Тлумачення сну «Урок»

Сонник Лонго

У сновидінні ви, будучи учнем, були присутні на уроці - значить, наяву відчуєте гостре бажання позбутися відповідальності за інших людей, хоча б на трохи, щоб дати собі перепочинок.

Сон підказує, що ви можете собі це дозволити. Ні з одним з ваших підопічних не станеться абсолютно нічого страшного. Це буде корисний для них досвід:

Люди повинні привчатися діяти самостійно, щоб не пропали через незатребуваність їх життєздатність і життєстійкість.

Сон закликає не забувати, що, приймаючи на свої плечі відповідальність за чужі проблеми, ви тим самим надаєте людям ведмежу послугу. Добрі самаритяни, подібні вам, не будуть зустрічатися на життєвому шляху ваших підопічних постійно. І якщо ви дійсно хочете залежним від вас людям добра, то вистачить вже створювати для них тепличні умови - пора хоча б мало-помалу знайомити їх з гіркою правдою життя.

У сновидінні ви вели урок самі, і, судячи з зацікавленості на обличчях учнів у класі, у вас це виходило непогано - це говорить про те, що ви відчуваєте дефіцит самостійності і для набуття більшої свободи дій готові на дуже багато чого.

Сон закликає задуматися, чи присутні в достатній мірі у вас в характері якості, потрібні лідеру. Чи впевнені ви, що впораєтеся з відповідальними завданнями? Чи будуть у вас сили і терпіння на те, щоб гідно завершити справу, постаравшись зробити це з максимальною ефективністю і мінімальними витратами?

Якщо ви дали суцільно позитивні відповіді, дерзайте. В той же час навіть найменші сумніви є приводом для вичікування більш підходящого моменту.

Ви на уроці в ролі спостерігача, а ваш знайомий в іпостасі викладача - такий розклад в сновидінні є передвісником великого конфлікту між вами і повсякчас людиною, яка розгориться через те, що вас будуть дратувати його замашки наставника. На вашу думку, він занадто багато на себе бере без усяких на те підстав. Можливо, ви праві, а може, справа у вашій банальної заздрості.

Сон радить братися за з'ясування стосунків тільки тоді, коли ви розберетеся в природі власних емоцій.

Новітній сонник

Урок — ви скоро будете потрібні.

Сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, що ви учень і слухаєте урок - значить, наяву вам непереборно хочеться зняти із себе важкий тягар відповідальності за долі інших хоча б на короткий час. Що ж, ви цілком можете собі це дозволити. Повірте, нічого страшного ні з ким з ваших підопічних не відбудеться, мало того, людей треба привчати до самостійності, інакше їх життєздатність і життєстійкість атрофуються за непотрібністю. Зрозумійте, що, звалюючи на себе проблеми інших, ви надаєте їм погану послугу, адже таких добрих самаритян, як ви, не так вже й багато, і шанс зустрічати їх постійно на життєвому шляху у кого б то не було невеликий.

Якщо ви хочете добра людям, залежним від вас, перестаньте створювати їм тепличні умови і привчайте їх помалу до гіркої правди життя.

Якщо уві сні ви самі ведете урок і, дивлячись в клас, бачите зацікавлені особи учнів - наяву вам не вистачає самостійності і ви згодні на все, щоб здобути більшу свободу дій. Свобода хороша, коли вона виправдана. Чи впевнені ви в тому, що володієте в достатній мірі якостями, необхідними лідеру? Впораєтеся ви з відповідальною справою? Чи вистачить у вас сил і терпіння довести доручену вам справу до логічного завершення і зробити це по можливості з найменшими витратами і з великою ефективністю?

Якщо на всі ці питання ви відповіли ствердно, дерзайте. Але якщо у вас з'явилися навіть найменші сумніви, ваш час діяти ще не настав і вам слід почекати більш підходящого моменту.

Якщо ви присутні на уроці в якості спостерігача, а в ролі викладача знайомий вам людина - досить скоро у вас з людиною, що фігурують в сновидінні, виникне серйозний конфлікт. Причиною послужить ваше роздратування його менторськими замашками. Вам здається, що він занадто багато бере на себе, хоча для цього у нього немає ніяких підстав. Може бути, ви і маєте рацію в своїх оцінках цього людини, але може виявитися і так, що ви просто заздрите.

Для початку визначте для себе природу почуттів до нього і тільки потім з'ясовуйте стосунки.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Урок — з вами будуть говорити в образливому тоні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Урок — ви когось провчіть.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Урок — отримаєте гіркий урок через свою необачність.