Тлумачення сну «Цвіль»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Цвільсимвол дружніх відносин і користі.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви переїхали в новий будинок і побачили на стінах і стелі цвіль - це означає, що наяву Ви поступаєте абсолютно правильно і не варто звертати увагу на дрібні перешкоди.

Якщо Ви бачите, що свіжий хліб постійно покривається пліснявою - значить, в реальному житті Ви проявили до когось неповагу і Вам варто подумати, як це виправити.

Якщо уві сні лікар прописав Вам лікування цвіллю - це знак того, що Ви зіткнетеся з людиною, яка заподіє Вам масу клопоту, при цьому Ви не отримаєте ніякої подяки, тому що він не оцінить Вашої турботи.

Якщо Ваш робочий стіл за одну ніч покрився товстим шаром плісняви - значить, все, що Ви задумали, необхідно систематизувати і якнайшвидше довести до відома людей, яких це стосується.

Якщо Ви стоїте в черзі за різнобарвною цвіллю - це передвіщає Вам участь у шумному святі, на якому відбудеться щось значиме для Вас.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні всі предмети навколо вас покриті цвіллю - значить, наяву ви отримаєте про щось невірну інформацію, мінливе уявлення.

Для молодої дівчини такий сон - попередження про нещирість її улюбленого.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Цвіль у сні - символізує неприємності і втрати, які можуть наступити через зволікання в якійсь справі.

Сон закликає вас не відкладати вирішення поточних питань на потім і виявити належну турботу про свої справи.

Запліснявілі фруктизнак упущеної радості;

Покриті цвіллю овочі - знак можливих збитків.

Сонник Крада Велес

Знаходиться з приятелем, другом в напівзруйнованому будинку, де кути і стіни покриті цвіллю - руйнування відносин з ним через інформацію, яка шкодить тобі, порочить тебе.