Сонник «Уклін»

Сонник Міс Хассе

Якщо приснився чийсь уклін, це означає, що вам нададуть почесті, ви придбаєте в суспільстві значну вагу.

Уклін здійснювали жінки - значить, щось виведе вас з себе;

Представники чоловічої статі - це сон до протистояння з ворогами, яке закінчиться їх поразкою.

Якщо ж поклони відважували не вам, а комусь іншому, то суперник затьмарить вас своєю зовнішньою привабливістю. Кланялися самі - значить, представиться підходящий випадок зробити щось важливе;

Є ймовірність підписання контракту на не дуже вигідних для вас умовах.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Схиляєшся в уклоні, висловлюючи повагу до старшого. - Віщує большоесчастье і процвітання.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, дерево, вогонь, земля. Стихії - холод, вітер, спека, вологість. Емоції - страх, гнів, радість, задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок нирки, печінка, серце, тонка кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Меркурій, Юпітер, Марс, Сатурн.

Уклін не уві сні може бути щирий і нещирий:

Тільки з почуття етикету, із невдоволенням і зачепленим самолюбством.

Сон не підкоряється ніяким зовнішнім міркувань вигоди й кар'єри. Все таємне уві сні оголюється, тому кланятися в просторі сну можна тільки щиро, без прихованої гордині і роздратування. інь-енергія це родове, спільне, жіноче начало, необхідне чоловіку, без інь-початку індивідуальне активне чоловіче ян-початок буде нести оточуючим горе і руйнування. Тому кланятися уві сні - більш чоловічий, ніж жіночий сон. Навіть коли чоловік буде кланятися чоловікові у сні, то це уклін Вчителю:

Більш старшому, мудрому, спіткало, що тільки смирення перед законами природи дарує сили власним я. Через уклін Вчителю уклін віддається і матері-землі. Кланятися уві сні / хтось кланяється сновидінню - схилятися до лона, до витоку існування, до лона матері-землі, до лона жінки - прояв родового, жіночого інь-початку. У сні кланятися - для чоловіка означає визнання духовної необхідності жіночого начала і зміни ставлення до життя. Припинення культивування власної сили призведе до усвідомлення, що слабкість і сила (земні і спотворені недосконалістю людського суспільства), - це відблиски напруження і спокою (двох станів енергії, своїм чергуванням народжують життя). Момент усвідомлення основного закону світобудови знаменує початок нового етапу в житті. Відмова від культу власної сили і напруги дарує необмежену силу, бо сили Космосу безмежні. Новий світогляд дарує кланявся чарівність, яке тягне до нього людей, що сприятливо в будь-яких сферах діяльності.

Для жінки кланятися уві сні - схилятися до лона матері-землі, схилятися до своєю подобою і отримувати мудрість всього роду. Сприятливий у всіх відносинах сон тлумачиться докладніше так само, як і чоловічий уклін (см. вище). Кланятися уві сні жінці / вона бачить віддається їй уклін - сон означає визнання її мудрості і її самої, як частини світобудови. Знаменує початок нового життєвого досвіду сонконкретно в даному випадку може передвіщати влаштування особистого життя, знаходження друга серця. Кланятися уві сні без адресата, невідомо кому - означає уклін прямо матері-землі.

Уклін — не те ж саме, що принижене стояння на колінах. Кланятися може стати на коліна на знак найглибшої поваги, але не випробує при цьому негативних емоцій.

Ідіоматичний сонник

«Поставити когось на коліна» - підпорядкувати;

«коліна тремтять»страх;

«схилятися» — поважати, висловлювати захоплення;

«встати на коліна» - приниження чи захоплення;

«кланятися кожного стовпа або першому зустрічному» - сп'яніння, низькопоклонство;.

Імператорський сонник

Уклін не уві сні - може бути щирий і нещирий:

Тільки з почуття етикету, із невдоволенням і зачепленим самолюбством.

Сон не підкоряється ніяким зовнішнім міркувань вигоди й кар'єри. Все таємне уві сні оголюється, тому кланятися в просторі сну можна тільки щиро, без прихованої гордині і роздратування.

Навіть коли чоловік буде кланятися чоловікові у сні, то це уклін Вчителю:

Більш старшому, мудрому, спіткало, що тільки смирення перед законами природи - дарує сили власним я.

Через уклін Вчителю - уклін віддається і матері-землі.

Кланятися уві сні / хтось кланяється сновидінню - схилятися до лона, до витоку існування, до лона матері-землі, до лона жінки прояв родового, жіночого інь-початку.

У сні кланятися для чоловіка - означає визнання духовної необхідності жіночого начала і зміни ставлення до життя. Припинення культивування власної сили призведе до усвідомлення, що слабкість і сила (земні і спотворені недосконалістю людського суспільства) це відблиски напруження і спокою (двох станів енергії, своїм чергуванням народжують життя). Момент усвідомлення основного закону світобудови знаменує початок нового етапу в житті. Відмова від культу власної сили і напруги дарує необмежену силу, бо сили Космосу безмежні. Новий світогляд дарує кланявся чарівність, яке тягне до нього людей, що сприятливо в будь-яких сферах діяльності.

Для жінки кланятися уві сні - схилятися до лона матері-землі, схилятися до своєю подобою і отримувати мудрість всього роду. Сприятливий у всіх відносинах сон тлумачиться докладніше так само, як і чоловічий уклін.

Кланятися уві сні жінці / вона бачить віддається їй уклін - сон означає визнання її мудрості і її самої, як частини світобудови. Знаменує початок нового життєвого досвіду сон конкретно в даному випадку може передвіщати влаштування особистого життя, знаходження друга серця.

Кланятися уві сні без адресата, невідомо кому - означає уклін прямо матері-землі.

Уклін не те ж саме, що принижене стояння на колінах. Кланятися може стати на коліна на знак найглибшої поваги, але не випробує при цьому негативних емоцій.