Сонник «Цемент»

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви вступили ногою в рідкий цемент, це говорить про те, що вашою душею володіє неясна тривога, природу якої ви ніяк не можете собі усвідомити.

Сон підказує, що засобом порятунку може стати бесіда зі своєю другою половиною. Поговоривши в спокійній обстановці, ви маєте всі шанси розібратися з тим, що вас так гнітить.

Замішували цемент напередодні будівництва - в недалекому майбутньому ви можете несподівано виявити себе в пастці. І якщо не хочете залучити в своє життя зайві проблеми, відкидайте без сумнівів всі пропозиції, які вам зроблять найближчим часом:

Це і буде надійною запорукою безтурботного існування.

Сонник Міс Хассе

Здобудете віддану дружбу.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви виготовляли цементний розчин, це означає, що доля підкине вам пару шансів зробити своє матеріальне становище більш стабільним. Завдяки деяким способам ви можете отримати за короткий час великий прибуток, однак проблема в тому, що їх не можна назвати законними. У той же час інші можливості не стануть джерелом нечуваних дивідендів, але матеріальне становище вони можуть поліпшити і стабілізувати. Вибір, зрозуміло, за вами, але сон радить тримати в голові в першу чергу не прибули, а можливі наслідки невдалого розвитку подій. Швидше за все, завдяки розсудливості ви все ж зупиніть свій вибір на хай менш дохідних, але легальних способах заробітку.

Цементували підлогу — це заклик терміново вжити заходів, спрямованих на зміцнення сімейних відносин, в іншому випадку ваша сім'я може отримати серйозний удар. Прикладіть всі зусилля, щоб з'ясувати для себе, чому ваша друга половина вами незадоволена, уважно поставтеся до всіх претензіях - і скорегуйте власну поведінку.

Якщо ж ви зневажите цією рекомендацією, то шлюб дасть таку потужну тріщину, «зацементувати» яку буде вже неможливо, і вашої долею буде лише споглядати картину розвалу сім'ї.

Якщо наснилися тріщини на цементному покритті, це означає, що ваше становище, яке, по вашому уявленню, було стійким, виявиться насправді далеко не настільки міцним:

З'являться такі обставини, наслідки яких можуть бути досить сумні для вас.

Якщо у вашому сновидінні тріщин було досить багато, але всі вони не відрізнялися великою глибиною, то це можна розцінювати як підказку:

Без паніки — у вас є всі шанси повернути все на круги своя при єдиній умові - дії ваші повинні бути рішучими і оперативними.

Якщо тріщин було небагато або й зовсім одна, але при цьому досить глибока, це означає, що ви змушені будете змиритися з виниклою ситуацією, тому що вам не допоможе вже ніщо, щонайменше найближчим часом.

Побачити сухий, ще запакований в мішки цемент - таке сновидіння говорить про ваше бажання змінити своє життя - знайти сімейне щастя, суспільний статус, зміцнити матеріальне благополуччя. Мріяти, як то кажуть, не шкідливо, але заковика в тому, що для того щоб зробити їх реальністю, ви абсолютно нічого не робите, песимістично вважаючи, що всі ваші наміри спочатку ні до чого путнього не приведуть. Але якщо міркувати, як ви, то взагалі можна нічого ніколи не робити, адже всі починання можуть закінчитися невдачею. Дотримуючись такого песимістичного погляду на життя, ви не доб'єтеся рівним рахунком нічого.

Сон же говорить про те, що у вас може вийти домогтися багато чого, але починати треба з того, що слід перестати нескінченно скаржитися на неприхильність долі. Спробувавши хоча б раз, ви самі можете переконатися, наскільки здорово, приймаючи самим рішення, рухатися до успіху, а не чекати з моря погоди. Приказку про те, що людина - сам коваль свого щастя, ще ніхто не відміняв, керуйтеся цим принципом і ви.

Якщо ви будете вірити в самого себе, то у вас все складатиметься добре. Неминучі невдачі - це не привід падати духом і опускати руки, а стимул продовжувати опір обставинам ще з більшою завзятістю.

Езотеричний сонник

Побачити повністю готовий до роботи - це означає, що завдяки втіленню ідей і планів ви знайдете стійке положення і достаток. Його величина буде відповідати кількості приснився цементу.

Цемент ували самі - праці принесуть успіх.

Цемент ував хтось - шляхи до успіху вам хтось «люб'язно» перекриє, і пройти через усі перепони ви зможете, приклавши масу зусиль.

Сонник Симона Кананіта

Цемент — знайдете вірну дружбу.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Купи, купи бачити - до дороги. Купа цементу - терпіння в сім'ї. Пісок бачити (чистий) - до добра. Його сипати - несподіванка (може бути, неприємна). Брудний пісок - зла людина підведе. Пісок в руки брати - багато грошей в будинку буде. Засипаним піском бути, в ньому сидіти - хвороба, нездужання. Пил бачити - неприємність, роздратування, досада.

Цемент — хороша дружба. З нею замазку, кашку робити - несподіванка. Алебастр бачити, вапно - прибуток. Гіпс, глину бачити - хвороба, небезпека для життя. Його купувати, брати - зловтіха.

Новітній сонник

Цемент — капітальний ремонт вашого житла.

Сучасний сонник

Побачити в сні мішок з цементом - передвіщає, що незабаром Вас чекають справи, пов'язані з нерухомістю. Можлива покупка нового житла.

Просипати уві сні цементний порошок - означає, що Ви зустрінете несподівані перешкоди на шляху до поставленої мети.

Забруднитися уві сні цементом - передвіщає, що незабаром Ви дуже сильно постраждаєте від наклепу. Молодій жінці такий сон - говорить про те, що її репутація під загрозою.

Якщо Вам сниться, що Ви замішуєте цементний розчин - незабаром Ви зробите ризикований захід. Але якщо в сні Ви вміло використовуєте цементний розчин, то Ваша справа закінчиться успішно.

Сонник Білого мага

Бачити, що ви робите цементний розчин - наяву вам представиться можливість, і навіть не одна, зміцнити матеріальне становище. Деякі способи допоможуть вам отримати більший прибуток за короткий час, але ці способи можна назвати законними. Інші не принесуть вам нечуваних дивідендів, однак допоможуть поліпшити матеріальне становище та стабілізує його. Що вибрати, вирішувати вам, і тільки вам, але, перш ніж приймати рішення, подумайте не про прибутки, які ви отримаєте при успішному результаті операції, а про наслідки, які можуть виникнути при невдачі. Ваше розсудливість швидше за все підкаже вам зупинити свій вибір на менш дохідних, але зате законні способи заробляння грошей.

Цемент увати уві сні підлогу - прийміть наяву заходи по зміцненню сімейних відносин, причому зробити це треба невідкладно. В іншому випадку вас може спіткати серйозний удар. Зверніть пильну увагу на поведінку вашої половини і постарайтеся з'ясувати причини її невдоволення вами. Уважно вислухайте всі претензії і змініть свою поведінку.

Якщо ви цього не зробите, то шлюб ваш дасть тріщину, закрити яку буде вже неможливо, і вам залишиться тільки спостерігати крах сімейної човна.

Бачити тріщини на цементному покритті - ваше положення, яке ви досі вважали стійким, насправді не настільки міцно:

З'являться обставини, які можуть призвести до сумних для вас наслідків.

Якщо тріщин багато, але вони неглибокі - не варто панікувати, ви ще можете виправити становище, тільки для цього потрібно діяти рішуче і досить швидко.

Ну а якщо тріщин небагато або навіть одна, але досить глибока - вам доведеться змиритися з ситуацією, так як ніщо вам не допоможе, у всякому разі найближчим часом.

Бачити сухий цемент, запакований в мішки - вам дуже хочеться змінити своє життя:

Знайти матеріальне благополуччя, положення в суспільстві і сімейне щастя, але, на жаль, ви не докладаєте жодних зусиль для досягнення бажаного, так як вважаєте, що у вас немає ніяких.

Якщо так міркувати, то взагалі нічого не потрібно робити, адже будь-яке починання може спіткати невдача. При такому песимістичному погляді на життя ви ніколи нічого не доб'єтеся.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Цемент — до тяжкості на душі, до печалі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Цемент — дасте додавання рідні.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Цемент — хтось буде запевняти вас в дружніх відносинах.

Сонник Мандрівника

Цементтверде рішення;

Неможливість змінити ситуацію, положення.

 
Відноситься до тем: