Тлумачення сну «Уклін / кланятися»

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, дерево, вогонь, земля. Стихії - холод, вітер, спека, вологість. Емоції - страх, гнів, радість, задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок нирки, печінка, серце, тонка кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Меркурій, Юпітер, Марс, Сатурн. Уклін не уві сні може бути щирий і нещирий:

Тільки з почуття етикету, із невдоволенням і зачепленим самолюбством.

Сон не підкоряється ніяким зовнішнім міркувань вигоди й кар'єри. Все таємне уві сні оголюється, тому кланятися в просторі сну можна тільки щиро, без прихованої гордині і роздратування. інь-енергія це родове, спільне, жіноче начало, необхідне чоловіку, без інь-початку індивідуальне активне чоловіче ян-початок буде нести оточуючим горе і руйнування. Тому кланятися уві сні - більш чоловічий, ніж жіночий сон. Навіть коли чоловік буде кланятися чоловікові у сні, то це уклін Вчителю:

Більш старшому, мудрому, спіткало, що тільки смирення перед законами природи дарує сили власним я. Через уклін Вчителю уклін віддається і матері-землі. Кланятися уві сні / хтось кланяється сновидінню - схилятися до лона, до витоку існування, до лона матері-землі, до лона жінки - прояв родового, жіночого інь-початку. У сні кланятися - для чоловіка означає визнання духовної необхідності жіночого начала і зміни ставлення до життя. Припинення культивування власної сили призведе до усвідомлення, що слабкість і сила (земні і спотворені недосконалістю людського суспільства), - це відблиски напруження і спокою (двох станів енергії, своїм чергуванням народжують життя). Момент усвідомлення основного закону світобудови знаменує початок нового етапу в житті. Відмова від культу власної сили і напруги дарує необмежену силу, бо сили Космосу безмежні. Новий світогляд дарує кланявся чарівність, яке тягне до нього людей, що сприятливо в будь-яких сферах діяльності.

Для жінки кланятися уві сні - схилятися до лона матері-землі, схилятися до своєю подобою і отримувати мудрість всього роду. Сприятливий у всіх відносинах сон тлумачиться докладніше так само, як і чоловічий уклін (см. вище). Кланятися уві сні жінці / вона бачить віддається їй уклін - сон означає визнання її мудрості і її самої, як частини світобудови. Знаменує початок нового життєвого досвіду сон конкретно в даному випадку може передвіщати влаштування особистого життя, знаходження друга серця. Кланятися уві сні без адресата, невідомо кому - означає уклін прямо матері-землі. Уклін - не те ж саме, що принижене стояння на колінах. Кланятися може стати на коліна на знак найглибшої поваги, але не випробує при цьому негативних емоцій.