отриманої в результаті важкої, виснажливої роботи.

Якщо жінці сниться, що вона цариця, - наяву на неї посиплються закиди в легковажність, нестерпний характер, дурних вчинках, а за ними може послідувати і розлучення, розставання.

Сонник Симона Кананіта

Царя бачити — несподівані гроші;

Розмовляти з ним - отримати високу посаду.

Царицю бачити — зробити велике відкриття;

Розмовляти з нею - багатство.